Space Runner 2,4 gdi 2000 aasta pihustid

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

Space Runner 2,4 gdi 2000 aasta pihustid

PostitusPostitas m.r.k » N Jaan 29, 2009 11:59 pm

tervist oleks vaja siis informatsiooni natuke kas keegi eesti puhatab neid või on kuskil uusi müüa. t
tean nii palju et vene foorumitest välja otsides et neid pihusteid annab puhastada sest millegi pärast on sellel mootori egr probleeme mis tahmatab mootori seest kõik ära. nii see selleks aga jah igasugune info oleks abiks tahaks juba autot tööle tagasi saada
ette tänades :S

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » R Jaan 30, 2009 7:02 am

Puhastamise kohta ei oska öelda, kuid uusi saab kindlasti. Tahmamise vastu aitab korraliku küttega sõitmine (ise kasutasin neste ja statoili 98 ) ning pidevalt madalatel pööretel sõitmise vältimine - vahepeal peab lihtsalt lõõrid puhtaks laskma ning selle käigus on kohe näha, kuidas korraks tagant musta suitsu viskab.
Viimati muutis taavik, T Mär 17, 2009 9:35 pm, muudetud 1 kord kokku.

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » R Jaan 30, 2009 12:32 pm

ok mul autol mnek nii kinni oli et gaasi andmisest pole vähemati kasu. kuni 3 pöördeni jooksis nii enam vähem siis nagu vastu seina
siis otsisingi viga et mis jama on katakad jne sai kõik ülevaadatud jne kõik korras lõpuks arvasime et õhulugeja kuid see ka korras nüüd kontrollisime siis kütuse rõhku . ja siis korraks on rõhk normis ja siis kaob rõhk ja auto ka sureb ära välja - arvatavasti pihutid lekkisid nii palju et ei jõudnud enam survet hoida või midagi sellist
nüüd meisterdame ühest diisli pumbast pihusti kontrollimis aparaati. et näeks palju need pihustid lekivad kuid töötavad jne. ja sellega saab ka puhastada ja tehtud neid samamoodi venemaal kus öeldud et peale puhastamis etappi on pihutid saanud omale uue elu.
aga ikkagi ootan :D ootan igasuguseid nõuandeid jne. sest üks pea on üks pea :D ´ja kaks on kaks :D

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » R Jaan 30, 2009 12:42 pm

üks asi on lekkimine siis kui ei ole vaja teine asi on nn. pissimine
ehk pihusti ei pihusta "udu" vaid pritsib "juga"
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » T Mär 17, 2009 5:42 pm

ok nüüd selgust nii palju et pihustitega on kõik vägagi korras
sa mõõdetud igasugused andurid asjad puhastatud egr ja värgi kuid käima see õnnetuse hunnik ikka ei lähe ainuke asi kuidas läheb on kui ise käeba kaasisiibrit liigutada :D saab kuidagi käima kuid käib nagu süüde oleks mega vale
vända andur ja sellised asjad on kõik korras
kahtlusasime et on kaasisiibri aju mis tal on täitsa olemas kuid vahetasin ära see ka polnud
nüüd kui suur tõenäosus on et aju veel kotis võib olla et nii äkki töötab ja siis hetkega kõik ja enam ei tööta ??? palun aidake on 3 kuud üritanud oma autot korda teha kuid hetkel veel tulutult

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » T Mär 17, 2009 8:01 pm

Veidi kasulikku lugemist Wagoni kohta http://foorum.clubmitsubishi.ee/search. ... &start=150
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
jkpoig
Uus Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 12, 2009 11:09 am
Asukoht: Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas jkpoig » T Mär 24, 2009 12:53 pm

http://www.truumu.ee/ - seal muidu kontrollitakse pihusteid ja puhastatakse, väga asjalik mees on :) Ehk oskab vähemalt kuidagi nõu anda vms.
Kahjuks midagi targemat ma öelda ei oska.
Erinev on eriline ja eriline on hindamatu

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » R Apr 03, 2009 11:59 am

siimaani kõik tööd tulemusteta ainuke asi veel mis kontrollimatta on kas süüte signaal jõuab ajuni või mis iganes
keegi üldse ei oska kedagi enam soovitada ka ve ? hea oleks lõunaeesti kant kuid kui on kuskil kaugemal mingi pädev vend siis andku teadal.
esindusse autot ei vii sest seal niikui nii ei osata midagi öelda.visateakse arvuti taha ja hakka tolle järgi juppe vahetama.mõtetu
oootan ikka äkki on meil siin mõni mitsu fänn kes ikka jagab sellest 2.4 gdi mootorist

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » R Apr 03, 2009 3:51 pm

m.r.k kirjutas:siimaani kõik tööd tulemusteta ainuke asi veel mis kontrollimatta on kas süüte signaal jõuab ajuni või mis iganes
keegi üldse ei oska kedagi enam soovitada ka ve ? hea oleks lõunaeesti kant kuid kui on kuskil kaugemal mingi pädev vend siis andku teadal.
esindusse autot ei vii sest seal niikui nii ei osata midagi öelda.visateakse arvuti taha ja hakka tolle järgi juppe vahetama.mõtetu
oootan ikka äkki on meil siin mõni mitsu fänn kes ikka jagab sellest 2.4 gdi mootorist


Kui Pärnusse viitsid vedada, teeme korda.
Lõpututele küsimustele, nagu neid vahel esitatakse, ilmselt siin vastata ei jõua nagu ka hinnapakkumisi teha. Pole lihtsalt aega ja nii vinget infokanalit, mis edastaks kõike alates helist, lõpetades vingugaasidega. Veel eelinfoks niipalju et mida rohkem "noori tehnikuid" autot enne spetsialisti juurde jõudmist üle käib, seda halvem rahakotile. GDI EI OLE MOOTOR LADA SPETSIALISTIDELE !
Viimati muutis jaan mmc, E Apr 06, 2009 7:08 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

alarkask
Vana olija
Postitusi: 260
Liitunud: T Veebr 26, 2008 8:30 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas alarkask » R Apr 03, 2009 7:02 pm

:D Jaan ütles väga õieti !
Space Wagon 2.4 GDI, 110kw

alarkask
Vana olija
Postitusi: 260
Liitunud: T Veebr 26, 2008 8:30 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas alarkask » R Apr 03, 2009 7:05 pm

Aga muidu jändasin sama mootoriga vist lausa pool aastat...hetkel töötab ideaalselt. Kui viitsid siin otsida,siis leiad selle kohta piisavalt palju infot.Minu puhul oli tegemist Space Wagon 2.4 GDI-ga.

Edu sulle !
Space Wagon 2.4 GDI, 110kw

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » L Apr 18, 2009 5:17 pm

hetkel siis nii töö tegija kohta nii palju et lõunaeesti parim autoelektrik peaks olema :D kuigi tal napsu probleem kõva juures aga nüüd pika pinnimise peale sai ka natu tööd tehtud
kõik asjad sai üle kontrollitud ja viga peitub vist immomähise,võtme või siis ajus :D seda kõikke müüakse vaid komplektina mille ka täna eestist leidsin 3 kilo eest
vaatan tuleb riski peale välja minna ja ära tellida loodan et kogusee pull on sellest
kuid tekib üks kahtlus kuidas sai see nii äkki kõik läbi minna ?????
sõitsin kõik töötas enam vähem peale selle et minekut polnud ja jätsin seisma ja enam käima ei läinud
vot aga see pärnu värk vaatan vahetan oma ajukese ja immoploki ja selle immo värgi ümber siis kui midagi ei saa toon selle sinna sulle :D
aga hetkel suur lootus juba auto suveks korda saada :D teadavasti käib aju komplektina kaassas gdil koos süüteluku ja immoplokiga :D

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » N Juul 16, 2009 9:13 pm

nii tervist räägin oma kurbasaatustikka edasi

auto sain siis alles nuud ära viia tartu dia diagnostikasse
sealt sain kahepäevaga vastuse kätte et gaasiklapp ja juhtmoodul kumbki nendest täpselt ei tea kuid selles 99% kindlalt viga

nuud koigile kusimus olen mitukuud juba juppi otsinud ei saa kuskilt tean poes kui palju maksab ja pool autohinnast maksta on ka jama
aäkki on veel moni inimene kes saaks aidata kuskilt odavamalt kui 25 tuhat jupi leidmisel :D
tegelt pidi selle jupi hind lammutustes olema kuni 5 kilo nii et Palun aidake tahaks kunagi ikka oma mitsukst korda saada :D

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » R Juul 17, 2009 3:24 pm

Saada se klapp Pärnu teeme korda. Prognoositav töö hind 700.-eek.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » N Juul 23, 2009 11:21 am

oled kindel et saad korda teha seda ??
äkki on selle juhtimis ajus ka viga ? aga ma voin ju saata kui soov on saada mulle maili peale oma andmed ja ma votan uhendust :D
mihkel.myrk@mail.ee

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » N Juul 23, 2009 11:22 am

oled kindel et saad korda teha seda ??
äkki on selle juhtimis ajus ka viga ? aga ma voin ju saata kui soov on saada mulle maili peale oma andmed ja ma votan uhendust :D
mihkel.myrk@mail.ee

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » R Juul 24, 2009 2:30 pm

m.r.k kirjutas:oled kindel et saad korda teha seda ??
äkki on selle juhtimis ajus ka viga ? aga ma voin ju saata kui soov on saada mulle maili peale oma andmed ja ma votan uhendust :D
mihkel.myrk@mail.ee


Paaril Carismal on sama detaili remont õnnestunud ja loodetavasti õnnestub ka S. Wagonil ja/või Runneril. Pead muidugi ei anna aga hullemaks me kindlasti asja ei tee ja tühja töö eest raha samuti ei küsi seega pole sul midagi kaotada. Üldiselt mul ei ole ka kombeks lubada lahendusi asjadele millest ma midagi ei jaga.

Fie. Jaan Villota Mõrra 29 Pärnu 80041
Tel. 5178647
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » L Juul 25, 2009 8:14 pm

okuuel nädalal käin tartus dias votan selle asja ja panen sulle postiga teele siis :P

alarkask
Vana olija
Postitusi: 260
Liitunud: T Veebr 26, 2008 8:30 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas alarkask » T Aug 04, 2009 7:23 pm

Hei...kuulsin et kõneall olev vidin käis Pärnus ära ja on nüüdseks toimivana sinu auto küljes tagasi :) Kuidas siis tundub, sai teema lahenduse või mitte ?
Space Wagon 2.4 GDI, 110kw

m.r.k
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 16, 2008 12:38 am

PostitusPostitas m.r.k » T Aug 04, 2009 10:16 pm

jaa nii uskumattu kui see ka ei tundunud algul töötab nüüd auto. minek on isegi parem kui varem.aga hetkel üritan veel likvideerida neid asju mis 8 kuu seismisega tekkisid :D eks siis annan üld hinnangu mis ja kuidas täpselt :P aga seniks üht tean kindlalt midagi on viin oma auto pärnu 5+ pärnu mitsu meestele
aitäh:P


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 80 külalist