Imelik hääl pidurdamisel

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

sarvik
liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Apr 27, 2004 2:21 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Imelik hääl pidurdamisel

PostitusPostitas sarvik » R Juul 09, 2004 12:16 am

Nüüd paar viimast päeva on eest paremalt piduradmisel mingi imelik sirina moodi hääl kostunud, nagu lind laulaks vms. , väga raske kirjeldada. Ise arvasin, et äkki mõni kivike kuhugi vahele lennanud? Või äkki hakkab piduriklots minema, kuigi armatuuris tuli ei põle ja just nädal tagasi käis auto ka Mitsu teeninduses kus ka pidureid kontrolliti ja kõik korras oli. Samas see heli käib ikka pinda ja tahaks sellest lahti saada, ehk oskab keegi midagi soovitada?

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Imelik hääl pidurdamisel

PostitusPostitas morgan » R Juul 09, 2004 4:39 am

sarvik kirjutas:Nüüd paar viimast päeva on eest paremalt piduradmisel mingi imelik sirina moodi hääl kostunud, nagu lind laulaks vms. , väga raske kirjeldada. Ise arvasin, et äkki mõni kivike kuhugi vahele lennanud? Või äkki hakkab piduriklots minema, kuigi armatuuris tuli ei põle ja just nädal tagasi käis auto ka Mitsu teeninduses kus ka pidureid kontrolliti ja kõik korras oli. Samas see heli käib ikka pinda ja tahaks sellest lahti saada, ehk oskab keegi midagi soovitada?

Ei oska midagi täpset pakkuda aga proovi korra survepesuriga ketast pesta arvan et ikka miskit sodi on vahel seal ja kas ka märgade ketastega teeb seda häält?
Viimati muutis morgan, P Juul 11, 2004 11:46 am, muudetud 1 kord kokku.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » R Juul 09, 2004 9:06 am

Osadel jaapanlaste piduri klotsidel on nö vile sisse ehitatud, et kui piduri klots on kulunud, siis hakkab ühel hetkel vilistama. Ja mida rohkem kulub, seda rohkem hakkab häält tegema, kuni läheb lihtsalt väljakannatamatuks, et peab lihtsalt klotsid vahetama.
Aga vist Coldil oli mingi plekiklamber, mis vale paigalduse puhul võis hakata väga kahtlast häält tegema.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Juul 09, 2004 10:01 am

Mis te veel välja ei mõtle. :lol: Varsti küsite miks auto ise suuna töökoja poole võtab. :shock: Äkki on piduri klotsid läbi :lol: Arvan ,et sul oleks aega suppordid üle kontrollida kelgud kiiluvad kinni ja jäävad vastu käima või siis pidurdamisel üks pool läheb vastu ja teine lihtsalt(tagumine jäigem pool) riivab ketast. Siis täpselt selline hääl nagu midagi käib vastu. :roll: :D :D :D

Kasutaja avatar
elmetos
liige
Postitusi: 152
Liitunud: T Mai 18, 2004 9:32 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas elmetos » R Juul 09, 2004 5:25 pm

Mogeril täiesti öigus! Ise ostsin ka auto ja ükskord kukkus sirisema-vilisema. Mötlesin ka mis jama see on ja löpptulemuseks olid piduriklotsid millel on plekist märguandja. Armatuuris minu autol piduriklotside tuld ei olegi ja klotsidele juhtmeid ka ei läinud. Algas samamoodi alguses pidurdamisel löpus koguaeg(hulluks ajas) :) Vaata klotsid üle!!!
galant 94

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Juul 09, 2004 8:13 pm

Siis ju võib kohtusse kaevata hulluks ajamise eest. See pole normaalne. IRWWWWWWWWW

sarvik
liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Apr 27, 2004 2:21 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas sarvik » R Juul 09, 2004 11:20 pm

elmetos kirjutas:Mogeril täiesti öigus! Ise ostsin ka auto ja ükskord kukkus sirisema-vilisema. Mötlesin ka mis jama see on ja löpptulemuseks olid piduriklotsid millel on plekist märguandja. Armatuuris minu autol piduriklotside tuld ei olegi ja klotsidele juhtmeid ka ei läinud. Algas samamoodi alguses pidurdamisel löpus koguaeg(hulluks ajas) :) Vaata klotsid üle!!!


Ega ma ka täpselt tea kas see tuli seal on või mitte, arvasin, et see nagu elementaarne kõigil autodel. Niipalju kui mul manualist (soomekeelsest :D ) õnnestus aru saada peaks kässari tuli märku andma veast pidurisüsteemis (kässar maas, aga tuli ikka põleb). Eks ma vaatan klotsid üle.

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » L Juul 10, 2004 4:00 pm

ei tea kahtlane värk ikka. Head äraarvamist sulle siis . :roll: :roll:

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » L Juul 10, 2004 6:32 pm

sarvik kirjutas:Ega ma ka täpselt tea kas see tuli seal on või mitte, arvasin, et see nagu elementaarne kõigil autodel. Niipalju kui mul manualist (soomekeelsest :D ) õnnestus aru saada peaks kässari tuli märku andma veast pidurisüsteemis (kässar maas, aga tuli ikka põleb). Eks ma vaatan klotsid üle.


Kui piduri tuli pidevalt põleb, siis see võib tähendada ka seda, et piduri õli tase on madal!
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » L Juul 10, 2004 9:37 pm

ha hah ha hah ah aha ha ahha see juba koomiline jutt nende asjade jaoks on kindlad tuled. Ärge kujutage ette

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » P Juul 11, 2004 1:17 am

LandLord kirjutas:ha hah ha hah ah aha ha ahha see juba koomiline jutt nende asjade jaoks on kindlad tuled. Ärge kujutage ette


Loodan, et sa oled nüüd toibunud oma naerukrampidest ja seletad teistele ka, mis sulle nii palju nalja teeb :roll:
Kui oma Lanceri ostsin oli just nii, et käsipiduri tuli põles ja kontrollimisel selgus, et konteineris oli piduri vedeliku tase suht madal. Viimase lisamisel tuli kustus ... äkki oli kokkusattumus v.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » P Juul 11, 2004 4:52 am

Sama kokkusattumus siin ka... Alles hiljuti sai pidurivedeliku potsik täis valatud, sest käsipiduri tuli jäi põlema armatuuris... Ja oh imet... Potsik oligi tühi...

Tea kas elu ongi täis kokkusattumusi ? Irw... :roll:
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » P Juul 11, 2004 11:56 am

kui siin juba selliseks jutuks läks siis räägin ära ka oma juhtumi:
Armatuuris hakkas kohati vilkuma kollakas tuli mingi radiaatori kujutisega, ohhoo radikas tase madal. ostan vedelikku avan kapoti ja ennäe tasemed normis. roolin siis teenindusse aru pärima. esimeses teeninduses otsiti jahutusvedelikuu taseme andurit kuid tulutult arvati et see on lihtsalt lolliks läind. Sõitsin järgmisse teenindusse need siis viitsisid helistada kusagile targematele meestele ja sealt selgus et masinal puudub üldse selline andur ja tuligi mis näitaks jahutusvedeliku taset. Ning tegemist on hoopis aknapesu vee taseme anduriga. Panin vett juurde ja ennäe tuli kustus. !!!!! :)
kogu segadus hakkas ikka sellest ikoonist mis tulel nimelt oleme harjunud et kui aknapesuri veega tegu on pildil kas akna kujutis kojameestega või midagi sellist.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
elmetos
liige
Postitusi: 152
Liitunud: T Mai 18, 2004 9:32 pm
Asukoht: Tartumaa

Re: Imelik hääl pidurdamisel

PostitusPostitas elmetos » R Aug 13, 2004 11:07 pm

sarvik kirjutas:Nüüd paar viimast päeva on eest paremalt piduradmisel mingi imelik sirina moodi hääl kostunud, nagu lind laulaks vms. , väga raske kirjeldada. Ise arvasin, et äkki mõni kivike kuhugi vahele lennanud? Või äkki hakkab piduriklots minema, kuigi armatuuris tuli ei põle ja just nädal tagasi käis auto ka Mitsu teeninduses kus ka pidureid kontrolliti ja kõik korras oli. Samas see heli käib ikka pinda ja tahaks sellest lahti saada, ehk oskab keegi midagi soovitada?


Kas leidsid kahtlase hääle tekitaja ülesse? :?
galant 94

sarvik
liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Apr 27, 2004 2:21 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Imelik hääl pidurdamisel

PostitusPostitas sarvik » L Aug 14, 2004 5:40 am

elmetos kirjutas:Kas leidsid kahtlase hääle tekitaja ülesse? :?


Lasin vahetada esimesed amordid, vedrud ja tagumised pidurikettad, peale seda hääl kadus. Vahetamisel avastati, et parem esimene vedru oli ülevalt pooleks, ei tea kas just sellest see hääl tuli, aga nüüd on igatahes korras.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist