1997a universaal galandil rool raske

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
HateCore
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: P Veebr 13, 2011 3:08 pm

1997a universaal galandil rool raske

PostitusPostitas HateCore » R Mär 18, 2011 10:41 am

Tere.

Küsimus siis järgmine,et isendil on rool kuidagi raske. Otseselt nagu ei häiri kah kuna ära harjunud juba, aga kui võõra auto rooli istuda , ning siis uuesti enda omasse on ikkagi tunda,et rool käib kuidagi raskemalt kui muidu. Ei oska nagu arvata ka milles probleem võib olla. Roolivõimu õlitase on normis, auto ei kisu kuskile sõiduajal, ning samuti ei jää rool ka kuskile kinni pööramiste ajal ning ka mingeid nõkse vms ei ole. Nüüd vot ei teagi kas mina olen loll või kuskil on ikkagi mingi kala sees
"Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: 1997a universaal galandil rool raske

PostitusPostitas SiimS » R Mär 18, 2011 3:39 pm

Mis auto rooli siis istusid? Nt: Toyota Camryil on rool ka kõige väiksema sõrmega vabalt keeratav.

Kasutaja avatar
HateCore
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: P Veebr 13, 2011 3:08 pm

Re: 1997a universaal galandil rool raske

PostitusPostitas HateCore » R Mär 18, 2011 4:19 pm

2007a Honda CRV roolis olin.
"Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kasutaja avatar
addams
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 26, 2010 10:48 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: 1997a universaal galandil rool raske

PostitusPostitas addams » E Mär 21, 2011 7:42 pm

Oma kogemusest võin öelda, et nii palju kui mina Galantidega sõitnud olen, on neil kõigil rool selline raskema võitu. Enne oli mul Honda Accord, sellel oli üsna kerge, kuid meeldiski just rohkem Galandi oma. Tundub kuidagi kindlam olevat kehvemal teel sõites.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist