minu galandi õnnetud zarniirid

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

minu galandi õnnetud zarniirid

PostitusPostitas morgan » T Juul 27, 2004 8:46 pm

nagu te juba teate on galandil esimesed alumised zarniirid koos õõtshoovaga ja kogunesti on neid neli tükki. infoks veel niipalju et odavamad 1400 ja kallimad 2400 krooni tükk. No nii sügisel sai vahetatud 2 õõtshooba(sirged, odavamad) siis olid teised zarniirid veel korras. Täna sai kontrollitud esisilda kuna tekkis kahtlus et ka need vahetamata zarniirid on otsa saanud. Ohsa poiss minu imestus oli suur kui avastasime et hoopiski sügisel vahetatud zarniirid on läbi mis läbi teised mis vahetamata jäid aga täitsa ok alles. Jeerum kas selliseid varuosasi me nüüd siis müüme 10000 km ja kõõga. Garantii loomulikult ei aita kuna paigaldatud sai need tuttava pool garaazis ise, hiljem ainult kokkujooks paika pandud teeninduses. nüüd ei teagi mida teha lasta paigaldada uued kohe teeninduses et saaks ka garantii? või ise jälle paigaldada hoides tööraha kokku. Muidugi sealt õeldi kui meil oleks vahetatud siis saadame zarniirid expertiisi ja siis seal otsustatakse miks ikka nii kiirelt otsa said ja pla pla pla igatahes sain aru et lootus pisike neid süüdlasteks tembeldada ise oled süüdi liiga palju ja liiga kiiresti oled ikka sõitnud. On kellegil olnud üldse kogemusi varuosade garantiiga ja palju olete võitjana sealt väljunud.
Viimati muutis morgan, R Jaan 07, 2005 1:43 am, muudetud 2 korda kokku.
Tihtipeale liiga kriitiline !

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » L Juul 31, 2004 5:41 pm

uurisin seda zarniiride kulumise lugu ja sain ühese vastuse enamjaolt. nähtavasti oli süüdi selles kiires kulumises puudulik määrde kogus zarniirides. olevat tihti ettetulnud et seda määret on pandud sinna nii natuke täpselt näpuotsa jagu mina aga ei tulnud selle peale ja ei kontrollinud ka.
Tihtipeale liiga kriitiline !

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » P Aug 01, 2004 12:22 am

Kuis need nii kallid on sul seal. Ega see sigma pole ju. Mina viskasin esimesed ringi ja treisin galandi omad vahele. 180 eeku oli tk vist. Tee ka sama trei kõik odava peale sama kiirelt ikka kuluvad.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » P Aug 01, 2004 1:51 am

LandLord kirjutas:Kuis need nii kallid on sul seal. Ega see sigma pole ju. Mina viskasin esimesed ringi ja treisin galandi omad vahele. 180 eeku oli tk vist. Tee ka sama trei kõik odava peale sama kiirelt ikka kuluvad.

Suured tänud, olen seda zarniiri värki uurinud ka varem aga kusagilt pole antud adekvaatset vastust koik pakuvad ikka koos öötsaga. Haaran nüüd härjal sarvist
Tihtipeale liiga kriitiline !

sarvik
liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Apr 27, 2004 2:21 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas sarvik » T Aug 17, 2004 7:00 am

Endal teeninduse (AGR) garantiiga kehvad kogemused. Nimelt sai jaanuaris vahetatud õõtshoovad ja nüüd siis üks omadega läbi, sõitnud umbes 15000km. Läksin eelmine nädal sinna kohale ja lubati ühendust võtta. Täna siis lõpuks helistati ja vädeti, et garantii neil ainult 6 kuud või 20000km ja seega vahetamisele ei kuulu, kuigi tegemist oli mitsu originaal jupiga. Kui originaal varuosad nii kehvad on siis edaspidi üritan küll odavamate juppidega läbi ajada ja töö ka mõnes soodsamas kohas teha.

Kasutaja avatar
silks
liige
Postitusi: 60
Liitunud: N Sept 16, 2004 8:06 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas silks » N Sept 30, 2004 2:11 am

LandLord kirjutas:Kuis need nii kallid on sul seal. Ega see sigma pole ju. Mina viskasin esimesed ringi ja treisin galandi omad vahele. 180 eeku oli tk vist. Tee ka sama trei kõik odava peale sama kiirelt ikka kuluvad.

Ei saanud täpselt aru mida sa ringi viskasid ja mida treisid?
Paadunud galandi fänn

nrvous

PostitusPostitas nrvous » T Nov 02, 2004 5:38 pm

LandLord kirjutas:Kuis need nii kallid on sul seal. Ega see sigma pole ju. Mina viskasin esimesed ringi ja treisin galandi omad vahele. 180 eeku oli tk vist. Tee ka sama trei kõik odava peale sama kiirelt ikka kuluvad.


Sigma orig. 7500 EEK tk.(sharniir+õõtshoob+õõtshoova puksid, eraldi ei müüda) :(

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » T Nov 02, 2004 5:45 pm

nrvous kirjutas:
LandLord kirjutas:Kuis need nii kallid on sul seal. Ega see sigma pole ju. Mina viskasin esimesed ringi ja treisin galandi omad vahele. 180 eeku oli tk vist. Tee ka sama trei kõik odava peale sama kiirelt ikka kuluvad.


Sigma orig. 7500 EEK tk.(sharniir+õõtshoob+õõtshoova puksid, eraldi ei müüda) :(


:shock:
Olen kahest erinevast allikast kuulnud, et šarniire taastatakse. u. 400eek/tk. Ise pean kah selle lähiajal ette võtma. Auto pidavat nädalakese pukkidel olema (vähemalt Tartus, pikkade järjekordade tõttu), aga põhimõtteliselt paariks aastaks probleem lahendatud.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » R Nov 05, 2004 1:58 am

ei usu seda paari aasta juttu ja veel taastatud zarniiridega, juhul kui jah ei sõideta. ohoo ja nädalaks auto pukkidele ma ei elaks seda iial üle :D
Tihtipeale liiga kriitiline !

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » R Nov 05, 2004 3:21 am

morgan kirjutas:ei usu seda paari aasta juttu ja veel taastatud zarniiridega, juhul kui jah ei sõideta. ohoo ja nädalaks auto pukkidele ma ei elaks seda iial üle :D


sa ei elax nädalat autota yle??? pshaw ,mis mina siis tegema peax, alates 8 augustist jalamees. järelikult olex pidand vist ennast juba ammu ära tapma :lol: :lol: :lol:
silmad kardavad, käed teevad

marqs

PostitusPostitas marqs » R Nov 05, 2004 8:05 am

Pole neil taastatud zarniiridel tegelikult häda midagi. Pärast seda kui enda galandil krigisema hakkasid , uurisin uute hinda, aga paari metalli kolaka eest oli see ikka päris korralik raha mis küsiti. Sai siis alt ära korjatud ja taastamiseks viidud.
Tehti seda tartus mingis garaazi boksis ja hind (täpselt enam ei mäleta) oli tõesti kuskil 300 krooni ringi tükist. 2 päeva tehti kuna ei leitud kohe sobivaid kummilutakaid sinna otsa.
Mõniaeg hiljem teeninduses vaadati, et need kummikated on paigalt nihkunud. tehti ülemisse serva soon sisse, pihuga määret vahele ja tõmmati klambriga kummilutt sinna peale kinni.
Sellest on juba üle 2 aasta möödas ja praegu pole midagi tunda ega kuulda....
Võin öelda, et auto liigub praktiliselt igapäev. Läbitud vahemaad kahjuks öelda ei oska, kuna esteks ei vaadanud seda tookord ja pealegi on sel autol komme lugeda vahemaid ja kiirust miilides, nii et peaks arvutama kukkuma .. :)
Ise olen rahul, mineb teab kaua need uuedki vastu oleks pidanud, aga hinnavahe oli praktiliselt neljakordne.
Edu

renx
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: K Sept 29, 2004 10:21 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas renx » R Nov 05, 2004 6:44 pm

hetkel muidugi maksavad need õõtsad...sirged 850 EEK ja kõverad ka juba lalla 1000 eek. Kõverad sõbra autol vahetasin ca 1a tagasi...siiani kestavad!
Eile sai vahetatud ka sirged! SLoodab, et ikka vastu peab!
"After sex Mitsubishi is the Best"

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » P Nov 07, 2004 6:25 pm

renx kirjutas:hetkel muidugi maksavad need õõtsad...sirged 850 EEK ja kõverad ka juba lalla 1000 eek.


Kus sellised hinnad?
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Gala » K Nov 17, 2004 1:59 am

Galandi esimesed ülemised hõõtshoova šarniirid eraldi vahetatavad(350EEK tükk)

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Nov 17, 2004 2:32 am

Gala kirjutas:Galandi esimesed ülemised hõõtshoova šarniirid eraldi vahetatavad(350EEK tükk)


Kus need ülemised seal ees on ?
taga on ülemised, ees on ainult alumised
Viimati muutis morgan, R Jaan 07, 2005 1:47 am, muudetud 1 kord kokku.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Gala » K Nov 17, 2004 3:57 am

ok esimene ülemine šarniir(omaarust vahetasin ikka esimest)

renx
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: K Sept 29, 2004 10:21 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas renx » N Nov 18, 2004 7:54 pm

ees on ka ülemised olemas...sai just vahetatud sõbra autol!
:P
"After sex Mitsubishi is the Best"

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Dets 09, 2004 7:51 pm

ma väga vabandan, loomulikult on ees ka ülemised kuidas muidu see ratas ikka ainult alumiste zarniiridega toimiks. Ei tea kus minu silmad olid kui alumisi vahetasin. :oops:
Tihtipeale liiga kriitiline !


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist

cron