aku vahetus

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

nero

aku vahetus

PostitusPostitas nero » K Mai 12, 2004 10:59 am

Tere!
tahaks mitsu Galandil a92 akut vahetada aga olen kuulnud et sellel ei tohi akut niisama lihtsalt lahti yhendada. Pidavat immoga probleeme tekkima. Samas ise nagu kahtlen selles, aga tahaks ikkagi kindlalt teada, et kas vöi niisama vana aku maha tösta ja uue asemele? :?:

Taidus
liige
Postitusi: 31
Liitunud: T Mai 11, 2004 10:47 am
Asukoht: Estonia
Kontakt:

PostitusPostitas Taidus » K Mai 12, 2004 12:28 pm

kas 92 a. mitsul on Immo integreeritud juba tehase poolt? Kui sa kardad, et aku vahetusega su immo lolliks läheb siis mine mõnda pädevamasse autoalarmide töökotta ja kysi nõu. Isiklikult arvan, et ei juhtu midagi.

Kasutaja avatar
Lancer
liige
Postitusi: 50
Liitunud: R Mai 07, 2004 6:26 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lancer » K Mai 12, 2004 7:04 pm

Vahetasin lanceril aku ära ja mingeid problasi ei olnud. Immo küll hiljem paigaldatud (cobra)

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » K Mai 12, 2004 7:14 pm

minu arust ka veider mure sul aga kui sa arvad et midagi peax mingi ime läbi juhtuma siis mine tõesti kuhugi signaga tegelevasse firmasse ja sealt öeldaxe kas see yldse on võimalik
silmad kardavad, käed teevad

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » K Mai 12, 2004 8:40 pm

Ei ole ju võimalik, et masinal on tehases peale pandud aku peal. Mõned mälumoodulid võib aku lahti ühendamine ära nullida, aga fatallselt see küll ei tohiks mõjuda ... kuid mine sa seda loomariiki tea :)
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

lebokas
Tösine huviline
Postitusi: 144
Liitunud: K Juul 07, 2004 1:07 pm
Asukoht: Soome/Vantaa

PostitusPostitas lebokas » K Juul 07, 2004 4:48 pm

Kui kui tõesti on kartus signa-, immo või koodiga stereo pärast, siis minul on tehtud aku vahetamise jaoks lisajuhe, millega annan sigaretisüütaja kaudu auto elektrisüsteemi voolu senikauaks, kui aku klemmid maas on.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 84 külalist