Abisoov Carisma ostmisel

et, lihtsustada AUTO(mitsubishi) ostmist. Siia küsimused "mida arvate "sellest" autost, kumba valida?" jne. Kohustuslik on link mis viitab auto müügikuulutusele.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Abisoov Carisma ostmisel

PostitusPostitas margusvk » K Juul 28, 2010 1:04 pm

Tere klubilised, eriti Carismade omanikud!
Mina ei hakka küll Carismat omale ostma, kuid rääkisin sõbra Mitsu suhtes ära ja nüüd tal selline pill sihikul http://www.auto24.ee/used/737216 .
Vahtisin siin foorumis selle ostuabi rubriigi Carisma kohalt üle ning midagi erilist seal küll ei räägita. Kusjuures ma ise ka seal soovitusi jaganud :). Mootori, automaatkasti ja veermiku kontroll küll selge ja arusaadav, kuid ootaks Carisma omanike näpunäiteid, kuhu eriline tähelepanu osutada, kui masinat vaatma läheme. Samas need autolehe ja autotesti leheküljed Carisma kohta ka üle loetud, kuid äkki siiski on mingeid vihjeid.
Katsun ka nii ajada, et sõber varsti klubi liikmeks astub ja et ta koos oma Carismaga ka järgmistel talvepäevadel kohal on ;). Siiani on Mitsu promomine tema suhtes edukas olnud. Vahib mu Galanti vahel ja sügab kukalt :). Valis erinevate markide vahel, kuid nüüd rääkis kindlalt Carismast.
Tänud ette!
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Re: Abisoov Carisma ostmisel

PostitusPostitas margusvk » K Juul 28, 2010 5:53 pm

Käisin täna peale tööd seal platsil selle Carisma juures ise ära (just tulen sealt). Mõtlesin, et kirjutan tähelepanekud üles, siis oskate kommentaarida.
Esiteks kere suhtes ma spetsialist ei ole ning igatsugu peensused jäävad nägemata, kuid tagumise parema tiiva peal oli kerge mõlk, kuid see oli köki möki. Esimene kapott tundus kübe imelik. Justkui oleks natuke teist värvi või midagi sellist. Puhas ta muidugi ka ideaalselt ei olnud. Vihma ja tolmu segu nagu ikka platsil seismisest. Kuid põhiline oli kapoti juures see, et ei jäänud riivi lõppasendisse kinni kuidagi. Lõgistasin trossiga aga ikka ei midagi. Vast tahab regulli, kuid arvan, et esiotsa laksu on see masin üle elanud. Või on seal äkki tõesti mingi muu ja lihtsam jama.
Mootor töötas muidu ilusti nagu GDI ikka. Meeldiv tirin oli kuulda. Gaasi vajutades võttis ilusti pöörded üles, kuid pöörete langedes käis summuti eespool osast põhja all tirin või selline plekine plärin. Kas Katalüsaator hakkab saba andma? Et lahti mingid asjad seal? Ei ole kunagi ise katalüsaatorit seest näinud, ei oska öelda aga arvan. Mis seal muud ikka plekiselt pläriseks.
Sees istudes ja sõites ei olnud viga midagi. Kliima töötas nagu "Antsu viiul". Kolinaid veermikus ei olnud kuulda. Rool kuulas ilusti sõna ja automaatkast ka toimis ilusti.
Häirisid just kapott ja see sumpsi plärin kere all eespool osas. Sukk oli kusjuures alla vaadates terve.
Äkki keegi siin Tallinnas leiab mahti ka seda masinat kaeda ja oma arvamuse sekka öelda.

Samas ma ise siin juba seletasin enam vähem auto seisukorra ära, et tekkis vahepeal tunne, et kas on ikka nii väga ostuabi aga noh, vast ikka on.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
listentothednb
Tösine huviline
Postitusi: 150
Liitunud: N Juul 17, 2008 11:38 pm
Asukoht: Tapa

Re: Abisoov Carisma ostmisel

PostitusPostitas listentothednb » K Juul 28, 2010 7:51 pm

Hind on selle auto kohta minu arvates liiga kõrge. Carisma üldjuhul muidu töökindel auto. Ise juba 2 aastat sõidan ja seni muretult.
Soovitan veel teisi pakkumisi vaadata.
Mitsubishi Carisma GLS 1.8, 1997 - läinud
Mitsubishi Carisma GLX 1.6, 1997 - läinud
Mitsubishi Galant GLS 2.0, 1998


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist