Galant toe control arm?

Kõik veermikuga seotud mured, küsimused ja muud tähelepanekud...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Toivo
Uus Kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: L Juul 17, 2010 1:22 pm

Galant toe control arm?

PostitusPostitas Toivo » E Dets 06, 2010 2:13 pm

Tere.

Probleem siis selline - sai käidud mingi aeg sillastendis ja seal öeldi ,et tagumised eksentrikpoldid on kinni keevitatud vms ja tagasilda reguleerida ei saa. Muretsesin uued poldid ning viisin auto teenindusse. Seal nad said ühe poldi vahetatud aga teist ei saanud ,sest see on puksi sees nii tugevasti kinni ,et kätte ei saa. Hoob, kus see puks sees on pidi olema üsna läbi omadega nii ,et kui puks välja pressida siis ilmselt läheb ka hoob katki. Workshop manualist vaadates on selle detaili nimetus inglise keeles toe control arm ( http://www.mitsubishi-motors.kiev.ua/Ma ... hop/34.pdf ), teeninduses öeldi selle nimetuseks tagasilla reguleervarras. Kas keegi oskab öelda kuskohast oleks sellist detaili võimalik osta v.a esindusest?

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Galant toe control arm?

PostitusPostitas Zafari » E Dets 06, 2010 7:31 pm

b-osana üsna defitsiitne detail. samas kuskil veebipoes olen ma tagasilla õõtsasid kohanud aga ei mäleta enam kus.
acar.ee võid igaks juhuks otsida. alati on ka võimalus, et saab korraliku õõtsa romulast. Tagasilla jupid sellel autol eriti ei kulu.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist