Rooli kauguse muutmine

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Lauks
liige
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 11:16 am
Asukoht: Tallinn

Rooli kauguse muutmine

PostitusPostitas Lauks » R Apr 15, 2005 10:46 am

Kas ja kuidas on võimalik rooli kaugust muuta 92a galandil?

Ühesõnaga, olen selline pikk ja peenike nuudel. Ja kui pulti istudes on jalad mugavalt pedaalidel, pean käed peaaegu täissirgeks sirutama, et mugavalt roolile ulatuda. Umbes nii, nagu rullnoksid sõidavad. Ootamatutele olukordadele on nii teatavasti paha reageerida, kui rooli vaid õlavarrelihastega vändata saad.

Kui aga istme lähedale lasen ja käte asend normaalne, siis on jalad krõnksus ja ilma istme toetuseta, sageli kisub parem lausa krampi. Mitte et ma väga ufomehe kehaehitusega oleks, aga ebamugav siiski.

Annab kuidagi rooli lähemale tuua või tuleb niikaua kangil rippuda, kuni käed põlvini ulatuvad?

Kasutaja avatar
Salvador
liige
Postitusi: 217
Liitunud: P Mai 16, 2004 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Salvador » R Apr 15, 2005 12:14 pm

Aga vänta seljatuge natuke ülespoole! Mul oli Omegaga sama lugu kunagi ja aitas :D
Elu on liiga lühike selleks, et raisata seda VAG toodangu peale!

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » R Apr 15, 2005 12:25 pm

Salvador kirjutas:Aga vänta seljatuge natuke ülespoole! Mul oli Omegaga sama lugu kunagi ja aitas :D


hea tähelepanek :D

Kasutaja avatar
Lauks
liige
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 11:16 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lauks » R Apr 15, 2005 2:04 pm

Nutikus peitub tõepoolest lihtsates asjades. Kuidas oh kuidas ma küll ise selle peale ei tulnud? :oops:

Tegelikult. Natukeseks ajaks aitab tõesti. Täpselt niikaua, kui kaua jaksad sellises tabureti peal istumise poosis sõita. Ühesõnaga, selleks et abi oleks, tuleb seljatugi ikka väga ette keerata. Töölt koju võin ju niiviisi sõita, aga kesklinnast piritale läheb juba piinaks.

Kasutaja avatar
Salvador
liige
Postitusi: 217
Liitunud: P Mai 16, 2004 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Salvador » R Apr 15, 2005 4:23 pm

2 aastat sõitsin tööautoga nii (~45 000 km/aastas), ju siis oli läbisõit väike "taburetunde" tekkimiseks.
Eks see seljatoe kaldenurk olene ka inimesest!
Kui nüüd keegi esimese repliigi peale peale solvus, siis põhjuseta! :)
Elu on liiga lühike selleks, et raisata seda VAG toodangu peale!

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » R Apr 15, 2005 9:37 pm

ma saan aru nii et istmepadja pead kaugele seadma ja seega jääb rool kaugele käte jaox et olex vähegi inimlik tunne sõita?
variant olex sport rool millele tuleb ca. 10cm paksune vahetykk vahele kas selline lahendus pole pähe tulnud ja kas sellest olex abi?
silmad kardavad, käed teevad

Kasutaja avatar
Lauks
liige
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 11:16 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lauks » E Apr 18, 2005 9:36 am

Vot, kui see vahetükk sinna tõesti käib, siis on see hea plaan. Ma ausaltöeldes pole lihtsalt sportrooli ehitusse ja olemusse süüvinud, seepärast on see vahetükk uudiseks.

Thänks!

Kasutaja avatar
Lauks
liige
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 11:16 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lauks » E Apr 18, 2005 9:37 am

Vot, kui see vahetükk sinna tõesti käib, siis on see hea plaan. Ma ausaltöeldes pole lihtsalt sportrooli ehitusse ja olemusse süüvinud, seepärast on see vahetükk uudiseks.

Thänks!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist