Hüdrotõukurid.

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Desty
liige
Postitusi: 101
Liitunud: T Jaan 08, 2008 6:41 pm
Asukoht: Soome, Nurmijärvi

PostitusPostitas Desty » R Okt 10, 2008 4:03 pm

http://www.powerdose.fi/store/index.php ... Path=73_76

Olen küll võhik mootorite poole pealt. Seega on kellegil õrna aimu millised neist võiks sobida 97a 2.0 sedaan galandile ?

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » R Okt 10, 2008 6:25 pm

Desty kirjutas:http://www.powerdose.fi/store/index.php?main_page=index&cPath=73_76

Olen küll võhik mootorite poole pealt. Seega on kellegil õrna aimu millised neist võiks sobida 97a 2.0 sedaan galandile ?


Kõigil 3 Mitsul millel vahetanud oleme 2-Carismat 1-Galant on läinud need pikemad varjandid, rohkem ei oska seda lk.-d komenteerida kuna ise foto põhjal varuosi ei osta.
Ainus ja viimane võõralt müüjalt tehtud ost lõppes mulle 2350.- kroonise kahjumiga, nii et ette vaatust suvalistest kohtadest ostmise ja kauba eest ette maksmisega. Jutt käib LADU 24 -st. mis ei võta tagasi praak kaupa !!!

VÄIKE TÄIENDUS NIMELT VÕTTIS LADU 24 KAUBA MÕNINGASE VIIVITUSEGA SIISKI TAGASI, SEEGA POLE ENAM PRETENSIOONE.
Viimati muutis jaan mmc, T Jaan 20, 2009 7:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Desty
liige
Postitusi: 101
Liitunud: T Jaan 08, 2008 6:41 pm
Asukoht: Soome, Nurmijärvi

PostitusPostitas Desty » R Okt 10, 2008 8:00 pm

Õnneks annab powerdose 14 päevase aja, kuna saab toodet tagastada.
Saadan neile kirja, vaatab palju läheb kogu asi kokku maksma.Tõukurid + transa Helsinki.

lebokas
Tösine huviline
Postitusi: 144
Liitunud: K Juul 07, 2004 1:07 pm
Asukoht: Soome/Vantaa

PostitusPostitas lebokas » L Okt 11, 2008 10:33 am

jaan mmc kirjutas:
Desty kirjutas:http://www.powerdose.fi/store/index.php?main_page=index&cPath=73_76

Olen küll võhik mootorite poole pealt. Seega on kellegil õrna aimu millised neist võiks sobida 97a 2.0 sedaan galandile ?


Kõigil 3 Mitsul millel vahetanud oleme 2-Carismat 1-Galant on läinud need pikemad varjandid, rohkem ei oska seda lk.-d komenteerida kuna ise foto põhjal varuosi ei osta.
Ainus ja viimane võõralt müüjalt tehtud ost lõppes mulle 2350.- kroonise kahjumiga, nii et ette vaatust suvalistest kohtadest ostmise ja kauba eest ette maksmisega. Jutt käib LADU 24 -st. mis ei võta tagasi praak kaupa !!!

Kui tähelepanelikumalt jälgida, müüb Powerdose tõukureid mootori margi, mitte pildi järgi :D:D:D Enda masinal sealt ostetud tõukurid sees ja toimivad. Kui firma usaldatavusest/kvaliteedist rääkida, siis peaaegu kogu Soome Mitsubishi klubi on sealt firmast klõbina vastu rohtu saanud, ja senini on kõik rahul.
Galant 2,4 GDI -99 ´Sport Edition´

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » E Okt 13, 2008 3:18 pm

Kui ma neid pilte vaatan, siis minu 97 aasta 2.0 Galant tahtis neid lühemaid ja jämmemaid sisse. Mina ostsin Tartust säärasest poest nagu Morgen. Leti hind oli 155 eeku tükk. (Müüja seal leti taga oli ka Galant'i omanik ja nii see jutt soravalt algas meil. Kusjuures siiani käin juppe sealt ostmas, kui vaja).
Eelmisel aastal mul autol ka kuskil üks tõukur tiksus ning ostsin kõik 16 tükki ja vahetasin õues parklas ära. Ei hakanud mina nende vedelikega jamama. Kusjuures häbematult lihtne üritus oli :D:D:D. Neid tõukureid vaheta 2 liitrisel Galant'il kasvõi ajaviiteks :)
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

erki_
liige
Postitusi: 23
Liitunud: K Okt 01, 2008 8:57 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas erki_ » E Jaan 19, 2009 10:34 pm

margusvk kirjutas:Kui ma neid pilte vaatan, siis minu 97 aasta 2.0 Galant tahtis neid lühemaid ja jämmemaid sisse. Mina ostsin Tartust säärasest poest nagu Morgen. Leti hind oli 155 eeku tükk. (Müüja seal leti taga oli ka Galant'i omanik ja nii see jutt soravalt algas meil. Kusjuures siiani käin juppe sealt ostmas, kui vaja).
Eelmisel aastal mul autol ka kuskil üks tõukur tiksus ning ostsin kõik 16 tükki ja vahetasin õues parklas ära. Ei hakanud mina nende vedelikega jamama. Kusjuures häbematult lihtne üritus oli :D:D:D. Neid tõukureid vaheta 2 liitrisel Galant'il kasvõi ajaviiteks :)


millisest poest sa nad siis ostsid???? ja kas neid tõesti nii lihtne vahetada??
Galant GLS 2.0 100 Kw 1998

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » T Jaan 20, 2009 8:15 pm

lebokas kirjutas:
jaan mmc kirjutas:
Desty kirjutas:http://www.powerdose.fi/store/index.php?main_page=index&cPath=73_76

Olen küll võhik mootorite poole pealt. Seega on kellegil õrna aimu millised neist võiks sobida 97a 2.0 sedaan galandile ?


Kõigil 3 Mitsul millel vahetanud oleme 2-Carismat 1-Galant on läinud need pikemad varjandid, rohkem ei oska seda lk.-d komenteerida kuna ise foto põhjal varuosi ei osta.
Ainus ja viimane võõralt müüjalt tehtud ost lõppes mulle 2350.- kroonise kahjumiga, nii et ette vaatust suvalistest kohtadest ostmise ja kauba eest ette maksmisega. Jutt käib LADU 24 -st. mis ei võta tagasi praak kaupa !!!

Kui tähelepanelikumalt jälgida, müüb Powerdose tõukureid mootori margi, mitte pildi järgi :D:D:D Enda masinal sealt ostetud tõukurid sees ja toimivad. Kui firma usaldatavusest/kvaliteedist rääkida, siis peaaegu kogu Soome Mitsubishi klubi on sealt firmast klõbina vastu rohtu saanud, ja senini on kõik rahul.


Sellest kui usaldusväärne müüja on saad aimu siis kui ostetud kaubast mootor kahjustatud peaks saama ja sulle ka siis rahuloluks põhjust antakse. :!:
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Desty
liige
Postitusi: 101
Liitunud: T Jaan 08, 2008 6:41 pm
Asukoht: Soome, Nurmijärvi

PostitusPostitas Desty » R Jaan 23, 2009 10:40 pm

Kahjuks powerdose ei müü enam tõukureid ...

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » E Jaan 26, 2009 8:58 am

erki_ kirjutas:
margusvk kirjutas:Kui ma neid pilte vaatan, siis minu 97 aasta 2.0 Galant tahtis neid lühemaid ja jämmemaid sisse. Mina ostsin Tartust säärasest poest nagu Morgen. Leti hind oli 155 eeku tükk. (Müüja seal leti taga oli ka Galant'i omanik ja nii see jutt soravalt algas meil. Kusjuures siiani käin juppe sealt ostmas, kui vaja).
Eelmisel aastal mul autol ka kuskil üks tõukur tiksus ning ostsin kõik 16 tükki ja vahetasin õues parklas ära. Ei hakanud mina nende vedelikega jamama. Kusjuures häbematult lihtne üritus oli :D:D:D. Neid tõukureid vaheta 2 liitrisel Galant'il kasvõi ajaviiteks :)


millisest poest sa nad siis ostsid???? ja kas neid tõesti nii lihtne vahetada??


Tartus Tähe tänavas on pood nimega Morgen. Sealt ostsin. Seal müüakse euroopa, aasia ja USA autodele pluss paatidele igatsugu asju.
Ja vahetamine on lihtne küll. Klapikambrikaas maha, nukkvõllid a 4 poldiga lahti, tõmbad vanad tõukurid välja, siis paned nukkvõllid koos nookuritega tagasi aga poldid keera ainult otsapidi natuke sisse, sest siis mahud uusi tõukureid sisse panema ja ei ole ohtu, et nad välja vajuvad. No ja kui oled kõik sisse saanud, siis keera nukkvõlli neli polti lõpuni kinni. Samamoodi teise nukkvõlliga ja lõpuks klapikambrikaas tagasi kinni. Mitte midagi keerulist :).
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Jaan 26, 2009 9:13 am

margusvk kirjutas:
erki_ kirjutas:
margusvk kirjutas:Kui ma neid pilte vaatan, siis minu 97 aasta 2.0 Galant tahtis neid lühemaid ja jämmemaid sisse. Mina ostsin Tartust säärasest poest nagu Morgen. Leti hind oli 155 eeku tükk. (Müüja seal leti taga oli ka Galant'i omanik ja nii see jutt soravalt algas meil. Kusjuures siiani käin juppe sealt ostmas, kui vaja).
Eelmisel aastal mul autol ka kuskil üks tõukur tiksus ning ostsin kõik 16 tükki ja vahetasin õues parklas ära. Ei hakanud mina nende vedelikega jamama. Kusjuures häbematult lihtne üritus oli :D:D:D. Neid tõukureid vaheta 2 liitrisel Galant'il kasvõi ajaviiteks :)


millisest poest sa nad siis ostsid???? ja kas neid tõesti nii lihtne vahetada??


Tartus Tähe tänavas on pood nimega Morgen. Sealt ostsin. Seal müüakse euroopa, aasia ja USA autodele pluss paatidele igatsugu asju.
Ja vahetamine on lihtne küll. Klapikambrikaas maha, nukkvõllid a 4 poldiga lahti, tõmbad vanad tõukurid välja, siis paned nukkvõllid koos nookuritega tagasi aga poldid keera ainult otsapidi natuke sisse, sest siis mahud uusi tõukureid sisse panema ja ei ole ohtu, et nad välja vajuvad. No ja kui oled kõik sisse saanud, siis keera nukkvõlli neli polti lõpuni kinni. Samamoodi teise nukkvõlliga ja lõpuks klapikambrikaas tagasi kinni. Mitte midagi keerulist :).


kui keegi seda jälle hakkab tegema võiks võtta ka fotoka ligi
saaks hea materjali isetegemise teemasse.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » L Jaan 31, 2009 12:45 am

Pedaal kirjutas:
margusvk kirjutas:
erki_ kirjutas:
margusvk kirjutas:Kui ma neid pilte vaatan, siis minu 97 aasta 2.0 Galant tahtis neid lühemaid ja jämmemaid sisse. Mina ostsin Tartust säärasest poest nagu Morgen. Leti hind oli 155 eeku tükk. (Müüja seal leti taga oli ka Galant'i omanik ja nii see jutt soravalt algas meil. Kusjuures siiani käin juppe sealt ostmas, kui vaja).
Eelmisel aastal mul autol ka kuskil üks tõukur tiksus ning ostsin kõik 16 tükki ja vahetasin õues parklas ära. Ei hakanud mina nende vedelikega jamama. Kusjuures häbematult lihtne üritus oli :D:D:D. Neid tõukureid vaheta 2 liitrisel Galant'il kasvõi ajaviiteks :)


millisest poest sa nad siis ostsid???? ja kas neid tõesti nii lihtne vahetada??


Tartus Tähe tänavas on pood nimega Morgen. Sealt ostsin. Seal müüakse euroopa, aasia ja USA autodele pluss paatidele igatsugu asju.
Ja vahetamine on lihtne küll. Klapikambrikaas maha, nukkvõllid a 4 poldiga lahti, tõmbad vanad tõukurid välja, siis paned nookurite võlli koos nookuritega tagasi aga poldid keera ainult otsapidi natuke sisse, sest siis mahud uusi tõukureid sisse panema ja ei ole ohtu, et nad välja vajuvad. No ja kui oled kõik sisse saanud, siis keera nookurite võlli neli polti lõpuni kinni. Samamoodi teise nookuritevõlliga ja lõpuks klapikambrikaas tagasi kinni. Mitte midagi keerulist :).


kui keegi seda jälle hakkab tegema võiks võtta ka fotoka ligi
saaks hea materjali isetegemise teemasse.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » L Jaan 31, 2009 12:48 am

Parandan ennast - mitte nukkvõlle ei ole vaja maha võtta koos nookuritega vaid neid nookurite võlle, kus küljes nookurid on. Läks vähe nusseti selle asjanduse nimetamine.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

erxheins

klõbin

PostitusPostitas erxheins » N Apr 23, 2009 6:25 pm

1997 a. Galant 2.0 100kw mootor, läbisõit 224 000.

Vahetasin autol õli, lasin täissünt õli panna, kuna autol 167 tuhande peal õlivahetusel on pandud veel 5w 40 õli,arvasin sis et siiamaani seal täissünt sees. Hilisemaid õlikleepse pole millegipärast ja kuna hiljuti ostsin selle auto siis mul esimene õlivahetus temaga.

Enne lõgisesid klapid aint külmalt, nüüd peale õlivahetust lõgisevad koguaeg. Kas enne oli sis ikkagi poolsünt õli sees ja sellega klapid ei lõgisend? Tuleks nüüd panna mingit õlipaksendit või vahetada poolsünt õli vastu?

Tean et pikemas perspektiivis tuleb ilmselt hüdrotõukurid ära vahetada kuna õlivahetus välp kuskil üle läind, aga kas kuidagi mõneks ajaks seda klõbinat vakka saab? Kuna praegu ei tahaks vahetada veel tõukureid..

Kas see Xado toode, millest siin juttu on olnd ja klõbinat vähendama peaks, on see? : http://www.xado.ee/order/index.php?group=GEL BENSIINIMOOTORITE KULUMIST VÄHENDAV GEEL, HIND 222 EEK
Seda sis tuleb peale õlivahetust lisada?

Kasutaja avatar
tets
liige
Postitusi: 114
Liitunud: E Juul 30, 2007 3:57 pm

Re: klõbin

PostitusPostitas tets » N Apr 23, 2009 7:23 pm

erxheins kirjutas:Kas see Xado toode, millest siin juttu on olnd ja klõbinat vähendama peaks, on see? : http://www.xado.ee/order/index.php?group=GEL BENSIINIMOOTORITE KULUMIST VÄHENDAV GEEL, HIND 222 EEK
Seda sis tuleb peale õlivahetust lisada?


see soga unusta ära, vala rahumeeli mingi kvaliteetsem poolsünt sisse ja rahu majas. ise kasutasin valvoline maxlife õli, nüüd kasutan mingit valvoline all fleet 10w40 (see õli tasuta käes, vaheta või iga kuu :roll: )

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: klõbin

PostitusPostitas jaan mmc » N Apr 23, 2009 8:29 pm

erxheins kirjutas:1997 a. Galant 2.0 100kw mootor, läbisõit 224 000.

Vahetasin autol õli, lasin täissünt õli panna, kuna autol 167 tuhande peal õlivahetusel on pandud veel 5w 40 õli,arvasin sis et siiamaani seal täissünt sees. Hilisemaid õlikleepse pole millegipärast ja kuna hiljuti ostsin selle auto siis mul esimene õlivahetus temaga.

Enne lõgisesid klapid aint külmalt, nüüd peale õlivahetust lõgisevad koguaeg. Kas enne oli sis ikkagi poolsünt õli sees ja sellega klapid ei lõgisend? Tuleks nüüd panna mingit õlipaksendit või vahetada poolsünt õli vastu?

Tean et pikemas perspektiivis tuleb ilmselt hüdrotõukurid ära vahetada kuna õlivahetus välp kuskil üle läind, aga kas kuidagi mõneks ajaks seda klõbinat vakka saab? Kuna praegu ei tahaks vahetada veel tõukureid..

Kas see Xado toode, millest siin juttu on olnd ja klõbinat vähendama peaks, on see? : http://www.xado.ee/order/index.php?group=GEL BENSIINIMOOTORITE KULUMIST VÄHENDAV GEEL, HIND 222 EEK
Seda sis tuleb peale õlivahetust lisada?


Xado jäägu muudeks puhkudeks. Olukorras kus võib tõesti oletada et nö. paksem õli võiks asja leevendada, võikski vastavat paksendajat katsetada. Tootja olgu siiski nimega, nt. STP ; Valvoline vms. Ligui Molli spets lisand plunserite jaoks nt. on proovitud kuid ei toimi.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » N Apr 23, 2009 9:36 pm

T6ukurid on muidugi sellised asjad, mis v6iks ikkagi ära vahetada ... ise asi on muidugi see, et kui palju need su autole maksavda ja kas krahhi ajal selleks ka raha jätkub.
Kuid kui remontimine ajutiselt jutuks ei tule siis ma isiklikult soovitan panna sisse paksem 6li, sest need lisandid ei anna efekti eriti pikaks ajaks.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

erxheins

PostitusPostitas erxheins » R Apr 24, 2009 8:59 am

Njah, lollisti sai tehtud, oleks pidand ikka aimama et poolsünt seal sees. Tuleb siis õli ümber vahetada ja ehk sis ka mingit lisandit panna esialgu ja vaatab mis teeb sis.

Kas Comma poolsünt õli on hea? Autoasi pakub 75 eek liiter. Või oskab keegi paremat õlivahetuskohta tartus pakkuda

Kas muidu 10w 40-nest on mingit paksemat poolsüntõli ka veel olemas, mida panna võiks sinna.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Apr 24, 2009 1:40 pm

erxheins kirjutas:Njah, lollisti sai tehtud, oleks pidand ikka aimama et poolsünt seal sees. Tuleb siis õli ümber vahetada ja ehk sis ka mingit lisandit panna esialgu ja vaatab mis teeb sis.

Kas Comma poolsünt õli on hea? Autoasi pakub 75 eek liiter. Või oskab keegi paremat õlivahetuskohta tartus pakkuda

Kas muidu 10w 40-nest on mingit paksemat poolsüntõli ka veel olemas, mida panna võiks sinna.


Olen Comma poolsyndiga s6itnud ja ei oska yhtegi kriitilist s6na öelda.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

saks
liige
Postitusi: 39
Liitunud: R Nov 02, 2007 10:43 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas saks » E Apr 27, 2009 10:55 am

Xado õlide ja õlilisandite kohta olen kuulnud, et need ei sobi jaapani autodele, kuna jaapani autode õlikanalid suht peened. See aine pidi mingise kihi tekitama mootorisse mis siis ummistavad peened kanalid. Ei tea, kas see jutt tõele vastab aga ise proovida ei tahaks ikkagi.
Osavus ei hüüa tulles............ta röögib.

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » N Apr 30, 2009 8:51 am

Ma jätkuvalt pooldan ja soovitan siiski hüdrotõukurite vahetamist. Vabandage väljenduse eest aga igatsugu "pihkulöömispastasi" ei soovita küll õli sisse valada, et klõbinaid vältida. See on ainult enesepetmine natukeseks ajaks. Õigem on ikka viga kõrvaldada.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist