Eclipsed müügis

et, lihtsustada AUTO(mitsubishi) ostmist. Siia küsimused "mida arvate "sellest" autost, kumba valida?" jne. Kohustuslik on link mis viitab auto müügikuulutusele.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
mmell
Tösine huviline
Postitusi: 132
Liitunud: K Mär 23, 2005 6:08 pm
Asukoht: Tallinn, varsti Tartu

Eclipsed müügis

PostitusPostitas mmell » R Aug 01, 2014 6:11 pm

Tere, peresse oleks ühte autot juurde vaja. Sõitmist vähe, kuid ilma ka ei saa. Mõte oli osta midagi huvitavat muretuks kulgemiseks. Võimalikud versioonid Mitsudest:

http://www.auto24.ee/used/1761949
http://www.auto24.ee/used/1779041

Oskab keegi neid kommenteerida. Varuosade saadavus ja hinnaklass on - valget vist Euroopas ei müüdutki, kas juppe ikka liigub või tuleb kõik ookeani tagant tellida? Kas tagaistmele on üleüldse lootust kellegil ära mahtuda? On midagi spetsiifilist mida nende sõidukite puhul teadma peaks?

Alternatiivina olen kaalunud viimase põlvkonna Toyota Celicat - kuid see tundub veel väiksem olevat, kuid samas kergem ja seetõttu vähe parema minekuga ning ökonoomsem.
Veel ühe alternatiivina olen vaadanud Subaru Impresa WRX/STI-d (hetkel auto24-s üks STI saadaval 4000€'ga).

STI oleks muidu esimene eelistus, kuid kahjuks kardan, et seda ei jõua ülal pidada, kuna sellised masinad vajavad enamasti päris palju täiendavaid investeeringuid enne kui nendega muretult liikuda saab.

Ootan kommentare ja soovitusi. Tore kui kellegil oskas kommenteerida Celica vs Eclipse plusse ja miinuseid. Tänud kõigile, kes vastata viitsivad
Galant 2,5 1998; Avensis 2,0 2006

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Eclipsed müügis

PostitusPostitas Martinez » R Aug 01, 2014 6:16 pm

Uuri kasutaja Sigma käes, tal on plaanis oma 3g eclipse müüki panna, 3.0v6 150+ kw ja on hea odav ülal pidada ning ökonoomne.

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Eclipsed müügis

PostitusPostitas Sigma » R Aug 01, 2014 6:29 pm

ma jah plaanin siis enda eclipse gts i müüki panna...

Autol on väga palju tehtud lõpetades LSD diffri ja coilidega

+ lisaks on mul palju igasugu 3g osi (suht palju)

160+ kw liigub hästi kuid samas on ökonoomne... Mõlemad v6 ed (gt ja gts) on ökomad kui 2,4 r4 (gs ja rs)

Linki veel ei ole, kuna pole seda veel müüki jõudnud panna...

+ helista võin sulle kõik ära rääkida mida sa eales 3g eclipse kohta teada tahad ... Ma ilmselt inimene kes teab kõige rohkem eestis selliste eclipsede kohta...

Herko
53982166
Tallinn
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Eclipsed müügis

PostitusPostitas Zafari » P Aug 03, 2014 7:56 pm

see valge on väidetavalt läti registris.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron