Galandi sidur õhtal

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

mp99

Galandi sidur õhtal

PostitusPostitas mp99 » K Aug 23, 2006 11:15 pm

tundub kindel olevat et sidur omadega läbi.kiirendades lööb tihtipeale pöörded üles aga auto ei liigu kiiremini.seda just pööretel üle 3000-nde.mõtlesin et uurin kas tuleb kogu sidurikomp. välja vahetada või piisab ka näitex siduriketta vahetusest...

kaupo
liige
Postitusi: 54
Liitunud: K Aug 31, 2005 3:44 pm
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas kaupo » N Aug 24, 2006 6:46 am

kindlamast kindlam on ikka kogu täislaks ära vahetada...endal sai vahetatud, aga siiski, 10 tuhat kilti hiljem teeb sidur taas häält - ei mõista enam üldse selle kulumist...kas ma tõesti olen sis nii "libistava" jalaga ;)...
...Mitsubishi Galant 2.5 V6 SE 99...

mp99

PostitusPostitas mp99 » N Aug 24, 2006 7:42 am

palju sul see vahetus maksma läx ja kus vahetada lasid :?:

kaupo
liige
Postitusi: 54
Liitunud: K Aug 31, 2005 3:44 pm
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas kaupo » N Aug 24, 2006 8:56 am

AGR-is, ja summat enam ei oska öelda, aga mingi umbes täpselt 5-6 kilo vist oli ainult sidurikomplekt + vahetus, kui ma ei eksi...ma lasin muid töid ka teha, nii et ei oska täpsemalt öelda, aga eks leiab ka odavamaid kohti, seal oli lihtsalt sel ajal lühim järjekord...
...Mitsubishi Galant 2.5 V6 SE 99...

Kasutaja avatar
kark
liige
Postitusi: 56
Liitunud: E Okt 31, 2005 12:22 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas kark » R Aug 25, 2006 9:56 am

mul oli sihuke pull:
hakkas sama moodi et annad gaasi aga ei liigu...
oleks ka suure hooga tormand kohe sidurit vahetama aga korra mõtsin et küsin üle...
vend uuris natuke kapoti all ja keeras siis ühe nipli korra lahti lasi sealt paar tilka õli välja (rohkem ei tulndki!) ja asi töötas jälle...
nimelt siis mootori poolses siduri silindris (või nimetage kuis tahate - ega ma mehhaanik pole!) tekkis mingi ülekoormus ja lõi õli teiselepoole kummitihendit, tekitades efekti et sidur kogu aeg peal...

Pilt vot sihuke lugu siis...
>KARK<

rockrapdude

PostitusPostitas rockrapdude » P Sept 24, 2006 8:32 pm

kuule kark.äkki saaxid mind kah aidata.mul sarnane probleem et ei taha üldsegist edasi liikuda ja vanamees mul arvab et terve sidurikomplekti peab välja vahetama.äkki näitaxid(või juhataxid) mulle ära kus see väike nippel asub sest ei tahax raisata 4-5 kilo sidurile.

edit:endal muidu 2.5 1993 aasta galant.

Kasutaja avatar
kark
liige
Postitusi: 56
Liitunud: E Okt 31, 2005 12:22 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas kark » T Sept 26, 2006 9:09 am

seletada väga raske... :?
aga paikkond on seal õhufiltri all...ehk... :oops:
nippel keeratav nr10 võtmega... 8)
ja viga kaob kui osta remondi komplekt ja sisu selles silindris ära vahetada... :idea:
kmplkti hind u 200-400 eeki - nagu alati oleneb kust osta... :wink:

kõige parem kui saaks kokku - siis seal mootoris kaevates äkki leian üleski.. :!:
>KARK<

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » T Sept 26, 2006 6:34 pm

kui sidur akkab läbi minema on ju tunda, see ei tule jumalast lambist, läeb selleks ikka aega ka mitte et täna oka ja omme enam ei ole.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » K Sept 27, 2006 8:56 am

cartman kirjutas:kui sidur akkab läbi minema on ju tunda, see ei tule jumalast lambist, läeb selleks ikka aega ka mitte et täna oka ja omme enam ei ole.


Sidur mitte, aga õhu võib küll kuhugi vahele tõmmata. Minu Lanceriga juhtus sel suvel nii: parkisin ära, auto sõitis täiesti normaalselt. Järgmine kord liikuma hakates, sidur võtab täiesti põhjast ja väga halvasti (vastupidiselt siis siinjuhtunuga ei tahtnud mul lahutada). Aitas kui mehaanik lasi mingist niplist õhu välja ja valas uut õli peale.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » R Sept 29, 2006 11:45 pm

mul on üks kord sidur õhtale läinud. See andis nii tunda et tuurid olid üleval ja auto liikus vaevaliselt aga kui hoo üles sai siis hakkas liikuma aga üle 70km/h ei suvatsenud minna ja kui mägi tuli ette siis langes spido tunduvalt allapoole olenevalt kas vahetad käiku või ei. Tahomeetrit sellel autol (323 Mazda) ei olnud. sai ära vahetatud ka kogu kupatus kuna mehaanik ütles kui sul juba selline jama on siis võib kõik peetis olla. Hind kogu kupatuse eest oli muidugi 1700.- aga see oli ka 2 aastat tagasi.
Ja nagu mõnimees siis arvab et ei lähe lambist siis eksib kuna mul läks, muidugi sai ka pool päeva Tallinna liikluses tipptunnil veetud ka 10kasti sakut :D . Ja järgmine päev hakkasin juba sidurit otsima.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » L Sept 30, 2006 7:40 am

kle ma arvan et sul ei läind sidur lambist ta pidi juba pikemat aega tunda andma kulumise märke(kui sidur sul muidugi kulund oli mitte õhk sees) sest lambist ei saa katted ä kuluda. mul on 4wd ja sai raadil õhtu otsa tuld antud siis sain ka tunda kuidas sidur kiirendades libisema akkas(oli kuum vms). vb tõesti kui sina nimetad seda siduri õhtale minemisex et enam ei saa sõita siis kyll a tglt on juba sidur õhtal kui kohapealt minnes on tunda et libiseb. lihtsalt kui kiirendades libiseb siis ka vaja juba korvi vahetust
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » L Sept 30, 2006 5:43 pm

mulle tookord vähemalt öeldi nii et on sidur. Ja vahetati kogu kupatus (sidur, korv) küsisin ka tookord üle kui sidur oli ära vahetatud et kas siis on väga kulunud siis öeldi et väga :D . Pole ju mingi asjatundja aga auto ei liikunud. Ja kui mõelda kas oli ka enne midagi tunda siis ei oska nagu öelda seda kuna autoks oli 89a. mudel ja sidur käis nagunii ülevalt. Aga kui sidur ära vahetati siis oli kohe tunda et on ikka vahetatud kuna ei osanud kuidagi kohalt ära minna kuna sidur võttis alt ja mitte ei olnud harjunud sellega. :D

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » L Sept 30, 2006 6:41 pm

no kui ei tia siis ple ju mõtet vaielda. ja nyyd vast said aru et sidur kulub pikkamööda mitte et eile oli ja täna mitte.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » P Okt 01, 2006 11:22 pm

:D ma ei vaidlegi vaid avaldan oma arvamust ja oma enda kogemust ehk on mõnel abi sellest.

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » E Okt 02, 2006 6:32 am

minul sarnane probleem aga samas annab tunda et libiseb ja siis jälle nagu ei libise,ehk oskate minule ka öelda on mul sidur õhtal või pean ka ainult mingit niplit näppima :lol: ???
TEL:55680411

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » E Okt 02, 2006 5:43 pm

kas pikkaaega ja järjest syveneb v äkki tuli? kas pedaal võtab alt v ylevalt
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » E Okt 02, 2006 7:24 pm

Se alguses nagu polnud ja siis järsku tuli,pedaal võtab ikka väga ülevalt,ni et kui kasvõi varvast peal hoiad annab kohe tunda!!!
TEL:55680411

srock

PostitusPostitas srock » T Okt 03, 2006 12:35 am

mul galant ,aasta 89 ,oli siuke lugu ,sidur otsustas ,et enam ei lahuta , selgus ,et siduri silindri vahelt lekib , selge pilt ,mansett õhtal. Läksin ma siis sinna taketisse , sain sealt remondi komplekti 60 .- ,nii kimasin koju ,õlle sisse ja vahetama ,roomasin veits auto all ja asi sai niikugele ,et hakkasin uut mansetikummi peale panema ,kahtlane tunne ,kuidagi kumm väike,no panin selle peale ,heh sidur kui mahlakask. Järgmisel päeval uuesti taketisse ,küsin tüübi käest mis pull on ja see siis vaatas arvutist ,o jee neid remondi komplete 2 sorti
, mina sain selle mm väiksema ja olin sunnitud uue ostma . :evil:

Kasutaja avatar
-V-
liige
Postitusi: 309
Liitunud: R Veebr 02, 2007 9:49 pm
Asukoht: Kuressaare 5268900

PostitusPostitas -V- » L Mär 29, 2008 6:19 am

Sry, et nii vana teema üles võtan, aga tekkis sarnane probleem..
Suurest igavusest käisin 89a Galandiga metsavahel avastamas ja paar korda sai ikka kinni ka jäädud ja lõpuks tekkis olukordi, kus põõrded küll tõusid, aga rattad ei liigu..
kui lõpuks välja tulin, siis mõni hetk oli nagu kõik korras, aga mäest üles minnes ja järsku kiirendades oli sama asi.
Kas pean hakkama uut Sidurit otsima, või võib see mingi muu viga olla ?!

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » L Mär 29, 2008 8:32 am

kui sul tõuseb munahais ja soojaks sõidetud autoga hakkab libisema,siis arvatavasti on jah sidur.
Galant R.I.P


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist