Mitsu EVO III

et, lihtsustada AUTO(mitsubishi) ostmist. Siia küsimused "mida arvate "sellest" autost, kumba valida?" jne. Kohustuslik on link mis viitab auto müügikuulutusele.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

Mitsu EVO III

PostitusPostitas LuMiNa » K Mär 11, 2009 2:29 pm

Tahaks teada kas keegi on sellistega ka kunagi kokku puutunud ja kas need väärivad ka oma hinda.Mul on lihtsalt kahtlaselt suur huvi nende vastu tekkinud.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » K Mär 11, 2009 2:45 pm

väärib väärib - seda siis üldiselt
iga masinat tuleks muidugi eraldi vaadata - kas ja kuidas teda ehitatud on
vanad evod II, III, IV ja V on tegijad.

siin teemas ka paar pilti sellest mustast lisaks veel.

http://www.evonet.ee/forum/viewtopic.php?t=317

neid vanu siin on ja tuleb ka juurde - vähemalt enne MASU tuli neid küll.

mulle küll rohkem juba EVO IV meeldib - aga siin on asi maitses 8)

ps. täna sõitis konteinerist välja 2 tk. evo IV + 1 tk 3000gt vr4
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas LuMiNa » K Mär 11, 2009 10:23 pm

Kuna omal on täitsa tavaline sama kerega Lancer,siis tahaks ILGELT seda autot omada aga rahakott ei allu koostõõle :D
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » N Mär 12, 2009 12:22 pm

LuMiNa kirjutas:Kuna omal on täitsa tavaline sama kerega Lancer,siis tahaks ILGELT seda autot omada aga rahakott ei allu koostõõle :D


Kui koostöö ei suju, siis valikud ju väga lihtsad...
Aga kui ikka tahask, siis saab ka panga abiga osta ju, hinda ka veidi painutada jne

Sõidurõõmu on seal küllaga:-)
Endal ka rohkem EVO 6 rohkem karvamööda (puhtvisuaalse külje pealt)
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » N Mär 12, 2009 6:05 pm

See must Lancer on ka minu tutvuskonnas palju jutuainet pakkunud, soovijaid on palju, aga enamus kahjuks jääb sinna "oleks""tahaks" tasemele. :)
Paistab igati kena eksemplar olema, ilmselt kauaks müüki ei jää :)

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas LuMiNa » N Mär 12, 2009 9:54 pm

Mulle isiklikult väga meeldib aga panga orjaks ei tahaks sellisel raskel sattuda,peab paremaid päevi ootama jääma aga ega see esimene ja viimane ole mis müüki tuleb.
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW

verylame

PostitusPostitas verylame » E Mär 16, 2009 7:12 pm

voibolla keegi teab ka kuidas vanadel evodel varuoasadega tegu on?
uued osad ainult tellimisel?
kasutatud ju vist suht raske leida, eriti k.kast voi mootori osad?

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » T Mär 17, 2009 8:34 am

verylame kirjutas:voibolla keegi teab ka kuidas vanadel evodel varuoasadega tegu on?
uued osad ainult tellimisel?
kasutatud ju vist suht raske leida, eriti k.kast voi mootori osad?


kõik on võimalik tellida - samadest kohtadest kust muidu
käigukastidega on nii et mina pole veel foorumis kohanud ühtegi teemat kus oleks lahatud EVO kasti probleemi - võrreldes subaru kastiga on see pommikindel
ise olen näinud ühe kasti lõhkemist aga seda vaid siis kui lasti 2.k pöörded piirajasse ja siis lükati 3. asemel sisse esimene - kui ma ei eksi oli see uuem EVO VIII või IX. juhtus see siis kiirendusvõistlustel ja selle kasti tapsid siis liigne kiirus, pöörded, jõud ja rehvide ning siduri pidamine.

vaata evonet.ee foorumi varuosade ostu müüki ja saad aru et EVO varuosade vajadus on väga väike ehk olematu.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
RainR
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: T Mai 02, 2006 10:23 pm

PostitusPostitas RainR » R Mär 27, 2009 4:51 pm

Pedaal kirjutas:
verylame kirjutas:voibolla keegi teab ka kuidas vanadel evodel varuoasadega tegu on?
uued osad ainult tellimisel?
kasutatud ju vist suht raske leida, eriti k.kast voi mootori osad?


kõik on võimalik tellida - samadest kohtadest kust muidu
käigukastidega on nii et mina pole veel foorumis kohanud ühtegi teemat kus oleks lahatud EVO kasti probleemi - võrreldes subaru kastiga on see pommikindel
ise olen näinud ühe kasti lõhkemist aga seda vaid siis kui lasti 2.k pöörded piirajasse ja siis lükati 3. asemel sisse esimene - kui ma ei eksi oli see uuem EVO VIII või IX. juhtus see siis kiirendusvõistlustel ja selle kasti tapsid siis liigne kiirus, pöörded, jõud ja rehvide ning siduri pidamine.

vaata evonet.ee foorumi varuosade ostu müüki ja saad aru et EVO varuosade vajadus on väga väike ehk olematu.

Täpsustaks natukene antud teemasid.
Pommikindlat siin ilmas pole midagi :) Lähevad ka Evol kastid katki aga üldiselt on see tingitud valest käiguvalitsa kasutamisest ( ehk vale käik valel hetkel või ilma sidurita vahetamine ). Ja eks sünkrod on ikka need, kes üldiselt kannatada saavad ning neid peab ikka vajadusel vahetama ka, kui palju sõidetakse. Aga kindlasti on kastid tunduvalt kindlamad kui sama ajastu Subarutel.

Kasutatud varuosi leidub ka Eestis, kuid lihtsalt tuleb õigete inimeste käest küsida, kuid ega neid palju pole. Küll aga näiteks on Inglismaal väga kõva Evofännide hulk ning seal leidub igasugust kraami ka vanematele ning kallimate osade puhul ei ole see transport ka väga tappev. Üldiselt küll alates Evo IV, sest I-III ei ole seal väga levinud. Uusi varuosasid EVO IV-IX on Eestis küllaltki palju olemas näiteks Ivar Raidamil ( tunduvalt rohkem kui Silberautol ) ning hinnadki on paremad. Mõningaid asju leidub ka vanematele autodele. Samuti on ka mõnel teisel rallitiimil mingeid III juppe kindlasti olemas.
www.evonet.ee - OUTLANDER TURBO / EVO V RS

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsu EVO III

PostitusPostitas aLLaN » R Juul 30, 2010 7:50 pm

Leidsin siis nädal-kaks tagasi sellise asja müügis, vbolla juba varasemast ajast, ei oska seda kommenteerida. Mind siis huvitaks, mida sellest arvata, on äkki keegi seda vaatamas-katsumas käinud, kui jah siis äkki jagaks oma teadmisi ka teistele. http://www.auto24.ee/used/727825
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsu EVO III

PostitusPostitas aLLaN » K Aug 04, 2010 10:16 pm

Nonii ise küsin, ise vastan :D . Sai natuke tausta uuritud: 3 aastat tagasi Jaapanist toodud, siin osalenud hobikorras jääraja sõitudel, rahvarallidel(kui see on õige nimetus). 2 aastat tagasi oli mats, korralikult taastatud(tagaotsa pauk kui ma ei eksi, piltide pealt ei ütle küll et midagi valesti oleks). Auto on sõidukorras, kere korralik(roostet ei pidanud olema või siis väga minimaalselt), tehnika suht korras, esimese käigu sünkrod teevad küll häält aga ainult hoo pealt, kiire roolilatt(pidi lekkima natuke), sidur vist on mingi labadega mitte originaal, rahvakeeli sportsidur. Mõtlesin, et jagaks seda infot ka teistega ja kui miskit veel kuulen, eks üritan teada anda kuna arvan, et sellisele Autole(suure algustähega, ei ole trükiviga :mrgreen: ) leidub kindlasti veel huvilisi. Väga ahvatlev pakkumine aga hetkel ei hakka kahjuks hammas peale ja laenu ei tahaks ka võtta :cry: .
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist