Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » N Mär 02, 2023 1:17 am

Tervist tervist, enda masin on siis Mitsubishi Grandis, mootoris on 2.0DI-D millel võimsust ei rohkem ega vähem kui 100KW, hetkel kella peal 288tuh, ostetud sai siis kui 95tuh oli kellas, väga soliidne masin, ainuke probleem on, et väga palju raha on selle alla maetud, eelmine aasta oli vaja uut turbot, kuna selliseid tehase taastatud turbosi ka tehakse, panin uue külge, see ei aidanud, otsisin romulatest 6 otsaga lugerit, vahetasin ära. Siis hakkas kiirendusel kiskuma, mõtlesin et nu blyaa mis toimub, hakkas hooratas kolisema, nüüd otsin igalt poolt sidurikomplekti, hooratas juba ostetud. Lisan vbl hiljem pilte ka juurde 8)

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » L Mär 04, 2023 5:07 pm

Hooratas, siduri komplekt koos survelaagriga olemas, vaja veel osta äsja katki läinud klaasipesupump ja kütusetoru mis paaki läheb

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » E Mär 06, 2023 4:38 pm

Mitte mingil juhul ärge ostke varuosi autodoc.ee - st, tõmmati normilt p*rsest, seoses klaasipesu pumbaga.

sugraM
Tösine huviline
Postitusi: 111
Liitunud: N Dets 19, 2013 11:33 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas sugraM » P Mär 12, 2023 11:26 am

See Autodoc on nii ja naa - ettevaatlik peab olema ja veenduma, et asi ikka sobib, enne kui tellid. Samas seal jälle asju, mida teised jupimüüjad ei paku.

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » E Apr 10, 2023 9:21 pm

Käisin oma saaniga hooratast vahetamas koos siduriga, ei olnud väga lõbus, lisan oma saanist pildid siia, plaanis on chipis käia see aasta, stage 1 +19kW, kütusetoru pole siiamaani vahetanud, sisse panen see nv ka 300w supaka, võin öelda julgelt, et teeb võimalikult kena pilli valmis, ja hoiab tulevasteks aastateks. Talverehvid on ka nii pastlad, et sõidan selle suve nendega, olemas on ka originaalveljed millel korralik minerva suvekas all. Avastasin ka vasema tagumise tule sees paar putukat, tuleb need ka lahti võtta ja vaadata mis toimub, päris kole, ühesõnaga, kõik mida nüüd tegema hakkan see nv, panen kirja.
Viimati muutis KylaKarla, E Apr 10, 2023 9:29 pm, muudetud 1 kord kokku.

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » E Apr 10, 2023 9:27 pm

Panen pilte homme, telefon jamab, tahaks puruks visata aga vaja helistada ka millegagi :lol:

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas SiimS » T Apr 11, 2023 7:21 am

Kasutatud auto rõõmud, mis muud öelda. Chippi ma ei paneks, igaksjuhuks :mrgreen:

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » N Apr 13, 2023 1:00 pm

Ostetud oli ta siiski siis kui olin teine omanik, aasta 2009

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » N Apr 13, 2023 1:07 pm

Kuna ei mõista mina, miks ei saa ma faile siia üles laadida, ma panen siia lingi, kellel reaalne huvi autot näha. SIIN-> https://files.fm/u/qprch2qv6

PS: Homme plaanin supaka külge panna

KylaKarla
Uus Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 02, 2023 1:09 am

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas KylaKarla » N Apr 27, 2023 9:24 pm

Subwooferi (bass kõlari) paigaldusest -
Nädal aega meisterdanud igast ime värke ja ei midagi. Ostsin vahele HI-LO konverteerija, vahep. kadus motivatsioon ära üldse midagi teha, aga siiski, paigaldasin ära, täna sai juba kuulatud mõnusast 300W subwooferist mõnusat bassi.

Miks oli vahele vaja HI-LO konverteerija? :roll:
Kuna minu Mitsu grandisel on ekraan[tehasest] (ilmselt üks vähestest mudelitest mis eestis liikvel/olemas)
Siis ei saa külge aftermarket raadiot panna, kuna ekraan siis ei tööta, aga ei tea, proovin ülehomme. Hi Low konverteerija on vaja vahele pabna, sest maki taga ei ole R&L väljundit kuhu panna kaks juhet mis supakast tulevad
Ütleme nii, et tegemist on, sebisin uued juhtmed, proovin homme, ülehomme asja lõpule viia, heli juhtmed vedelevad igal pool laiali, peab peitma. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsubishi Grandis, 2.0DI-D

PostitusPostitas Zafari » T Mai 02, 2023 12:40 pm

Seda, kas ja kuidas aftermarket raadio paigaldus elu-olu muudaks saadki kõige lihtsamalt selgitada, kui raadiol korra juhtmed tagant võtad. mingi elu peab ekraanile siiski jääma, iseasi kui paljut seal edaspidi juhtida saab jne. Mul ühe Opel Astraga just sama asi läbi elatud. Lõpuks ikkagi loobusin originaal raadiost ja ekraan näitab vaid mõnda pardakompuutri funktsiooni.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist