98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
HateCore
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: P Veebr 13, 2011 3:08 pm

98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas HateCore » R Veebr 01, 2013 6:16 pm

Ühesõnaga räägin siis oma murest. Auto sõidab, ning liigub ilma probleemideta hetkel, kuid eile õhtul toimus imelik värk. Käisin mina, siis tankimas, ning sõitsin Roccal mare parklasse,et poodi minna. Käisin poes ära, istun autosse, keeran võtit auto läheb tööle,töötab 5 sekundit lööb mootoritule põlema ning sureb välja. Sedasi siis oma 6 korda järjest. Lasin autol 15 minutit seista, andsin võtit ning läks tööle. Ei eile , ega täna pole rohkem sellist asja olnud, ega ka varem mitte. Asja imelik pool on nüüd see,et kui auto viieks sekundiks tööle läks, ei puterdanud ta, ega ei andnud ka mingit märki,et on raske käivituda. Läks tööle poolest võtmest nagu koguaeg, ning lihtsalt viskas tule põlema, ning suri välja. Oskab keegi ehk öelda milles asi võib olla,et lasta kontrollida, et asi hullemaks ei läheks ? Või tegu võis ollagi ajutise anomaaliaga ja kogulugu ?
"Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas jaan mmc » R Veebr 01, 2013 6:30 pm

Kui tuld näitas, alusta veakoodi väljalugemisest.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

hallnool
Uus Kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: R Jaan 04, 2013 11:19 am
Asukoht: tartu

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas hallnool » L Veebr 02, 2013 9:55 am

immo. pead ei anna, aga tuttava golfil oli ka täpselt nii ja mida aeg edasi seda tihemini hakkas jebima.
ma algul arvasin, et immo ei lase käivitadagi, aga tegelikult laseb. ainult et paari sekundi pärast sureb välja.
aitas see, et lasi tuttaval elektrikul immo maha võtta. 8)

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas morgan » L Veebr 02, 2013 5:00 pm

hallnool kirjutas:immo. pead ei anna, aga tuttava golfil oli ka täpselt nii ja mida aeg edasi seda tihemini hakkas jebima.
ma algul arvasin, et immo ei lase käivitadagi, aga tegelikult laseb. ainult et paari sekundi pärast sureb välja.
aitas see, et lasi tuttaval elektrikul immo maha võtta. 8)

Pakun ka immo, olen olnud sama probleemiga jamas. Viisin oma immo karbi tuttavale jootekolviga mehele too käis üle ja
voilla töötab jälle.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
HateCore
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: P Veebr 13, 2011 3:08 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas HateCore » L Veebr 02, 2013 7:07 pm

Selge pilt. Esialgu ei võta ilmselt midagi ette kuni asi uuesti ei kordu, ning loodan ajutisele anomaaliale. Kuid kui asi uuesti juhtub, tean kust mao pea kätte saada ning maha varakult raiuda. Tänud info eest.
"Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas morgan » P Veebr 03, 2013 9:25 am

HateCore kirjutas:Selge pilt. Esialgu ei võta ilmselt midagi ette kuni asi uuesti ei kordu, ning loodan ajutisele anomaaliale. Kuid kui asi uuesti juhtub, tean kust mao pea kätte saada ning maha varakult raiuda. Tänud info eest.

minul oli sama lugu, paar korda oli kodu ukse ees hommikuti jamanud kuniks hakkasin kartma seda et juhtub selline olukord kodust kaugel ja ehk ei lähe asi ise enam korda ning ongi jama majas, läksingi vabal ketkel käisin elektrooniku juures ära.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
cobra
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: R Mär 30, 2012 2:20 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas cobra » P Veebr 03, 2013 10:26 am

millisest immost te räägite? lisana pandud või originaal immost? isegi kui originaal immo teeb probleeme, siis mootori tuld ei tohiks see küll põlema panna, ning 5 sekundit kindlasti ei tööta, max miski 2 sekki.
VR4 maailma proovimas :)

hallnool
Uus Kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: R Jaan 04, 2013 11:19 am
Asukoht: tartu

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas hallnool » E Veebr 04, 2013 7:15 pm

cobra kirjutas:millisest immost te räägite? lisana pandud või originaal immost? isegi kui originaal immo teeb probleeme, siis mootori tuld ei tohiks see küll põlema panna, ning 5 sekundit kindlasti ei tööta, max miski 2 sekki.

pmtl. on sul õigus. 2-3 sek-i käib ja mootorituli ka vist ei tohiks põlema minna (aga mine seda mitsut tea) ja orig. immot pidasin mina silmas. 8)

mitsub
Uus Kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: L Mär 03, 2012 7:41 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja.

PostitusPostitas mitsub » P Veebr 10, 2013 8:09 pm

Mul mitsul sama teema, ja soovitan diagnostika ära teha sest paremaks see kohe kindlasti ei lähe. Mida aeg edasi seda tihedamaks see "anomaalia" läheb. Mina veel oma auto probleemi pole suutnud lahendada. Igaljuhul soovitan diagnostika ära teha...

erkki0073
Uus Kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: P Sept 08, 2013 12:44 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja

PostitusPostitas erkki0073 » L Jaan 11, 2014 7:02 pm

Mul tekkis täna sama jama, vahetasin udutulede pirnid välja, hakkasin ära sõitma ja suri 3 sekundi pärast välja.
Ja igakord peale käivitust töötas mootor 3 sekundit ja sureb välja.
Peaksin ka immo maha võtma ja elektriku juurde viima ?
Kui jah, kus siis immo kast asub?

erkki0073
Uus Kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: P Sept 08, 2013 12:44 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja

PostitusPostitas erkki0073 » P Jaan 12, 2014 9:23 pm

Täna sain hommikul koheselt tööle ja sain tüllaega ringi sõita.
Õhtul aga jälle sama jama, viga on siis immoplokis ? Et tuleks viia immoplokk elektriku juurde ja üle lasta joodeldada?

Kasutaja avatar
HateCore
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: P Veebr 13, 2011 3:08 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja

PostitusPostitas HateCore » N Jaan 16, 2014 1:58 am

erkki0073 kirjutas:Täna sain hommikul koheselt tööle ja sain tüllaega ringi sõita.
Õhtul aga jälle sama jama, viga on siis immoplokis ? Et tuleks viia immoplokk elektriku juurde ja üle lasta joodeldada?


Ise olen jäänud seisukohale,et igasugune immo,signalisatsioon on ainult peavalu.Jätaksin võtmest ainult keskluku toimima ning kogulugu,signalisatsiooni ning immod kisuksin maha. Kuid nõu ei oska sulle anda, kuna minu galant otsustas ennem pooleks minna kui veale jälile sain.
"Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

erkki0073
Uus Kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: P Sept 08, 2013 12:44 pm

Re: 98a Galant sureb pärast viit sekundilist töötamist välja

PostitusPostitas erkki0073 » N Jaan 16, 2014 11:24 am

Tehase immo mahavõtmine pidi olema suur peavalu.
Pigem üritan vea üles leida. Hetkel Galant jääb vist talveks seisma veatõttu.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist