sigma automaatkastist

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
ökosohver
Tegija
Postitusi: 1037
Liitunud: K Dets 12, 2007 1:54 am
Asukoht: harjumaa

sigma automaatkastist

PostitusPostitas ökosohver » R Apr 19, 2013 9:23 am

ehk oskab keegi kaasa rääkida, olen siin mõnda aega võidelnud viimase käigu kadumisega kuniks tegin siis ka diagnosti poole.
sain sealt neli viga mis algavad yhest, ehk siis kastiõli temperatuur ja siit ka kysimus, kas ma peaksin selle carlube dexron kahe vahetama mingise suurema temperatuuritaluvusega öli vastu, või peaksin tekitama lisa jahutus radika, talvel pakastega õli ei suutnud sellist temperatuuri saavutada et tekiks läbi libisemine, nyyd soojadega on juba 30 km sõiduga õli nii vedel v6i kuum, et neljas käik praktiliselt ei töötagi ja kast lajatatakse avariireziimi, need hõõrdkettad ja vaheplaadid on praktiliselt tutikad, hea kui 500km on s6idetud ja täiesti korralikud... ehk oskab keegi kaasa rääkida...

selle carlube toodang on mul olnud mitmel autol sees ja on k6ik muretult toiminud, aga 1 sunnik peab ikka olema kus miski ei sobi...

ka addinol d2d toode oli mu endisel autol sees millel kere j6udis ennem otsa saada aga kast töötas laitmatult

mingit viidet õlide v6i temp , taluvuse kohta oleks väga pro.
patrioot!!!
sigma 3.0 atm 12v.130kw
sigma 3.0 mt 24v. 151kw
sigma 3.0 mt 12v. 125kw. wagon
sigma 3.0 atm 12v. 125kw. wagon

Kasutaja avatar
ökosohver
Tegija
Postitusi: 1037
Liitunud: K Dets 12, 2007 1:54 am
Asukoht: harjumaa

Re: sigma automaatkastist

PostitusPostitas ökosohver » E Apr 22, 2013 9:28 pm

Okei aga kui kuumaks õli kastis minna võiks? Mis temperatuurid tavaliselt töösoojalt on? Võiksin ju lisaradika panna.
patrioot!!!
sigma 3.0 atm 12v.130kw
sigma 3.0 mt 24v. 151kw
sigma 3.0 mt 12v. 125kw. wagon
sigma 3.0 atm 12v. 125kw. wagon


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist