Mitsubishi galant sport

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Gala » R Nov 19, 2010 9:20 pm

Sorry OT. Kas tagastange ja tuled selle mudeli originaalid? Panin enda omast ka paar pilti. Tagauled on mul vahetatud, aga stange originaal usakas. Sinu oma tundub kuidagi jube sarnane.

Peetrus kirjutas:
Peetruse püss..
Pilt

..ja minu Galant 3.0 GTZ
Pilt
Pilt



Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » L Nov 20, 2010 11:17 am

To Gala: tuled originaalid, stange mitsu galant avance pakett oma. Vaata mu eelmisi poste sealt parem ülevaade. Meeldib selle usaka pagassi luuk, tahaks endalegi :)

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Gala » P Nov 21, 2010 11:13 am

Peetrus kirjutas: Meeldib selle usaka pagassi luuk, tahaks endalegi :)

Leedus peaks neid küllaga saada olema :)

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Zafari » P Nov 21, 2010 5:29 pm

see luugivahetus maksab nii mõnegi tuhande siis lisaks peale luugi hinna. vaja ju autol ka number väikese vastu vahetada ja nagu me teame siis ARKi kulud on haigelt suured.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » P Nov 21, 2010 9:37 pm

Zafari kirjutas:see luugivahetus maksab nii mõnegi tuhande siis lisaks peale luugi hinna. vaja ju autol ka number väikese vastu vahetada ja nagu me teame siis ARKi kulud on haigelt suured.


Njaa nii ta on ja eks raha läheb praegu vajalikumate juppide soetamiseks. Minu galandi esistange on tegelikult kitsale numbrile mõeldud.

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » L Dets 04, 2010 10:21 pm

Terve nädal sai Tallinna vahel paarutatud ja masin sai üpris soolaseks ning lumiseks mis tähendab et kiiremas korras kere hooldust vaja (japontsik ei taha ju sellist kliimat :) ). Täna sai terve päev auto juures jännatud ja tehtud sai: korralik tekstiili puhastus ja polstrite puhastus/värskendamine. Masin sulas täiesti lumevabaks peale mida sai kere pestud (mingi vaha sialdav šampoon oli abiks tundus et isegi toimis see vaha).
Lisatud kerele porilapakad, oi blääd kus oli nikerdamist nendega kuna lapakad olid kumera kere jaoks aga minu masinal ca 90 kraadine nurk all, jäid väljanägemiselt isegi enam-vähem normaalsed, loodame et kohe ei purune kui lund hakkavad kõvasti koguma (lapakad olid väga pehmest kummist, ehk painduvad hästi :) .
Ei olnud ennist rahul oma soojenduse toimetamisega ning lugesin siit foorumist et peab mingi vooliku armatuuri tagant üle kontrollima, mõeldud tehtud ja otse loomulikult oli see voolik lahti (läbipaistev) toppisin vooliku tagasi kliimaploki taha ja et püsiks sai kinnitatud metall klambriga nüüd tundub et sai hea.
Parempoolne esimene logar mis oli puruks sai terve vastu välja vahetatud, uus logar päris 1-1-le ei sobinud aga lõpptulemus jäi OK.
Uksetihendid sai silikooniga üle teha et külmaga kinni ei jäätuks. Ukselukud sai õlitatud lukuõilga mille külmumis temp -25 C. Vahetasin ära aknapesu vedeliku kuna tundus et vana jäätus suuremate külmadega (nõeltest ei tulnud midagi).

Kokkuvõtteks: nüüd kopp ees ja tahaks puhata :wink:

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » E Dets 13, 2010 9:39 am

Talviseid elamusi. Mootor käivitus normaalselt, lasin kohapeal 30 minti tuksuda ja jälgisin temperatuuri näidikut, päeva lõpuks oli lumi mootoriruumist ära sulanud. Sõites tundub nagu oleks mul kõige madalam masin Lääne-Virumaal kuna kõik rööpad käivad vastu põhja, väga ettevaatlik peab olema. Üldiselt ronib hästi kuna automaadiga saab ülivaikselt kohalt võtta ilma ratast ringi laskmata.

Pilt

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
machinehead
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: R Mai 14, 2010 1:28 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas machinehead » E Dets 13, 2010 11:24 am

Wow :shock: Kuidas sa kapoti alla niipalju lund said???

Automaadiga lumes suht lihtne liikuda 8) aga kõrgem võik olla küll, rööbastes ei julge väga seisma jääda, kartes põhjapeale jääda. Arvestades ilmastiku olusid, siis olen isegi õnnelik et mu sellist Sporti stanget ees ei ole :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6
www.palmtek.ee

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » E Dets 13, 2010 12:31 pm

machinehead kirjutas:Wow :shock: Kuidas sa kapoti alla niipalju lund said???

Automaadiga lumes suht lihtne liikuda 8) aga kõrgem võik olla küll, rööbastes ei julge väga seisma jääda, kartes põhjapeale jääda. Arvestades ilmastiku olusid, siis olen isegi õnnelik et mu sellist Sporti stanget ees ei ole :)


Auto seisis näoga tuul suunas ja eks põhja alt ja mujalt pragudest muudkui kogunes seda, käima pannes ei olnudki mootori häält kuulda nõnda vaikne kõik oli.

Kasutaja avatar
MitsuSport
huviline
Postitusi: 75
Liitunud: P Nov 07, 2010 11:59 am
Asukoht: Jõhvi/Tartu vaheldumisi
Kontakt:

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas MitsuSport » E Dets 13, 2010 9:16 pm

Auto müügis?
-The Power Of Dreams-

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » T Dets 14, 2010 8:13 am

MitsuSport kirjutas:Auto müügis?


Ei, minu oma mitte.

Kasutaja avatar
MitsuSport
huviline
Postitusi: 75
Liitunud: P Nov 07, 2010 11:59 am
Asukoht: Jõhvi/Tartu vaheldumisi
Kontakt:

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas MitsuSport » T Dets 14, 2010 5:36 pm

Hmmm krt...siis on minupaha :D Ajasin unise peaga segi su Wilsoni autoga. Tema oma paistis auto24-s müügil olema.
-The Power Of Dreams-

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » E Jaan 24, 2011 8:12 pm

Sai käidud masinaga kontrollis kuna vilisev heli kapoti alt tundus kahtlane. Selgus: hammasrihma pingutusrullik loksus ehk oli lahti, sai ära pingutatud mille tulemusel vilin kadus, vahetamist vajaks veel geneka ja kliima rihm. Väidetavalt on masinal mootoririhm eelmise omaniku käes värskelt vahetatud aga ma ei mõista miks ei osata panna siis hoolde silte sellest (ei pea ju spets silt olema) ja miks ei vahetatud kliima ja geneka rihma. Ei jää lootma heale õnnele
ja kevadel lasen täishoolde mootorile teha e rihmad ja sinna juurde kuuluv ja kindlasti dokumenteerin selle nagu siiamaani olen teinud (arved kõik alles). Kontrollis selgus et tagumised amordid klobisevad vist ülemised puksid ja esisillas parempoolne alumine õõtsa otsapuks (vist on selle nimetus) on praguline ja vajaks lähitulevikus tähelepanu mis tõstatab küsimuse kas osta uus või kas saaks lasta taastada.
Töid mida teha on piisavalt :D.
Hea et tagatiib alles veel on kuna auto lükkamisel arvas üks isik et hea mugav on autot selles tõugata tulemuseks: üks serv vajab pisut pagassi külge liimimist kuna terve tiib on liimitud.

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » P Veebr 27, 2011 6:06 pm

Suvine välimus tuleb selline.


Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Martinez » P Veebr 27, 2011 6:18 pm

Need veljed näevad päris kenad välja selle generatsiooni galantil, isegi paremini kui raghza galantil :wink:

Kasutaja avatar
MitsuSport
huviline
Postitusi: 75
Liitunud: P Nov 07, 2010 11:59 am
Asukoht: Jõhvi/Tartu vaheldumisi
Kontakt:

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas MitsuSport » P Veebr 27, 2011 6:32 pm

Väga ilusad veljed, sobivad superhästi.
-The Power Of Dreams-

Kasutaja avatar
Raghza
liige
Postitusi: 284
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:05 am
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Raghza » P Veebr 27, 2011 7:40 pm

Minu meelest ka, sobivad paremini kui minu auto alla :D
Powered by Mitsubishi

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Martinez » P Veebr 27, 2011 8:29 pm

ja mis sa oma autole suveks alla paned, on sul juba mõni saladus mida teistele pole rääkinud ?

Kasutaja avatar
Raghza
liige
Postitusi: 284
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:05 am
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas Raghza » P Veebr 27, 2011 8:40 pm

kui ma teistele rääkinud oleksin, ei oleks see just kuigi hea saladus.. :D
aga püsime teemas siiski :) Väga väga ilus Galant on ja nende velgedega saab veel eriti ilus olema.
Jään kevadisi pilte ootama :)
Powered by Mitsubishi

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi galant sport

PostitusPostitas SiimS » P Veebr 27, 2011 9:51 pm

Ootan kevadet ja sooje ilmasid juba pikisilmi :D saaks auto kallal nokitseda õues.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 139 külalist