2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

et, lihtsustada AUTO(mitsubishi) ostmist. Siia küsimused "mida arvate "sellest" autost, kumba valida?" jne. Kohustuslik on link mis viitab auto müügikuulutusele.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
MitsuSport
huviline
Postitusi: 75
Liitunud: P Nov 07, 2010 11:59 am
Asukoht: Jõhvi/Tartu vaheldumisi
Kontakt:

2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

PostitusPostitas MitsuSport » N Mär 17, 2016 11:32 am

Tere foorumlased üle väga pika aja.

Olen peale Galanti omamist nüüd pikalt muid marke pidanud (oli paar Audit, üks VW, Škoda, hetkel Honda), kuid nüüd tiksub peas mõte jälle Mitsubishi osta, sedakorda siis Outlander alates 2009a (suure esigrilliga). Kuna sõidan lühemaid otsi, olen mõelnud 2.4 CVT peale, kuna VW 103kw diislist tahan hoida väga kaugele ja ka PSA/Fordi koostöös tehtud 115kw diisel ei tekita ostuhimu just. Liiati see PSA kast DCS vms, olla ka paras ikaldus, lisaks üüratute pidamiskuludega.

Seega otsingi hetkel 2.4CVT komboga autot. Kas oskab keegi välja tuua selle auto peamised miinused, mis võiks olla võimalikud vead- tüüpvead? Kui kallis on teda pidada, kui suur on kütusekulu? See mootor peaks olema vist ketiga nagu igal kaasaegsemal normaalsel autol? Kuidas peab vastu CVT kast (Audide peal ei ole see asi mitte kuigi töökindel, Hondade peal töökindlus on hea, aga on jube uimane ja lärmakas)?
Teine valik Mitsubishi kõrval on 2009+ Honda CR-V... ma ei hakka küsima, kumba võtta, kuna margifoorumis sellise küsimuse esitamine on lauslollus. :) Välimuselt sümpatiseerib Outlander kõvasti rohkem, lisaks PEAKS ta olema ka lumesuutlikum (asjalikum nelikvedu ja kõrgem kliirens, kui Hondal). Aeg-ajalt jõgede-järvede ääres kalal kah käia, siis oleks kõrge kliires ja asisem nelikvedu abiks.

Ootaks siis arvamusi.
-The Power Of Dreams-

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: 2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

PostitusPostitas Zafari » N Mär 17, 2016 5:17 pm

Mingit infot leiad kindlasti ka siit http://www.autoleht.ee/testid/kasutatud?id=2319
Endal otsene kokkupuude puudub.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
cool87
Tegija
Postitusi: 611
Liitunud: L Okt 13, 2012 11:08 am
Asukoht: tallinn

Re: 2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

PostitusPostitas cool87 » N Mär 17, 2016 7:33 pm

Olen nüüd omanud 2008 aasta Outlanderid üle aasta. Samuti 2,4 CVT. Otseselt kurda ei saa midagi mõned kulu osad on tulnud vahetada aga need saab lükkata hooldus välba alla. Varuosad hinna klass sarnane 8g galantiga, väga vahet ei tee. Läbivusele pole kah midagi ette heita pole, on proovitud nii põldu kui ka põhjani lund. Kütuse kulu jääb linnas mul 12-14 vahele, aga see kuna sõidan lühikesi otsi max 10km. Pikkemalt linnas sõita siis saab ka hea liikluse korral ka 10 kätte. Maanteel nii 8l.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 Winter Edition 1998(Lilla)
Mitsubishi Outlander 2,4 r4 Instyle 2008(Valge)

Kasutaja avatar
MitsuSport
huviline
Postitusi: 75
Liitunud: P Nov 07, 2010 11:59 am
Asukoht: Jõhvi/Tartu vaheldumisi
Kontakt:

Re: 2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

PostitusPostitas MitsuSport » T Mär 22, 2016 3:21 pm

Hetkel olen kahe vahel. Outlander ja CR-V. CR-V kasuks räägib johtuvalt minu töökohast üldine know-how ja soodne võimalus vajadusel remontida. Kuna aga Mitsust siin väga miski ei teata, tuleks hakata külastama kallemaid kohti. Mitsul jällegi on ilusam-agressiivsem välimus, kõrgem kliirens ja asjalikum nelikvedu...
-The Power Of Dreams-

Arco
Uus Kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: K Mär 08, 2017 2:54 pm

Re: 2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

PostitusPostitas Arco » N Mär 09, 2017 10:13 am

Tere
Kuna otsin just 2,2 diislit 103 kw või 115 kw, siis miks just nendest mootoritest tasuks eemale hoida?
Nii palju kui uurinud olen, siis peaksid olema just töökindlad mootorid ta probleeme esinevat vähe. Või?
Mis vahe on Di-D ja Di-D Mivec mootoritel?
PSA ja DCS kast? Mis need täpsemalt tähendavad ja miks need halvad on?
Tänan!

MitsuSport kirjutas:Kuna sõidan lühemaid otsi, olen mõelnud 2.4 CVT peale, kuna VW 103kw diislist tahan hoida väga kaugele ja ka PSA/Fordi koostöös tehtud 115kw diisel ei tekita ostuhimu just. Liiati see PSA kast DCS vms, olla ka paras ikaldus, lisaks üüratute pidamiskuludega.
Ootaks siis arvamusi.

inspiron
Uus Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: E Mär 21, 2011 11:45 am

Re: 2009+ Mitsubishi Outlander ostuabi

PostitusPostitas inspiron » R Mär 24, 2017 11:44 am

Endal 2011 2.4 CVT ja Ls on ca 84k ,uuena ostetud AGrist.

Kulu on ainult hoolduse põhine ja ainult hooldatud AGRis, kus suurim arve oli ca 400€. Muidu tava hooldus maksab 300€
Rehve olen ostnud ka aga need soolase hinnaga arvesta ca 800-1000€ ring
Kasko on mul 36€ kuu ja täispauk, kindustus aastas ca 80€

Miinuse toon välja sise müra, mu meelest Honda oli natsa vaiksem. Vaiksemaks võiks teha aga ei viitsi tegeleta sellega.

Plussid, korralik mootor võrreldes teiste 2.0L , 15kw ja ca 50Nm rohkem teeb imesid (läheb edasi paremini kui need muud 2l autod, lisaks kui veel last peal siis tuleb selle eelis eriti välja).Talvel -15 kraadi juures juba 5 min hakkab esiklaasi sulatama.
Subarul parem 4wd aga Honda on vabsee kasutu.Mitsu ronib sama hästi kui Subaru (teised turul väga vastu ei saa) Lollikindel auto,probleeme pole olnud. Lisaks tagaluuk mis läheb kaheks, see super.

CVT, pole ühtegi halab sõna öelda, saab täiesti manuaalsena kasutada, ei vaheta üles ise vaid jääb sinna kus peab olema.
Kuna CVT kasutab ka Subaru siis selle kvaliteedis kindlasti ei tasu kahelda, peasi et õli vahetatud nii nagu tehas nõuab.

Kui tahad veel infot anna teada
TMuuga.eu


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron