Mootoris rihmad ...

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Andreas

Mootoris rihmad ...

PostitusPostitas Andreas » N Juun 07, 2007 3:09 pm

Terviust, olen uus siin foorumis ja loodan et see on õige koht kuhu postitada sellest. Lugu siis selline et oman 1989 aasta Mitsubishi Galanti. 1.8 jaa pean nagu veepumpa vahetama ja selle vahetuse käigus tuli ette selline asi et pool mootorit tuleb lahti selleks võtta ja nii... ja kui jõudsin selleni et seal mootoris on mootori rihma kaitse selline plastmass kaitse mis koosneb kahest osast, võtsin selle eest ära ja oh näe imet.... paistab mootoririhm, Generaatori rihm ja see rihm mis veab veepumpa ringi ja üllatuseks veel üks rihm... Mis rihm see olla võiks ? Tavaliselt ikka autol 3 rihma seal kandis... see rihm on nagu ühenduses ainult mootoriga et ta otseselt ei vea midagi muud ringi... Muidu nagu väga ei huvitaks kuid see rihm oli 3 - ks tükiks ja pean ostma uue kuid ei tea mida osta :)

Ettetänades Andreas....

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Juun 07, 2007 4:08 pm

Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » N Juun 07, 2007 5:46 pm

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » N Juun 07, 2007 5:56 pm

sinu rahustuseks võin öelda et ma ei ole ühtegi galanti veel näinud mis minu kätte jõudes poleks omanud puruks väikest rihma. kui suure rihma vahele ei ole sattunud siis ei ole häda midagi aga see veab siis balanssi võlli.
silmad kardavad, käed teevad

Andreas

PostitusPostitas Andreas » R Juun 08, 2007 1:13 pm

Aga kuidas selle rihma vahetamine siis välja peaks nägema ??? See rihm ei lähe ju lihtsalt selle peale nii et panen ja valma... et kuidas täpselt see peaks käima...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 98 külalist