Galant 2,4 GDI magus lõhn salongis!

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

lucifer666

Galant 2,4 GDI magus lõhn salongis!

PostitusPostitas lucifer666 » T Jaan 27, 2009 5:03 pm

veel selline küsimus, autos tuleb vahest tuppa sellist jahutusvedeliku taolist magusat lõhna, aga ei tule koguaeg...VB ON SEE MINGI MINU ETTEKUJUTUSVILI...aga igaksjuhuks mõtlesin küsida....tahaks jamasid ennetada, kui see vähegi võimalik on, kuna auto on suht värskelt ostetud.

ma siin lugesin, et on veel eraldi radikas kliimal, kui ma õigesti aru sain. Aga kust ma selle vedeliku taset tsekata saan, sest tavaline jahutusvedeliku norm on väga ok...

Tänud ette!

Kasutaja avatar
tets
liige
Postitusi: 114
Liitunud: E Juul 30, 2007 3:57 pm

PostitusPostitas tets » T Jaan 27, 2009 5:05 pm

kliimal vist radikas jah, aga seal sees peaks mingi gaas ringi käima. parandage, kui eksin. kontrollida saad seda kuskil töökojas, kus kliimadega tegeletakse.

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » T Jaan 27, 2009 6:43 pm

Konditsioneeri frioon vms.+spets õli ei anna minu teada magusat lõhna, see saab olla ikkagi ainult jahutus vedelik.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » T Jaan 27, 2009 10:35 pm

jaan mmc kirjutas:Konditsioneeri frioon vms.+spets õli ei anna minu teada magusat lõhna, see saab olla ikkagi ainult jahutus vedelik.


Just freoon (vedelgaas) on suht lóhnatu asi (inimese ninale tundmatu) mille leket tuvastatakse ainult mingi spets aparaadiga.
Seega úhildun Jaaniga ja útlen, et selline magus lóhn saab olla tekitatud ainult jahutus vedeliku pääsemisega pólemis kambrisse vói siis lekib sul órnalt salongi kúttesústeem (salong uduseks ei kisu? vaip kuskilt pidevalt märg ei ole?)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Jaan 28, 2009 10:21 am

Kuna tegemist on universaaliga, siis on veel variant klaasipesu vedelik.

Tagumise kojamehe klaasipesu pärineb ka esimesest paagist ja sellest tulenevalt jookseb lägi salongi voolik. Väga tihti juhtub, et see voolik on oma liitmikust lahti tulnud. Üsna tihti on see liitmik kõrvalistuja jalgade juures, mati all.

Freoon on surve all gaas ning kui süsteem peaks kuskilt lekkima, siis jookseb kogu süsteem mõne minutiga tühjaks ning aurustub. Lekkeid otsitakse, lisades freoonile mingit rohelist möksi, mis "värvib" lekkekohad ära.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

lebokas
Tösine huviline
Postitusi: 144
Liitunud: K Juul 07, 2004 1:07 pm
Asukoht: Soome/Vantaa

PostitusPostitas lebokas » K Jaan 28, 2009 11:29 am

Esmaselt peaks kontrollima siiski salongi6hu filtrit. kui see seal juba hallitab (loe:pikalt vahetamata), siis viskab ka magusat...
Galant 2,4 GDI -99 ´Sport Edition´

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » K Jaan 28, 2009 12:49 pm

No ja variant on veel, et eelmine omanik on sulle mõne "magusa" üllatuse kuhugi vaiba alla peitnud.... :D
silmad kardavad, käed teevad

lucifer666

PostitusPostitas lucifer666 » N Jaan 29, 2009 5:14 pm

ma uurin jah seda pesuvedelikku ja kindlasti peaks esimeseks salongifiltrit kontrollima küll...kes teab, millal seda viimati vahetati!

Thanks

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » R Jaan 30, 2009 11:48 pm

klaasipesu vedelik ei ole magus ärge seda proovige tosool magusam :lol:

järeldus :wink:

Kasutaja avatar
ddc84
liige
Postitusi: 15
Liitunud: T Juul 15, 2008 1:27 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas ddc84 » L Jaan 31, 2009 11:18 am

Endal ühel autol läks aku keema sõidu ajal ja oli ka suhteliselt magus lõhn happe aurudel ja lühikestel otsadel ei saanud aru ,et aku keeb, mõttlesin ,et mul on luulud ja kui oli ükskord pikem sõit siis õde mainis ka mingit haisu aga alles pärast seda kui tal väga halb hakkas, siis sai kapoti alla vaadatud ja siis alles nägin kuidas aku tuulutus avadest tuli peenike aurusammas . :o
Tigu kihutab!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 90 külalist