Galandi ostmine ?

et, lihtsustada AUTO(mitsubishi) ostmist. Siia küsimused "mida arvate "sellest" autost, kumba valida?" jne. Kohustuslik on link mis viitab auto müügikuulutusele.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

wilsonsan

Galandi ostmine ?

PostitusPostitas wilsonsan » P Juul 11, 2010 11:46 am

täpsemalt tegu siis selle masinaga. http://www.auto24.ee/used/686838
oskab keegi sellest midagi rääkida või üldiselt mida silmas pidada sellise keremudeliga Galandi ostmisel ?

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Galandi ostmine ?

PostitusPostitas cartman » P Juul 11, 2010 12:51 pm

Sellest oli siin juttugi kuskil teemas, ei viitsi ise hetkel otsida.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

wilsonsan

Re: Galandi ostmine ?

PostitusPostitas wilsonsan » P Juul 11, 2010 12:56 pm

oskad vähemalt öelda kas ostuabi all või kuskil mujal ?

edit. leidsin

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Galandi ostmine ?

PostitusPostitas MeelisV » E Juul 12, 2010 3:53 pm

käisin vaatasin siis seda autot http://www.auto24.ee/used/686838

ütleme nii, et auto on väga räämas - väidatev odo. näit alla 185000 km - on suht kahtlane
sest istmed eriti juhi oma, rool ja käigukangi nupp on nii kulunud, et see peab olema rohkem.
kindalaegas ja üldse armaturi osa on tugevate kasutuse jälgedega kriibitud ja kraabitud
keskkonsooli osad mis tavaliselt on puidu imit. tavaliselt on sellel autol mingid imelikud sinakas hallid triibulised
kapoti alla ei jõudnud vaadata sest väljakutse tuli peale aga auto alla piilusin küll - ütleme nii et sinna võiks suuremas koguses absorbenti visata - mootori ja kasti alune oli igast küljest väga õline.

kere oli enam vähen nagu ok - jah ma ei vaadanud ukse ja luukide vahesid jms. polnud eesmärgiks aga roostet silma ei jäänud kui paar täppi tagumisel koopal, stanged ees ja taga olid korras ehk peale vaadates oli väga bro aga seest ja tehnika vajavd tõsist tegemist
müüja kiire vastus oli kah, et sõita ei saa sest piduritorud vaja vahetada ja üldse on hapu auto - ülevaatus sai läbi aprilli kuus jne.
eestisse väidatavalt toodud 2008 - siis on siia tehtud esma registreerimine
küsitud 39000.- oli minu hinnangul liiga suur number
see, et auto on 2000 aasta väljalase ei määra seda hinda grammigi kui mõni 97a auto on korralikum.

minu tegevuse eesmärke silmas pidades polnud hind ja kaup barlanksis
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

wilsonsan

Re: Galandi ostmine ?

PostitusPostitas wilsonsan » N Juul 15, 2010 9:29 am

ma käisin ka seda vaatamas mõni päev tagasi,kuna siiski huvi oli suur. tagumisi koopaääri pmst. ei eksisteerinud enam ( olid küll küljes kuid elulooma neist enam polnud ), pidurdama hakkas alles auto peale paari korda pumpamist,kont ei töödanud, esiots on pauku saanud ( stange alune oli plastikutest tühi,samuti ka logarid eest ) ,salong suht koht nutune, piduri klotsid kettad ei kannatanud absoluutselt kriitikat,esirehvid läbi ( näha et sild sööb sisemist poolt). hinnaks sain 35500.- koos ülevaatusega. aga kindel see et sinna alla oleks vaja oma 10tuh kindlasti laduda et saaks vähegi sõidetava auto.
Juba leidsin endale teise masina millega olen hetkeseisuga väga rahul,loodan et õhtul jõuan teema teha lugejate autode alla.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist