97a. galandi tagasild andke nõu

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
addams
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 26, 2010 10:48 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas addams » R Juun 03, 2011 9:08 pm

Aga palun, number 8 on toe control arm, 5 on lower arm
Pilt

Kasutaja avatar
addams
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 26, 2010 10:48 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas addams » K Juun 15, 2011 10:50 pm

addams kirjutas:Pöördun tagasi oma algse küsimise juurde, kas peale lower arm vahetust peab silla regulli minema (vist peab, taguots ei käitu normaalselt, nagu ka juba enne olen kirjeldanud) ...


Vastan ise oma küsimusele, pidi küll. Tagasild oli peale õõtsade vahetust väga mööda normist. Nüüd jälle korras, ujumise kohta aga veel ei tea, pole saanud sõita eriti, aku andis otsad :)

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas zerowatt » L Juul 02, 2011 12:10 am

Said korda Addams siis löpuks?
Endal tundub ,et hakkab see nali uuesti,sest olen peale remont natsa üle 10000 km uhanud ja asi on ikka suht nutune.Tagumise parema poolse rehvi on täielikult ära söönud+samas teisega pole midagi juhtunud.Vihmaga-kui ikka kövasti siis hakkab ikkagi tagumist otsa loopima kuhu jumal juhatab.Ise harjunud sellega ja oskan autot kontrollida aga pole normaalne,sest korraks laenasin autot tuttavale-see ei julgenud 110km alas vihmaga üle 70-80km tunnis söita kuna temajaoks oli asi hirmus.Mis seal ikka siis-juhtub.Mis asi asi see vöib olla siis?
Ärge uimerdage teel ees...

Kasutaja avatar
addams
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 26, 2010 10:48 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas addams » L Juul 02, 2011 6:11 pm

zerowatt kirjutas:Said korda Addams siis löpuks?
Endal tundub ,et hakkab see nali uuesti,sest olen peale remont natsa üle 10000 km uhanud ja asi on ikka suht nutune.Tagumise parema poolse rehvi on täielikult ära söönud+samas teisega pole midagi juhtunud.Vihmaga-kui ikka kövasti siis hakkab ikkagi tagumist otsa loopima kuhu jumal juhatab.Ise harjunud sellega ja oskan autot kontrollida aga pole normaalne,sest korraks laenasin autot tuttavale-see ei julgenud 110km alas vihmaga üle 70-80km tunnis söita kuna temajaoks oli asi hirmus.Mis seal ikka siis-juhtub.Mis asi asi see vöib olla siis?



Kahjuks ei oska öelda kas sain korda, niisama sõites on parem küll, vihmaga sain sõita viimati siis kui tagasild oli paigast ära, siis oli küll tõesti jube tunne, pealegi üle igasuguse muhu sõites siis loopis niisamagi küljele. Nüüd kui sild paigas on ( peaaegu, vasak ratas natukene üle normi sisse poole ikka kaldu)

Ma plaanin ikka igaks juhuks kunagi ka toe control arm ehk tagumise reguleervarda puksid ära vahetada, või üldse selle täielikult, kuid selleks, et pukse saada, peab vist selle enne alt ära võtma ja siis selle järgi uue tellima.
Sander vist ei leidnudki sinna midagi.

Kasutaja avatar
infected
Uus Kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: E Sept 07, 2009 7:07 pm

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas infected » E Juul 18, 2011 9:59 pm

Ma sain need TCA puksid autospetsialistist kadaka tee 70 midagi vist ja 45e oli 4 tk.
Galant 2,pool 120 kaavet

tonis0107
huviline
Postitusi: 52
Liitunud: K Nov 07, 2007 7:24 pm
Asukoht: kiviõli

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas tonis0107 » E Aug 08, 2011 8:10 pm

Nii kallid foorumlased mina sain asjast jagu.Suvi läbi uhatud ja kummidel pole kulumise jälgegi peal ja auto käitub normaalselt nii kruusa peal ja ka vihmasel teel.

Mitsu teadagi japsi toodang ja pleki pealt koonerdatakse. Aegade jooksul vajub kere ära taga ratta kalle muutub koos sellega.
Teadagi pole võimalik ratta kallet muuta. Mina võtsin lahti ülemise õõtsa mis nelja poldiga kere külge kinnitub ja panin iga poldi alla kere ja siis õõtshoova vahele kaks võrdset seibi, kummalegi poolele kulus 8 seibi. Sellega ma ajasin ratta kalde õigeks panin vaaderpassi peale ja oli päris ok. Hiljem sillastendis käies sain kokkujooksu ka nende alumiste õõtsadega paika ja oligi probleem lahendatud. Kummid siia maani pole kulunud ja kõik on ok.
Mitsubishi Galant sedaan 1997 2,0 td 66kw
Mitsubishi Lancer GTI luukpära 1991 1,8 100kw

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas Sander147 » E Aug 08, 2011 10:03 pm

Ise oled läbi vajunud plekk :mrgreen: :mrgreen:

Asi hoopis muust asjast tingitud. Kuid lähedale jõudsid. Peaagu :mrgreen: :mrgreen:
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
addams
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 26, 2010 10:48 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas addams » E Aug 08, 2011 10:54 pm

no nende asjade vahetus olekski mul järgmine olnud, seibide panekust lugesin juba aasta tagasi, vähemalt kui on madaldus vedrud taga, siis selline kodukootud kalde parandus. Aga praegu on minu omal saanud ka normaalseks alumise õõtsa vahetusega ning peale seda regull. Igatahes möödasõidul pole enam sellist tunnet, et tagaosa liigub omasoodu ebanormaalselt ning kruusateel tegin ka proovi (ainult 80-ga, kolmas käik) ja oli väga hea, polnud sellist kalasaba tunnet nagu enne, üsnagi kindel oli teel. Ja vihmaga sain sõidetud, polnud ka muret(taga ei istunud kahjuks kedagi aga ei soovigi kedagi transportida :) ), loodame, et ei tulegi.

Teemas mööda kuid kahjuks nägin eelmine nädal Kiviõlis sõitmas ühte Galanti tõsise mootori probleemiga

tonis0107
huviline
Postitusi: 52
Liitunud: K Nov 07, 2007 7:24 pm
Asukoht: kiviõli

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas tonis0107 » L Aug 13, 2011 9:07 am

Üks asi veel mis vahetada tahan mida selle viimase pildi peal ei ole oleks see varras mis läheb trummli juurest ette kere külge ja seal otsas jämedad kummi puksid. Ülevaatusel lasin loksutada need käisid ka edasi tagasi.

Kiviõlis liigub jah mingi hõbedane sedaan galant aga see venelaste oma. Mendi jaoskonna ees seisab ka üks aga see universaal ja sellega vahest reiditase.
Mitsubishi Galant sedaan 1997 2,0 td 66kw
Mitsubishi Lancer GTI luukpära 1991 1,8 100kw

Tsälpa
liige
Postitusi: 23
Liitunud: P Okt 09, 2005 2:46 am
Asukoht: Tallinn

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas Tsälpa » K Dets 14, 2011 10:51 pm

Kas keegi eelpool kirjutanutest on ka oma probleemile lahenduse leidnud? Kui jah siis ootaks hea meelega tagasisidet, sest enda autol esimeste libedatega sama probleemi avastanud. Kiirustel üle 70 km/h koormaga sõites kogu aeg selline tunne, et tagumik tahab vägisi ninast mööda minna :shock: Ei ole tore niiviisi sõita ja hea meelega kuulaks kogemusi, kuidas inimesed siin sellisele probleemile lahenduse on leidnud.

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas vanameister » E Aug 27, 2012 8:51 pm

Iidvana teema ,aga minul aitas uitamisest üle või ümber saada ühes postituses oleval pildil kolaka number 8 pukside ja reguleerpoltide vahetus ja silla õigeks panek. Eelnevalt ei kannatanud isegi lahtist kruusa mitte. :wink:
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

Kasutaja avatar
addams
Uus Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 26, 2010 10:48 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas addams » E Aug 27, 2012 8:57 pm

vanameister kirjutas:Iidvana teema ,aga minul aitas uitamisest üle või ümber saada ühes postituses oleval pildil kolaka number 8 pukside ja reguleerpoltide vahetus ja silla õigeks panek. Eelnevalt ei kannatanud isegi lahtist kruusa mitte. :wink:


kust aga uued puksid said? mul ka ehk tulevikus vaja vahetada. Poldid olevat ka kallid ja ainult silberist vist?

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: 97a. galandi tagasild andke nõu

PostitusPostitas vanameister » T Aug 28, 2012 9:07 pm

Japkor sellenimelisest firmast. küsisin hinnapakkumise ..saatsid pildi, mille alusel valisin jubinad välja. Koos saatmisega miski 36 raha. Poldid samuti seal täiesti olemas.
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron