99.a Galant pidur

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Lafkinnn

99.a Galant pidur

PostitusPostitas Lafkinnn » T Mai 08, 2012 5:29 pm

Mure selles, et parempoolne tagumine pidur jääb peale, sõites läheb ketas ja velg kuumaks. Olen võtnud ratta alt, ise arvan viga olevat pidurisadulas olevas kolvis mis siis ei liigu piisavalt. Piduri vajutamisel surub klotsi vastu ketast aga ei lase enam piisavalt vabaks. Mis te arvate, kas on võimalik remontida olemasolevat või tuleks detail (kolvid või isegi pidurisadul) uue vastu vahetada?

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: 99.a Galant pidur

PostitusPostitas vanameister » T Mai 08, 2012 7:58 pm

Hei...Minu kogemuste põhjal lahti võtmine puhastamine määrimine ja taas tagasipanek aitab sel puhul, kui just pole katki läinud piduri silindrit kaitsev kummi mansett.Viimane tahaks seljuhul väljavahetamist.
Edu molekulideks sikutamisel! :wink:
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

Kasutaja avatar
Janx
huviline
Postitusi: 58
Liitunud: K Mai 14, 2008 7:50 am
Asukoht: Tartu/Puurmani

Re: 99.a Galant pidur

PostitusPostitas Janx » K Mai 09, 2012 6:28 am

osta remontkomplekt.seal uued kummid ja vastav määre olemas.ei maksa suurt midagi.võib aidata.aga kui pikemat aega jebib siis vist kõvasti mustust vahele läinud ja ei pruugi enam aidata

Kasutaja avatar
duelle
Vana olija
Postitusi: 308
Liitunud: E Juul 16, 2007 11:04 pm
Asukoht: Viljandi

Re: 99.a Galant pidur

PostitusPostitas duelle » K Mai 09, 2012 6:34 am

mul esimene vasak kolb kiilus kinni. Sadul maha, pressisin kolvi välja, puhastasin rooste ja kõik kokku tagasi. ÕNNEKS hakkas tööle
Mitsubishi Galant Avance-2.5 , 2002
Mitsubishi Eclipse europe-2.0 , 1993-Müüdud
Eagle Talon -2.0 , 1989-Müüdud
Mitsubishi Eclipse USA -1.8 , 1992-Müüdud

Lafkinnn

Re: 99.a Galant pidur

PostitusPostitas Lafkinnn » K Mai 09, 2012 5:05 pm

Tänud kõigile vastajatele!
Kuna ise pole Tallinna püsielanik siis viisin mitsuhooldusesse ja lasin seal ära teha. Õnneks andis kolvid veel päästa ja ei pidanud veel uutega asendama.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist