PROBLEEMD ELEKTRIGA

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

mudakoon

PROBLEEMD ELEKTRIGA

PostitusPostitas mudakoon » N Veebr 24, 2005 2:28 am

TERVITUS KÕIGILE MITSUMEESTELE! Olen ise kuuendat päeva mitsu omanik ja juba hakkab pihta! Nimelt kadusid ära pagassi ja salongivalgus lisaks veel kell.Kontrollisin kaitsmed üle, kuid kõik on ok.Mingil hetkel käivitades hakkas kell tööle aga siis läks kesklukk lolliks. Mõne minuti pärast kell kustus taas ja kesklukk kooles sootuks. NB! Tegu on 93" aasta Mitsu Lanceriga GLXI Loodan, et keegi oskab mingitki nõu anda,sest endal on mul juba kuulid koos! Ette tänades vastne "mitsumees" Mudakoon

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » N Veebr 24, 2005 11:35 am

Ilmselt siis on sul juhtmetes mingi kala, kui kella korraks põlema lõi.
Võimalik muidugi ka, et kaitse ikkagi läbi ja korraks andis ühendust veel.

Kell ja salongivalgustus on armatuuri aluses kaitsmepesas termini all "room". Otsi kaitsmepesa karbi pealse legendi järgi see välja ja vaheta ära.

Tihtipeale ei saagi aru, et kaitse on läbi kiirel pilgu peale viskamisel.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
siil77
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: K Jaan 19, 2005 3:25 am
Asukoht: keila

PostitusPostitas siil77 » R Veebr 25, 2005 7:25 pm

Viga võib olla ka süütelukus. endal on selline jama,et peale käivitamist peab õrnalt süüte võtit tagasi keerama,siis hakkavad tuled,kaasaarvatud kell tööle. keskluku kohta ei oska midagi kosta.

mudakoon

TÄNUD TEILE HEAD MITSUISTID!

PostitusPostitas mudakoon » E Veebr 28, 2005 9:33 pm

Leidsin oma Mitsu probleemid üles ,seda küll tänu Mitsuist Vipp-ile . Kuid on tekkinud järgmised problad, nimelt on auto heitgaasid so.lamda ja co sisaldus vääääga kõrge. Nüüdseks on vahetatud kollektori tihendid ja jagajakaas.Need olid vigased! Mis võiks veel seda põhjustada,kas lamda sond?

ergo
liige
Postitusi: 297
Liitunud: K Nov 24, 2004 6:59 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas ergo » E Veebr 28, 2005 10:06 pm

niimoodi mul oli samasugune probleem co kõrge ostsin ise mingi 4 kuud tagasi mitsuka, lambda andur oli läbi natsa ajapärast andis kat otsad läx umbe ajas tagumise poti umbe, seda tasux kontrollida sest kui lambda ei tööta siis on ka kat kerge järele minema võibolla juba praegu sul ka kat ei tööta :roll:
pole kõige odavam lõbu

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Mär 01, 2005 10:06 pm

no siin lõpupoole kaks viimast on ikka päris tösiste elektri-probleemidega. :D oh jah vabandan LAMDA ju ka juhtme otsas :oops:

Üks õpetlik lugu kah. Avastasin äkitsi et kesklukk ei ava tagumist ust.
ei sulge ei ava , NULL

Ei hakanud miskit kohe ust lahti kiskuma, viisin garaazi panin puhuri autosse ja ennäe paari tunni pärast kõik jälle kombes. VOT
Tihtipeale liiga kriitiline !

sarvik
liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Apr 27, 2004 2:21 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas sarvik » K Mär 02, 2005 12:56 pm

morgan kirjutas:no siin lõpupoole kaks viimast on ikka päris tösiste elektri-probleemidega. :D oh jah vabandan LAMDA ju ka juhtme otsas :oops:

Üks õpetlik lugu kah. Avastasin äkitsi et kesklukk ei ava tagumist ust.
ei sulge ei ava , NULL

Ei hakanud miskit kohe ust lahti kiskuma, viisin garaazi panin puhuri autosse ja ennäe paari tunni pärast kõik jälle kombes. VOT


Minu Galant suvatses ka korra sama teha kõrvalistuja uksega, peale väikest sõitu sai ise korda, ilmselt mingi niiskus vms.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Mär 02, 2005 2:48 pm

sarvik kirjutas:
morgan kirjutas:no siin lõpupoole kaks viimast on ikka päris tösiste elektri-probleemidega. :D oh jah vabandan LAMDA ju ka juhtme otsas :oops:

Üks õpetlik lugu kah. Avastasin äkitsi et kesklukk ei ava tagumist ust.
ei sulge ei ava , NULL

Ei hakanud miskit kohe ust lahti kiskuma, viisin garaazi panin puhuri autosse ja ennäe paari tunni pärast kõik jälle kombes. VOT


Minu Galant suvatses ka korra sama teha kõrvalistuja uksega, peale väikest sõitu sai ise korda, ilmselt mingi niiskus vms.


minul oli pigem tegu jää kihiga kusagil klemmidel viimased päevad juba pikemalt miinust ainult visanud.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
elmetos
liige
Postitusi: 152
Liitunud: T Mai 18, 2004 9:32 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas elmetos » K Mär 02, 2005 10:44 pm

paistab et selle variandi galandi viga! Mul alati kui läheb ilm soojalt külmaks, ei avane kumbki esiuks :? Ronin tagant uksest ja avan seestpoolt :) Alati kui soojaks läheb siis mötlen et vötan lahti ja vaatan, mis viga aga mötetesse see töö siiani on jäänudki :)
galant 94

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Mär 03, 2005 5:24 am

elmetos kirjutas:paistab et selle variandi galandi viga! Mul alati kui läheb ilm soojalt külmaks, ei avane kumbki esiuks :? Ronin tagant uksest ja avan seestpoolt :) Alati kui soojaks läheb siis mötlen et vötan lahti ja vaatan, mis viga aga mötetesse see töö siiani on jäänudki :)


Minul ka juhtunud sellist asja, kordamööda miskite ustega nendel juhtudel vähemalt kesklukk üritas avada aga ei suutnud, jõudu jääb väheks. Viimasel juhtumil pole aga mootor isegi üritanud täielik vaikus.

Veel selline asi kah et kui mõne ukse kesklukk on kinni külmunud ja mootor ei suuda lukku avada siis sekundi pärast lööb ülejäänud uksed kah kohe lukku tagasi. Pead kiire mees olema ning enne kui teised kah tagasi lukku lööb lingist rabama ja ukse avama.

tahan ka seda õelda et pole see midagi ainult galandi viga kui seda üldse veaks saab nimetada. Juhtub ka teiste markidega.
Tihtipeale liiga kriitiline !

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » N Mär 03, 2005 7:46 am

jah, kui ma mondeo omanik olin siis kiruti tolle ukselukke täpselt samamoodi, et uks ei jää enam kinni ja lukud kylmuvad.niisamuti on ka vokaritel seda jama.
nii tekivadki arvamused erinevatest autodest. keegi foorumis kysib et mis arvate vastavast mudelist , ja vastuseks saab et ilgelt sitt auto-isegi uksd ei tule talvel lahti. ja siis vaadatakse et nojah, kui juba uksedki lahti ei käi siis on ikka tõega pask. suht haige suhtumine minuarust. korralikult lukud õlitatud ja ustest õhk ilusti äbi käib siis pole mingit kylmumist karta.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist