Hüdrotõukurid.

Kõik probleemid mootoriga ning ülekandega

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » T Sept 13, 2005 6:32 pm

morgan kirjutas:Üleskutse:
8) otsige vigane töukur üles ja vahetage välja ärge pange igasugu kahtlast mötti mootori ölisse.


mina soovitaks ka nii teha. igasuguste möginatega jamamine on ajutine lahendus.
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Xado

PostitusPostitas Galancer » K Sept 14, 2005 8:23 am

taliz kirjutas:KAs keegi oskab öelda millist Xado toodet klapiklõbina korral kasutada??
JA kas on ka teisi tooteid sellise mure lahendamiseks???


XADO tooteid ei oska soovitada, kuid "Teiste toodete" alla pakuks välja uue tõukuri võimaluse?!? :wink:
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

Kasutaja avatar
Lauks
liige
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 11:16 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lauks » K Sept 14, 2005 12:47 pm

Ameeriklaste maal on igatahes saada asendustõukureid, mille peas õliava märksa suurem, kui tehase omadel ja igasugune takistuse ja rõhulanguse oht väiksem, seega ei tohiks justkui klõbiseda. Tea kas meile lähemal ehk ka taolisi saada?

Üldiselt minul kadus klõbin suve saabudes ära. Asi ehk selles, et kuna mootor hakanud õli võtma, on saanud seda üksjagu peale valada ning seega suurema sodi süsteemist minema uhtunud. Õlitaseme langedes hakkab end taas kuulda andma.

k-colt

PostitusPostitas k-colt » T Okt 11, 2005 6:57 pm

aga selline kysimus: kui hydrotõukureid ei ole, on stopp-mutriga reg. nagu ka galant_EXE kirjutas teema alguses, kas ainult klappide reguleerimisest kasu ei ole? ( vastan omapoolelt, et kax korda juba teenenduses käidud, aga ikkagi hakkavad klõbisema. mis võix probleemix olla?
auto on mitsu colt 1,3 97a.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Okt 12, 2005 10:20 am

k-colt kirjutas:aga selline kysimus: kui hydrotõukureid ei ole, on stopp-mutriga reg. nagu ka galant_EXE kirjutas teema alguses, kas ainult klappide reguleerimisest kasu ei ole? ( vastan omapoolelt, et kax korda juba teenenduses käidud, aga ikkagi hakkavad klõbisema. mis võix probleemix olla?
auto on mitsu colt 1,3 97a.

arvan et, probleem on kas tööd teostanud mehaanikutes või on süüde vale.

Kasutaja avatar
Elts
Uus Kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: N Okt 13, 2005 1:52 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Elts » N Okt 13, 2005 1:55 pm

Minul just nädal tagasi oli kah selline mure, et nookurid tegid juba sellist klõbinat ..... häbi juba oli sõita....

Ainuke lahendus on tõukurite vahetus....Taketist sain uued ja mure murtud... ja kes vähegi mootorit tunneb saab vahetusega ise hakkama... mingite õlilisanditega pole mõtet jamada( ajutine lahendus)
tõukur lihtsalt kulub ja enam pole pidamist( ei hakka üksikasjalikult seletama...

insener
liige
Postitusi: 217
Liitunud: K Apr 13, 2005 9:03 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas insener » N Okt 13, 2005 2:09 pm

Elts kirjutas:Minul just nädal tagasi oli kah selline mure, et nookurid tegid juba sellist klõbinat ..... häbi juba oli sõita....

Ainuke lahendus on tõukurite vahetus....Taketist sain uued ja mure murtud... ja kes vähegi mootorit tunneb saab vahetusega ise hakkama... mingite õlilisanditega pole mõtet jamada( ajutine lahendus)
tõukur lihtsalt kulub ja enam pole pidamist( ei hakka üksikasjalikult seletama...


Aga tegelikult võiksid üksikasjalikult seletada küll, mind täitsa huvitaks. Samuti huvitaks mind see, et mis autoga tegu on ja mis hinnaga need tõukurid olid.

Kasutaja avatar
Elts
Uus Kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: N Okt 13, 2005 1:52 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Elts » R Okt 14, 2005 6:20 am

vtegemist 99a Galant 2,5 V6 24v EA5A
taketist sai 195 eegu eest ja vaja läheb 24 tõukurit

insener
liige
Postitusi: 217
Liitunud: K Apr 13, 2005 9:03 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas insener » R Okt 14, 2005 10:32 am

Elts kirjutas:vtegemist 99a Galant 2,5 V6 24v EA5A
taketist sai 195 eegu eest ja vaja läheb 24 tõukurit


sul on vaja 24 tk, mul ainult 16 :D

Kasutaja avatar
Elts
Uus Kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: N Okt 13, 2005 1:52 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Elts » R Okt 14, 2005 1:47 pm

nu siis sul joppas lihtsalt

Keijo84

Re: Hüdrotõukurid.

PostitusPostitas Keijo84 » K Apr 04, 2007 9:14 pm

elmetos kirjutas:Teab keegi öelda kas neid saab kuidagi reguleerida, et klõbin kaoks vöi on ainult väljavahetus variant.

Keijo84

PostitusPostitas Keijo84 » K Apr 04, 2007 9:27 pm

ka mul on mootoris klõbin ja hakkas see peale peale õli vahetust..
sisse sai pandud täissünteetilist õli ja pärast seda sai lisatud õlilisandit X-1R et kas võib-olla et see tegi midagi..
Ju peab ka ära proovima mootori pesu selle xadoga ja uuesti õli vahetuse tegema..
sai muidu sisse pandud ka mingit spets hüdrotõukurit vedelikku et pidavat õli paksendama..hetkel pole erilist muutust märganud aga eks anna teada kui midagi peaks muutuma..
seda vedeliku sai Takist ostetud..

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » K Mai 09, 2007 11:39 am

andke andeks mulle....aga mina sellest asjast aru ei saa....minu arust on se natuke lollus oma auto vigasid mingite möksidega peita.....kui on katki või ei tööta korralikult siis tuleb ära vahetada......ja kui selleks raha ei ole siis sõida bussiga ja jäta peol käimata....ning nii se raha tekibki auto parandamiseks.

kõik need õli lisandid on toredad asjad ja osad isegi toimivad väga hästi...aga pange ned siis sisse kui olete jupid ära vahetanud mitte ärge pange ennem et ise ennast petta.....see et enam ei klõbise ei tähenda et näe korda sai :D

mis puutub talvises olukorras mitsu mootorit siis ongi tal kombeks natukene külmast peast klõbiseda (teevad seda isegi uued mitsud) mingi 1 minut lagi 2 minutit ja siis kaob ära.....kui kauem klõbiseb siis on ikka midagi ära väsinud.

ärge siis pahandage aga mehed ärge lõhkuge oma tibusid :D
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

AVANCE

PostitusPostitas AVANCE » P Mai 20, 2007 9:16 am

kas on kedagi tallinnas kes viitsiks oma 2,4 gdi galandiga tulla ja võrrelda seda minu omaga? tahan just mootori hääli võrrelda niipalju kui ma neid galante kohapeal käimas olen kuulnud niipalju ka nad klõbisevad. hea oleks kui oleks ka avance siis saaks teisi asjugi võrrelda

YxPriit

PostitusPostitas YxPriit » L Okt 20, 2007 10:33 pm

AVANCE kirjutas:kas on kedagi tallinnas kes viitsiks oma 2,4 gdi galandiga tulla ja võrrelda seda minu omaga? tahan just mootori hääli võrrelda niipalju kui ma neid galante kohapeal käimas olen kuulnud niipalju ka nad klõbisevad. hea oleks kui oleks ka avance siis saaks teisi asjugi võrrelda

Soetasin endale just samuti 2,4 GDI Galandi. Alguses ei osanud seda klõbinat tähele panna. Kuid kui kuulsin, siis käisin sellega täna igaks juhuks Silberis. Tegelane ütles, et see pidi GDI mootori puhul normaalne olema. Aga võrrelda võiks seda heli küll :)

Kasutaja avatar
Brainbug
huviline
Postitusi: 62
Liitunud: R Mai 12, 2006 6:22 pm

PostitusPostitas Brainbug » E Okt 22, 2007 1:55 pm

YxPriit kirjutas:
AVANCE kirjutas:kas on kedagi tallinnas kes viitsiks oma 2,4 gdi galandiga tulla ja võrrelda seda minu omaga? tahan just mootori hääli võrrelda niipalju kui ma neid galante kohapeal käimas olen kuulnud niipalju ka nad klõbisevad. hea oleks kui oleks ka avance siis saaks teisi asjugi võrrelda

Soetasin endale just samuti 2,4 GDI Galandi. Alguses ei osanud seda klõbinat tähele panna. Kuid kui kuulsin, siis käisin sellega täna igaks juhuks Silberis. Tegelane ütles, et see pidi GDI mootori puhul normaalne olema. Aga võrrelda võiks seda heli küll :)


klõbiseb jah 8) ja mulle on sama juttu räägitud, et see pidi normaalne olema :roll:
EVO VIII
Galant Sport Edition 2,4 GDI Tiptronic (hea auto oli)

http://autod.evonet.ee/gallery2/v/Janek+Evo+8/

http://nagi.ee/photos/janek99/sets/130773/

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » E Okt 22, 2007 11:01 pm

Brainbug kirjutas:
YxPriit kirjutas:
AVANCE kirjutas:kas on kedagi tallinnas kes viitsiks oma 2,4 gdi galandiga tulla ja võrrelda seda minu omaga? tahan just mootori hääli võrrelda niipalju kui ma neid galante kohapeal käimas olen kuulnud niipalju ka nad klõbisevad. hea oleks kui oleks ka avance siis saaks teisi asjugi võrrelda

Soetasin endale just samuti 2,4 GDI Galandi. Alguses ei osanud seda klõbinat tähele panna. Kuid kui kuulsin, siis käisin sellega täna igaks juhuks Silberis. Tegelane ütles, et see pidi GDI mootori puhul normaalne olema. Aga võrrelda võiks seda heli küll :)


klõbiseb jah 8) ja mulle on sama juttu räägitud, et see pidi normaalne olema :roll:


klõbinal ja klõbinal on vahe , kui kergelt gaasi anda siis kaob kindlalt ära, ja tühikäigul nagu ka ei klõbise
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

rudeboy
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: R Aug 19, 2005 12:25 pm
Asukoht: l-virumaa

PostitusPostitas rudeboy » N Nov 15, 2007 8:40 pm

mul sigmal jälle siuke jama et kui gaasi anda siis just klõbin tulebgi. mudu ei ole nagu midagi kuulda.

Kasutaja avatar
breakaway
Tösine huviline
Postitusi: 169
Liitunud: N Aug 04, 2005 6:26 pm

PostitusPostitas breakaway » N Nov 15, 2007 9:07 pm

saaled?
2.0 Turbo AWD

rudeboy
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: R Aug 19, 2005 12:25 pm
Asukoht: l-virumaa

PostitusPostitas rudeboy » N Nov 15, 2007 9:17 pm

vot ei tea. külma mootoriga on hästi kuulda.aga soojaga nagu polegi õrnalt klõbiseb kui gaasi anda kergelt. järsult jälle vajutades ei ole midagi kosta.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist

cron