Universaali tagavedrud

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Pluuto03
Uus Kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: T Veebr 04, 2014 4:17 pm

Universaali tagavedrud

PostitusPostitas Pluuto03 » R Mär 07, 2014 6:16 pm

Tere.

Olen siin foorumis uus ja samuti on Mb ka minu autopargis uus. Kuna asjatundja pole, ootaksin pisut abi teie poolt.

Auto on universaal galant 1997, 2.5 V6 automaat.
Mure selles, et tagumine ots on pisut madalale vajunud ning eeldatavasti viga vedrudes. Sain romulast valed vedrud(esivedrud). Taga on olukord selline, et vedrud on ühtlase laiusega ning laia taldrikuga. Taldriku alt amordi läbimõõt on 40mm. Nägin täna ühe galandi all pisikesi vedrutaldrikuid ning vedrud olid ka otsast koonuses.

Ilmselgelt oleks vaja mulle sinna vedrusid, mis oleks ühtlase laiusega(suuremale taldrikule) ning mis mahuks probleemideta amordi ümber. Siit väheke tobe küsimus, ent küsija suu pihta ei lööda: Kas olemasolevad esivedrud sobiksid tagasillale või ei?


Lisaks tahaks küsida, et kas galandi vedrusid leidub ka erineva jäikusega ja pikkusega? Võibolla on kellelgi pakkuda mulle midagi sobivat sinna alla? Ja kui esivedrud ei sobi, siis oleksid need pakkuda kellegile, kellel neid rohkem vaja läheb, kui minul.

Lugupidamisega
Taavo

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Universaali tagavedrud

PostitusPostitas Zafari » R Mär 07, 2014 10:38 pm

kasuta natuke otsingut, galandi vedrudest on väga palju juttu olnud.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Universaali tagavedrud

PostitusPostitas jaan mmc » K Mär 26, 2014 8:44 pm

Originaalidele mitte aga KYB-i tagaamordile sobib Galandi esivedru ja tagaosa kõrgus-tugevus jäävad ok. (Kui õieti mäletan :) ) Esivedrude eri tugevusi, sõltuvalt mootori suurusest ei oska kahjuks komenteerida. Vist sai pandud taha 2,4 GDI esivedrud.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist