Aknapesurid

kui sa oled auto juures midagi ära teinud ja valmistanud sellest korraliku piltidega õpetuse siis jaga seda teistega siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

jevgi
huviline
Postitusi: 79
Liitunud: P Mär 26, 2006 10:15 pm
Asukoht: 4x4

Aknapesurid

PostitusPostitas jevgi » K Juun 13, 2007 11:52 pm

Selle teema jätk:

Ostsin AutoVivast Volvo pihustid. 110 krooni tükk. Kohal olid järgmine päev:
Pilt

Võtsin sama päev asja ette, ühendasin vanad pihustid lahti - krõpatsi vajutad kinni ja asi ise hüppab pesast välja:
Pilt

ja toppisin uued asemele:
Pilt
Pilt

siis ronisin proovima ja voila, pihustid pissivad nüüd üle terve klaasi:
Pilt

Aega läks kogu asja peale 15 minutit ja tulemus on kindlasti seda väärt.
Kohe proovisin neid ka 110km/h kiirusel - ütleme nii et saab hakkama küll: suurel kiirusel klaasi ülaserva pritsmed eriti ei ulata, kuid ikkagi peseb kogu akna ära.

PS. Üleliigsed detailid. Loomulikult on neid kah. Vanade pihustite tihendid ei sobinud uutele alla. Aga samas uued istuvad suht tihedalt, nii et loodan et niiskusepoiss sinna ei roni.

PPS. Sorri fookusest väljas fotode eest - käepärase fotoka puudumisel tegin klõpsud telefoniga.
chill,
jevgi

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Aknapesurid

PostitusPostitas Moger » N Juun 14, 2007 2:08 pm

jevgi kirjutas:Vanade pihustite tihendid ei sobinud uutele alla. Aga samas uued istuvad suht tihedalt, nii et loodan et niiskusepoiss sinna ei roni.


Miks ei sobinud? kas ei mahtunud (et pilu jäi liiga kitsaks)? Ehk aitab õhuke silikoni kiht pihusti alla - loomulikult lasta enne paigaldust silikonil ära kuivada, muidu liimib pihusti kapoti külge. :P
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

jevgi
huviline
Postitusi: 79
Liitunud: P Mär 26, 2006 10:15 pm
Asukoht: 4x4

PostitusPostitas jevgi » N Juun 14, 2007 8:42 pm

Muidu mahuksid, aga kuna uusi pihusteid pidi keerama 90kraadi siis tihend lihtsalt ei lubanud keerata.

Aga tänks idee eest, tõmban silikoni kihi alla.
chill,

jevgi

stayed
liige
Postitusi: 75
Liitunud: K Jaan 11, 2006 12:24 am

PostitusPostitas stayed » R Juun 15, 2007 8:45 am

307-l peugeotil sama süsteem, äkki need istuvad?

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » T Juun 26, 2007 7:28 pm

Hehe, nice. Muideks sul sama pisiprobleem, mis mul, seega varsti peaks vist sellestki mingi õpetusevärgikese tegema. Nimelt kujameestel värv maas:( See on nii pisike asi, aga mõjutab auto muljet suurelt:P
Pole mitsu omanik enam:(

jevgi
huviline
Postitusi: 79
Liitunud: P Mär 26, 2006 10:15 pm
Asukoht: 4x4

PostitusPostitas jevgi » T Juun 26, 2007 9:21 pm

galtz kirjutas:Hehe, nice. Muideks sul sama pisiprobleem, mis mul, seega varsti peaks vist sellestki mingi õpetusevärgikese tegema. Nimelt kujameestel värv maas:( See on nii pisike asi, aga mõjutab auto muljet suurelt:P


Täitsa õige! Aga mis värv see peaks olema? Meenutab pulbrit, kuid ei ole see... Teab keegi rääkida?
chill,

jevgi

jyrgen
Uus Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:09 am
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jyrgen » K Juun 27, 2007 1:13 pm

jh mul endal ka sama probleem :shock:

Kasutaja avatar
Brainbug
huviline
Postitusi: 62
Liitunud: R Mai 12, 2006 6:22 pm

PostitusPostitas Brainbug » K Aug 15, 2007 3:22 pm

galtz kirjutas:Hehe, nice. Muideks sul sama pisiprobleem, mis mul, seega varsti peaks vist sellestki mingi õpetusevärgikese tegema. Nimelt kujameestel värv maas:( See on nii pisike asi, aga mõjutab auto muljet suurelt:P


Mu auto kojameestel oli ka se probleem, võtsin kojamehed küljest lihvisin vana värvi maha ja lasin msta aerosool värviga mitu korda üle (garaasist leidsin ühe :lol: ) kuivasid ära ja panin uuesti külge tagasi, kuid nüd on sellest üle aasta möödas ja vaikselt hakkab jälle värv maha tulema ju siis oli jama värv :(
EVO VIII
Galant Sport Edition 2,4 GDI Tiptronic (hea auto oli)

http://autod.evonet.ee/gallery2/v/Janek+Evo+8/

http://nagi.ee/photos/janek99/sets/130773/

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » R Aug 17, 2007 12:06 am

Brainbug kirjutas:
galtz kirjutas:Hehe, nice. Muideks sul sama pisiprobleem, mis mul, seega varsti peaks vist sellestki mingi õpetusevärgikese tegema. Nimelt kujameestel värv maas:( See on nii pisike asi, aga mõjutab auto muljet suurelt:P


Mu auto kojameestel oli ka se probleem, võtsin kojamehed küljest lihvisin vana värvi maha ja lasin msta aerosool värviga mitu korda üle (garaasist leidsin ühe :lol: ) kuivasid ära ja panin uuesti külge tagasi, kuid nüd on sellest üle aasta möödas ja vaikselt hakkab jälle värv maha tulema ju siis oli jama värv :(



järsku polnud see õige värv lasin oma mitsul ka kojamehed ära värvida kere värvi peale värvimist nagu ikka ahju ja peale seda laki alla ja uuesti ahju siia maani värv peal eks selliseid pisitetaile tuleks ka kuuma kambrist läbi lasta nagu autotki :wink:

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » R Nov 23, 2007 8:11 pm

rääkides pihustitest siis uuel Lanceril pidavat olema sellised vihmutid.
Ehk uurisin kuidas Grandisele neid saada ja kas ise vahetades auto (kere rooste) garantii ei katke ja siis seda mulle silberist räägiti, samas lubati uurida kas need ka Grandisele võiks istuda. Eks kuuleb mis seal siis leitakse.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron