Süüde hiline - EI SAA varasemaks

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
andre2005
Uus Kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: T Mai 23, 2006 11:36 am

Süüde hiline - EI SAA varasemaks

PostitusPostitas andre2005 » E Juul 24, 2006 7:45 pm

Teema järgmine: Mitsubishi Lancer 95, 1.3cm3 - mõni kuu tagasi läks jagaja läbi, sain siis lõpux teise (kasutatud), kuid 94a. Lanceri oma. Jagaja välimuselt vanaga identne ning auto liigub, kuid siiski ei ole asi päris see mis peaks, ehk siis süüde on hiline ning varasemaks panna ei luba. Kas kellelgi on olnud taoline jama ja kui suur tõenäosus on praegusest ja vanast jagajast kokku korralik teha (NB! Pole uurinud, mis vanal läbi on). Kõik nõuanded on teretulnud...!!!

Kasutaja avatar
paikas
liige
Postitusi: 342
Liitunud: N Mai 18, 2006 8:59 pm
Asukoht: tartuma

PostitusPostitas paikas » E Juul 24, 2006 8:14 pm

kardan et sul vahetamisega jäi paar hammast valesti... mitsudel veab jagajat ringi nukkvõllil olev hammakas... ja kerge viis seda FIX IT on, et võtad jagajal kaane maha ning kruvid jagaja jala lahti... tõmbad sutsu eemale samal ajal rootorit samas asendis hoides... kui tunned et enam hammakas ei hoia keerad hästi nõksu varajasemaks ning surud sisse tagasi ja kruvid kokku kui pole piisavalt hea saad sama protsetuuri korrata...


kui hakkama ei saa tule sõida mu garaaži ette ja leiame abi sellele
Otsin tööd:(
Ma ena ei tee nalja. kui keegi tahab mõõtu võtta siis mina teen seda ametlikult!!!

Kasutaja avatar
andre2005
Uus Kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: T Mai 23, 2006 11:36 am

PostitusPostitas andre2005 » K Juul 26, 2006 8:23 pm

Tänan vastuse eest...aga tegelikult on selline asi, et mul pole jagaja jalaga, ehk siis seda pikka hammasratast pole (vähemasti eeldan et mõtled sellist mis näiteks on 92a 2.0 galandil - nägin sellist), aga hea uudis on see et käisin täna hommikul ühes sellises kohas nagu (reklaam) Oru Auto OÜ, kus mees pani mul stroboskoobiga mõne minutiga asja paika ja ei tahtnud ka selle eest miskit (erinevalt ühest teisest tunnustatud kohast mis on ära tõusnud ja ainult nutsu oskavad küsida ). Viimases kohas pidid töötama Mitsude spetsid kellele meeldib viimaseid remontida ja nüüd tean et seda kohta tahan mingi probleemi korral ka tulevikus külastada.

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Gala » N Juul 27, 2006 6:17 am

kas see teine tunnustatud koht on espaada?


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist

cron