Suur Mure mis tekkis täna

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Velloroom
Uus Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: T Veebr 10, 2015 8:29 pm

Suur Mure mis tekkis täna

PostitusPostitas Velloroom » T Veebr 10, 2015 8:52 pm

IMG_20150210_200824.jpg
IMG_20150210_200824.jpg (80.01 KiB) Vaadatud 13275 korda
tere
olen Mitsubishi sigma omanik kuu aega.
ostsin ta kohe rattalaagri veaga..täna sai vahetatud rattalaager, läksime siis proovisõittu tegema ja järsku suri välja, arvasime et kütte probleem..kallasime sisse 10L. Ei midagi..korraks läheb käima ja sureb kohe välja..ja sellised tulukesed on ees nagu pildil!
märkkuseks siia kirjutan veel et, klotsid olid väga kulunud aga panin ikkagi need tagasi kuna tahtsin pärast proovisõittu minna poodi ja uued kohe osta..proovisõidul aga kukkus 1 klots ka ära täiesti ..korjasime ülesse..ja mõtlesin et mis see ikka teeb et sõidan poodi ära mis asub 15km kaugusel..aga näe jõudsin ainult 2 km sõitta

ja nüüd minu küsimus..kas võib viga olla selles et piduriklots ära kukkus, või on kellegil sama probleem olnud??

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Suur Mure mis tekkis täna

PostitusPostitas Sander147 » T Veebr 10, 2015 8:54 pm

Velloroom kirjutas:tere
olen Mitsubishi sigma omanik kuu aega.
ostsin ta kohe rattalaagri veaga..täna sai vahetatud rattalaager, läksime siis proovisõittu tegema ja järsku suri välja, arvasime et kütte probleem..kallasime sisse 10L. Ei midagi..korraks läheb käima ja sureb kohe välja..ja sellised tulukesed on ees nagu pildil!
märkkuseks siia kirjutan veel et, klotsid olid väga kulunud aga panin ikkagi need tagasi kuna tahtsin pärast proovisõittu minna poodi ja uued kohe osta..proovisõidul aga kukkus 1 klots ka ära täiesti ..korjasime ülesse..ja mõtlesin et mis see ikka teeb et sõidan poodi ära mis asub 15km kaugusel..aga näe jõudsin ainult 2 km sõitta

ja nüüd minu küsimus..kas võib viga olla selles et piduriklots ära kukkus, või on kellegil sama probleem olnud??



Eksisid teemaga.
Õige koht oleks siin: viewtopic.php?f=13&t=135 :)
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Velloroom
Uus Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: T Veebr 10, 2015 8:29 pm

Re: Suur Mure mis tekkis täna

PostitusPostitas Velloroom » T Veebr 10, 2015 9:19 pm

olen suht võõrasautode kohapealt...vabandust!
aga on olnud kellegil sellist viga et sigma korraks läheb käima ja sureb kohe välja.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Suur Mure mis tekkis täna

PostitusPostitas Sander147 » T Veebr 10, 2015 10:55 pm

Sellise sümptomiga võib sada põhjust olla. Sellised tulukesed süttivad igal autol, kui välja sureb.

Mootoriaju, juhtmete ühendused, kütusepump, transistor, süütepool, jagaja, nukkvõlli-väntvõlli andur, immobilaiser ( mis on enim levinud põhjus, kui auto käivitub 1-2 sekundiks) jne jne.
Foorumis autosid ei remondi, seega oleks odavam ja aja kokkuhoiu mõttes tarbekam viia töökotta.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron