Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

enamus

Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

PostitusPostitas enamus » R Okt 28, 2011 7:47 am

Mure selline,et kohapeal töötades mingi kahin sees,vajutan siduri alla kaob ära,arvan,et survelaager läbi?Kas nüüd tuleb terve sidur vahetada?Keerad kohapeal järsult vasakule on mingid õrnad kolksud sees,arvan poolassi ots läbi?Kas keegi oskab öelda palju see remont ja varuosad maksma võivad minna:Teab keegi mingit usaldusväärset rem.meest või firmat?

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

PostitusPostitas jyrgen72 » R Okt 28, 2011 12:00 pm

Ei pruugi olla ainult siduri survelaager. Vajuta sidurit vaikselt alla, nii et survelaager nagu hakkaks sidurit lahutama ja kui siis kaob kahin ära, siis on survelaager, aga kui kahin kaob alles pea pedaali põhja jõudes, siis võib ära olla ka mõni käimari laager või sidurivõlli otsa laager. Poolasside hindasid näed väga ilusti kas www.ladu24.ee, www.autoladu.ee või ükskõik millisest netimüügiga tegelevast varuosade müüjalt. Ja terve Eesti on usaldusväärseid remondimehi täis, ainult et täpsemalt oskaks ehk keegi soovitada, kui sa oma asukoha ka kirja paneksid.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

enamus

Re: Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

PostitusPostitas enamus » R Okt 28, 2011 2:40 pm

Asi tundub keeruline ja parem ise mitte torkida,võib väga kalliks maksma minna...?Asun Tallinnas.Kõik needrem firmad on sattunud sellised,kes oskavad hinda küsida,midagi ka tehakse aga peale remonti tuleb mingi muu viga külge.

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

PostitusPostitas jyrgen72 » R Okt 28, 2011 3:17 pm

No kui Tallinn, siis äkki Sander (Sander147) võtab asja ligi.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

enamus

Re: Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

PostitusPostitas enamus » R Okt 28, 2011 3:46 pm

Teaks ma seda Sanderit siis laseks tal vaadata aga kahjuks puuduvad mul ta kontaktandmed...?Survelaager ikka vigane,sest proovisin ja ühtib sinu poolt kirjutatuga aga midagi on vast veel,sest neljandast käigust madalamate käikudega sõites nagu pooks midagi.

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Carisma 1,8 GDI 92kw 2000a. sidur ja poolassi otsad.

PostitusPostitas jyrgen72 » R Okt 28, 2011 4:01 pm

enamus kirjutas:Teaks ma seda Sanderit siis laseks tal vaadata aga kahjuks puuduvad mul ta kontaktandmed...?Survelaager ikka vigane,sest proovisin ja ühtib sinu poolt kirjutatuga aga midagi on vast veel,sest neljandast käigust madalamate käikudega sõites nagu pooks midagi.

Sanderi kontakti saad tema profiili lehe pealt.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist