SPIDOMEETRI TAUSTA MUUTMINE

kui sa oled auto juures midagi ära teinud ja valmistanud sellest korraliku piltidega õpetuse siis jaga seda teistega siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

maarekl
liige
Postitusi: 73
Liitunud: L Mai 03, 2008 6:08 pm

PostitusPostitas maarekl » P Juun 14, 2009 10:16 pm

veel siuke asi...kuidas ned ledid vastu pidanud on? endal ka asi ledide peale ümber tehtud aga ledid on millegipärast tuhmimaks jäänud. ja mõned isegi läbi läinud, milles võib asi olla?

Kasutaja avatar
Devil
huviline
Postitusi: 83
Liitunud: T Nov 08, 2011 8:25 pm
Asukoht: Taebla

Re:

PostitusPostitas Devil » L Nov 26, 2011 4:05 pm

maarekl kirjutas:veel siuke asi...kuidas ned ledid vastu pidanud on? endal ka asi ledide peale ümber tehtud aga ledid on millegipärast tuhmimaks jäänud. ja mõned isegi läbi läinud, milles võib asi olla?


Küsin siinkohal üle mis võimsusega takistid sa panid?
Ega ma palju ei räägigi!

maarekl
liige
Postitusi: 73
Liitunud: L Mai 03, 2008 6:08 pm

Re: Re:

PostitusPostitas maarekl » L Nov 26, 2011 9:12 pm

Devil kirjutas:
maarekl kirjutas:veel siuke asi...kuidas ned ledid vastu pidanud on? endal ka asi ledide peale ümber tehtud aga ledid on millegipärast tuhmimaks jäänud. ja mõned isegi läbi läinud, milles võib asi olla?


Küsin siinkohal üle mis võimsusega takistid sa panid?


ei oska öelda, tulid ledidega kaasa...eriti hästi ledid ei kestnud, kas said paigaldamisel liiga kuuma. või lihtsalt viletsad ledid

Kasutaja avatar
Devil
huviline
Postitusi: 83
Liitunud: T Nov 08, 2011 8:25 pm
Asukoht: Taebla

Re: SPIDOMEETRI TAUSTA MUUTMINE

PostitusPostitas Devil » P Nov 27, 2011 12:48 pm

Siin siis väike näide ja õpetus, äkki kasu kuidas lahendada probleem.

Värv voltage (Volts)

IR 1.5
red 2.0
orange 2.0
yellow 2.1
green 2.2
true green 3.3
blue 3.3
white 3.3
UV 3.3
blue (430 nm) 4.6
http://led.linear1.org/diagram.png.php?q=Z3JlZW4gYmx1ZSBicm93biAxNCAzLjMgMjAgNTYwIDEvMlc=
Mina arvestan alati ikka suurema vooluga siis kindlam, et Led läbi ei lähe.
Ega ma palju ei räägigi!

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: SPIDOMEETRI TAUSTA MUUTMINE

PostitusPostitas Sigma » P Nov 27, 2011 2:59 pm

Devil kirjutas:Siin siis väike näide ja õpetus, äkki kasu kuidas lahendada probleem.

Värv voltage (Volts)

IR 1.5
red 2.0
orange 2.0
yellow 2.1
green 2.2
true green 3.3
blue 3.3
white 3.3
UV 3.3
blue (430 nm) 4.6
http://led.linear1.org/diagram.png.php?q=Z3JlZW4gYmx1ZSBicm93biAxNCAzLjMgMjAgNTYwIDEvMlc=
Mina arvestan alati ikka suurema vooluga siis kindlam, et Led läbi ei lähe.


ei saa võtta nii, tean tänapäevaseid valgeid ledisid mis töötavad isegi 36vdc pealt

nii saab võtta kuskil 15aastat vanade ledide puhul (väljatöötlus 15aastat tagasi) ja mida ikka veel müüakse ning nendegi puhul paned tihtipeale mööda...

tänapäevaseid ledisid ei saa üldse kuskilt elektroonikapoest osta kuna miinimumkogused algavad paartist tuhandest Led -ist

arvestama peaks ikka et ledi saaks vähem voolu...
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
Devil
huviline
Postitusi: 83
Liitunud: T Nov 08, 2011 8:25 pm
Asukoht: Taebla

Re: SPIDOMEETRI TAUSTA MUUTMINE

PostitusPostitas Devil » P Nov 27, 2011 3:11 pm

Sigma kirjutas:
Devil kirjutas:Siin siis väike näide ja õpetus, äkki kasu kuidas lahendada probleem.

Värv voltage (Volts)

IR 1.5
red 2.0
orange 2.0
yellow 2.1
green 2.2
true green 3.3
blue 3.3
white 3.3
UV 3.3
blue (430 nm) 4.6
http://led.linear1.org/diagram.png.php?q=Z3JlZW4gYmx1ZSBicm93biAxNCAzLjMgMjAgNTYwIDEvMlc=
Mina arvestan alati ikka suurema vooluga siis kindlam, et Led läbi ei lähe.


ei saa võtta nii, tean tänapäevaseid valgeid ledisid mis töötavad isegi 36vdc pealt

nii saab võtta kuskil 15aastat vanade ledide puhul (väljatöötlus 15aastat tagasi) ja mida ikka veel müüakse ning nendegi puhul paned tihtipeale mööda...

tänapäevaseid ledisid ei saa üldse kuskilt elektroonikapoest osta kuna miinimumkogused algavad paartist tuhandest Led -ist

arvestama peaks ikka et ledi saaks vähem voolu...


Anna mulle koht kust saan ned 36vdc ledid, mis oleks mõeldud autosse mitte kodupidamisse.
Nii palju ,kui ma kursis sellega olen siis pole ma neid veel avastanud, aga ega ma päris vaidlema kah hakka aga tahaksin ikka ise nendega kokku puutuda.
Ega ma palju ei räägigi!

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: SPIDOMEETRI TAUSTA MUUTMINE

PostitusPostitas Sigma » P Nov 27, 2011 4:39 pm

Devil kirjutas:
Sigma kirjutas:
Devil kirjutas:Siin siis väike näide ja õpetus, äkki kasu kuidas lahendada probleem.

Värv voltage (Volts)

IR 1.5
red 2.0
orange 2.0
yellow 2.1
green 2.2
true green 3.3
blue 3.3
white 3.3
UV 3.3
blue (430 nm) 4.6
http://led.linear1.org/diagram.png.php?q=Z3JlZW4gYmx1ZSBicm93biAxNCAzLjMgMjAgNTYwIDEvMlc=
Mina arvestan alati ikka suurema vooluga siis kindlam, et Led läbi ei lähe.


ei saa võtta nii, tean tänapäevaseid valgeid ledisid mis töötavad isegi 36vdc pealt

nii saab võtta kuskil 15aastat vanade ledide puhul (väljatöötlus 15aastat tagasi) ja mida ikka veel müüakse ning nendegi puhul paned tihtipeale mööda...

tänapäevaseid ledisid ei saa üldse kuskilt elektroonikapoest osta kuna miinimumkogused algavad paartist tuhandest Led -ist

arvestama peaks ikka et ledi saaks vähem voolu...


Anna mulle koht kust saan ned 36vdc ledid, mis oleks mõeldud autosse mitte kodupidamisse.
Nii palju ,kui ma kursis sellega olen siis pole ma neid veel avastanud, aga ega ma päris vaidlema kah hakka aga tahaksin ikka ise nendega kokku puutuda.


ses mõttes et nad pole nagu kodu/auto või muuks kasutuseks, nad on lihtsalt ledid, üldiselt nende 6v analoogid on kasutusel consept autodel + vist ühel uuel luksusautol on ka (nii mulle öeldi)
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron