Stange lappimine.

kui sa oled auto juures midagi ära teinud ja valmistanud sellest korraliku piltidega õpetuse siis jaga seda teistega siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Stange lappimine.

PostitusPostitas vanameister » N Aug 15, 2013 7:34 pm

Sai siis kuuri alla tiritud lõhkine plast esistange.Avance tükk. Proovin kätt lappimisel. Kuna auk mida parandada päris suur, siis mõtlesin millega teha alus ,mille peale siis klaasfiiber kanda...proovisin mägi aivari teipi,maalri teipi ...jäi liiga lödi et kihte peale kanda...siis otsustasin proovida seatina tükki mis tööalaselt vanadest kõrgepinge kaabli kestadest järgi jääb remondil... Tulemust veel ei tea kuna asi alles pooleli...paar pilti lisan...Pilt veidi pinnakattega kaPilt vahend isePilt
Ärge siis näkku lööge kui see nii ei käi :shock:
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

Kopajuht
Tegija
Postitusi: 568
Liitunud: E Veebr 27, 2012 12:09 am
Asukoht: Läänemaa

Re: Stange lappimine.

PostitusPostitas Kopajuht » N Aug 15, 2013 7:52 pm

nu jah kui tükk kadunud. kui aga kõik tükid alles siis on üli heaks abiliseks lihtlabane joote kolb :)
Mitsubishi galant 92a. 1,8B jupitamisel
Ford mondeo 97a. 1,8B rauas
Volvo V40 98a. 1,8B müüdud
Opel Vectra 95a. 2,0B mahakandmisele
Mitsubishi Galant 97a, 2,0 B universaal (müüdud)
Honda Accord 94a, 2,0B Rauas
Volvo V40 00a 1,8B

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Stange lappimine.

PostitusPostitas vanameister » N Aug 15, 2013 9:53 pm

Jahm...tükk jäi ilmselt viimasesse kokkupuutesse miskisuguse poe klaasustega. :lol:
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

Henry
Tösine huviline
Postitusi: 212
Liitunud: N Mai 05, 2005 10:36 am
Asukoht: Välismaa

Re: Stange lappimine.

PostitusPostitas Henry » N Aug 15, 2013 10:49 pm

Aitäh õpetuse eest!

- - -

Kui seatina all mõeldakse pliid (Pb), siis siinkohal hoiataks, et plii on mürgine, metallidest on pliist mürgisemad vaid kaadmium ja elavhõbe. Mitte ainult kätega katsudes vaid kujutan ette et ka painutamisel võib puru lenduda. Esmane kahjustus närvisüsteemile, aga ka teistele organitele.
3000GT VR4, Honda, Mersu

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Stange lappimine.

PostitusPostitas vanameister » R Aug 16, 2013 6:36 am

Tõsi,et tervisele kasulik see pole...nii samuti kui ka keemia millega lappida,eterniit mis katusel. Vaatamata sellele väga sobilik metall vormimiseks.No ja kui arvestada, et olen selle juraga oma20a vahelduva eduga kokku puutunud,siis vähemalt oma arust närv täiesti vinks vonks, :)
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Stange lappimine.

PostitusPostitas vanameister » L Aug 17, 2013 9:11 pm

Väike kokkuvõte piltide näol lisaksPiltseest vaade peale tina vormi eemaldamistPiltpaar üldvaadetPilt,Pilt
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist