Kriuks taga autoks lancer 2005a

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

Kriuks taga autoks lancer 2005a

PostitusPostitas MK » N Nov 06, 2008 9:53 pm

Selline mure et tagant kostub konkreetselt kriuks, kui amorte õõtsutada ? kolinat ega midagi ei ole, ehk oskab keegi aidata/pakkuda milles võib probleem olla, või on mõni analoogne probleem olnud.

markus_m
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: T Juul 08, 2008 6:47 pm
Asukoht: Maantee

PostitusPostitas markus_m » R Nov 07, 2008 12:13 pm

Mul ka kerge kriuks vahest kui tagant vajutada, mõni puks või kes teab mis see on, probleemi sellest kindlasti vast ei ole.
Mitsubishi Galant 2.0 90.a
TEL: 5512363

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » R Nov 07, 2008 1:02 pm

markus_m kirjutas:Mul ka kerge kriuks vahest kui tagant vajutada, mõni puks või kes teab mis see on, probleemi sellest kindlasti vast ei ole.

probleem on selline et lihtsalt ärritab see hääl, see on nüüd külmaga tulnud, ja vanamees kahtlustas ka et seda teeb mingi puks, nädalavahetusel vaatan mis seda teeb ja kui on kasu siis saab määrde vahele.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Nov 07, 2008 3:10 pm

tõenäoliselt siis jah mingi puks vähe häälitseb ... kontrolli kindlasti ka amordipatju.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » L Nov 15, 2008 7:15 pm

bullet kirjutas:tõenäoliselt siis jah mingi puks vähe häälitseb ... kontrolli kindlasti ka amordipatju.

njah amordi patjadel pole häda midagi, häält teevad teised 2.
Igatahes määrde laskmine sinna ei aidanud. Peab vist lahti võtma ja siis tagasi panema. Väga masendav tagasild on igatahes. pukse on ikka jube palju.

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » N Dets 04, 2008 6:29 pm

Amordi puks siis ikkagi see mis sellist tüütut häält tegi. täna lasin lahti ja timmisin tiba asja, ajasin vedru sirgu jne. Amorti igatahes mina kätte ei saanud, vihale ajas juba.
Amordi puksi/laagri peal on üks pisike kummipuks, selle pöörasin teisipidi kuna tundus minule loogilisem et nii peaks ta olema ja enam sellist imelikku häält ei olnud. Küll jäi aga see hääl kui miski kummi vastu hõõub ja see mis hõõrub on vedru seal ülal mingi jube paks kummitihend või mis iganes asi.
Mina ei tea parem sai natsa. vaatab mis juhtub.

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » P Veebr 15, 2009 11:10 am

Igatahes mina sellest jamast lahti ei saanud ja pidavat olema 2003 ..... lancerite tüüpviga ja see on normaalne. Seoses sellega ka kehva kogemus Taketis kus ei oldud mulle isegi varuosa hinda nõus uurima mis teha raha palju ja viistimist tööd teha pole kui sa kindlalt ei osta.

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » P Veebr 15, 2009 8:13 pm

MK kirjutas:Igatahes mina sellest jamast lahti ei saanud ja pidavat olema 2003 ..... lancerite tüüpviga ja see on normaalne. Seoses sellega ka kehva kogemus Taketis kus ei oldud mulle isegi varuosa hinda nõus uurima mis teha raha palju ja viistimist tööd teha pole kui sa kindlalt ei osta.


Kas Taketil nii uuele masinale üldse midagi pakkuda olekski, kahtlen kui siis ostavad ise Silberist vms. originaali ja müüvad lihtsalt edasi.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » K Veebr 18, 2009 6:57 pm

jaan mmc kirjutas:
MK kirjutas:Igatahes mina sellest jamast lahti ei saanud ja pidavat olema 2003 ..... lancerite tüüpviga ja see on normaalne. Seoses sellega ka kehva kogemus Taketis kus ei oldud mulle isegi varuosa hinda nõus uurima mis teha raha palju ja viistimist tööd teha pole kui sa kindlalt ei osta.


Kas Taketil nii uuele masinale üldse midagi pakkuda olekski, kahtlen kui siis ostavad ise Silberist vms. originaali ja müüvad lihtsalt edasi.

Ja nii oligi aga ma oleks toona hinnast ikkagi huvitatud aga mida ilm soojemaks seda vähem häält teeb ja kui on paar + siis ei tee enam midagi.

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » K Apr 22, 2009 11:44 am

Nii siis ei ole mingi amordi puks see mis seda tüütut häält tegi, selleks oli tagumise lääba otsapuks, mis maksab esinduses 600.- tk
vahetus on lihtne kuigi esindus arvab et tal läheb sellega 2,5 - 3 tundi ehk siis kuskil 1500.- Minule oli see kuskil 1,5 tundi tööd tegelt. 2 tükki siis vahetatud.l


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist