95 Galant 2.0td 400€

et, lihtsustada AUTO(mitsubishi) ostmist. Siia küsimused "mida arvate "sellest" autost, kumba valida?" jne. Kohustuslik on link mis viitab auto müügikuulutusele.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

ullivilli

95 Galant 2.0td 400€

PostitusPostitas ullivilli » E Apr 04, 2011 3:31 pm

Seni ustavalt teeninud Audi 100 hakkab vaikselt märku andma soovist minna teistesse kätesse.

Pakuti 2.0 diisel mootoriga galanti.
Tuttava poolt siis.

95 aasta
Hind 6k eek
lisavarustus: vändaga aknad, katuluuki ei ole.
Kesklukk - olemas võtmest.
Kont-kliima? - ei
rehvi olukord: suh OK
Manuaal
Kere rooste - Tüv ütlest - alt on midagi roostetanud, peaks paiga peale keevitama. tiivakaar kahjustatud ning roostet peal.
Esiklaas - all on pikk mõra. Ülevaatuses ei öeldud midagi selle kohta. Pidi tulema kuumast puhurist ja külmast ilmast. Mingi tüüpviga juba aastast 2003 olnud.

Mingeid kolinaid, Vilinaid - väidetavalt ei ole.
suht pidevalt sõidus olnud.
Kuigi vahepeal vähem, kuna eelmise aasta lõpust saadi perre uus auto ja see jäi nn varuks.

Eelmisel aastal käis remondis ning läbis ülevaatuse ilma abita.
TÜV 2011a detsembrini


Kuidas pakkumine tundub?
Oskab keegi vastupidavust võrrelda vana audiga?
Kuidas diisel mootoril jõudu?
Mis võiks olla kütusekulu?
Muud hoolud,ülalpidamiskulud?

Rohkem ei oska hetkel küsidagi. Muid tähelepanekuid?

Ise muidugi autot näinud ei ole. Loodan täna pilte saada vms.

ullivilli

Re: 95 Galant 2.0td 400€

PostitusPostitas ullivilli » E Apr 04, 2011 5:21 pm

Pigem huvitaks, kas on mingeid tüüpvigu, millele eriti tähelepanu pöörata?

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: 95 Galant 2.0td 400€

PostitusPostitas Zafari » E Apr 04, 2011 6:20 pm

kui silmad lahti teed siis on paar teemat kõrgemal pikk jutt selle kerega galantidest.

kui auto ülevaatuse veel suht muretult läbib siis selle raha eest ei kurdaks üldse :)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

ullivilli

Re: 95 Galant 2.0td 400€

PostitusPostitas ullivilli » T Apr 05, 2011 12:50 pm

olen sinu teemasid uurinud. :)
Väga head.

Kuid kuna pole kunagi diislit omanud, küsin just, et äkki midagi veel tähelepanu pöörata.

Mulle just näiteks räägiti, et odava küttega pidi kapriisne olema ja pihustid pekki minema. ehk siis toitesüsteem.

AGa kui suureks probleemiks see väntmehhanismi vead võivad olla, kui suur tõenäosus? Kas kuidagi võimalik kontrollida või mis sümptomid?

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: 95 Galant 2.0td 400€

PostitusPostitas jyrgen72 » T Apr 05, 2011 11:34 pm

Tead, üldiselt ei ole vaja karta diisel mootorit. Kui kõik toimib, siis peab nii soe kui külm mootor käivituma maksimaalselt 3 sekundiga. Kui mootor töötab ja sumperist sinist tossu välja ei popsuta, siis pihustid korras, mootori hääles vahele jätmisi pole tühi käigul, siis pump korras. Kütuse kulu peaks jääma kusagil 6 liitri peale 100-le. Minu 1,9tdi, 66kw, võtab isegi vähem, aga mul 90% maantee sõitu kah.
Ja seleta lahti, et milline on see sinu odav kütus? Kui mõtled punast kütet, siis see küll ei tee midagi, aga kui mõni tuttav keemik sul hakkab soolhappega sellelt punast värvi eemaldama, siis see küll jah keerab asjad peesse. Näiteks kui tangin soomes Nestest paagi täis, ei välju sumperist mingit imelikku vingu, aga kui kodus Alekselast, siis hakkab mootor tiba puterdama ja sinakat vingu tagant väljutama. Nii et suht kehva on see kütus kodustes tanklates, Statoili pole proovinud.
Kokkuvõtteks on diiselmootoriga nii et, kalla ja talla, aga kui juba nööri otsas hakkad masinat käivitama, siis lõpeta tallamine ja hakka kohe remontima. Heal juhul kord aastas tuleb vahetada pihustitel otsad (oleneb muidugi palju sa sõidad ja millega sõidad) ja kütte- ning õhu filter niikuinii, mootoriõli ja hammasrihma vahetus sama nagu bensukal.
Kiirendusvõistlusele pole mõtet muidugi minna, aga tavaliikluse jaoks jätkub erksust küll sellel diiselmootoril :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: 95 Galant 2.0td 400€

PostitusPostitas jyrgen72 » P Apr 10, 2011 2:07 pm

No kas oled siis ära ostnud selle masina või? Ja kui sa huvitatud pole, siis äkki annaksid mulle kontakti PS-le, oleksin ise huvitatud :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist