K:elektri süsteemi kohta

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

k2rpman
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: R Dets 17, 2004 1:07 am

K:elektri süsteemi kohta

PostitusPostitas k2rpman » K Juun 14, 2006 7:07 pm

auto laiali, elekter täielikult välja kistud ja vanast enam asja ei saaks, kas eestis on mingeid asjamehi kes uue süsteemi veaksid või siis kas kuskilt oleks võimalik tellida uut süsteemi
autoks 97a 4wd lancer universaal täislisadega


igaksjuhuks mainin et tegu on täielikult puhta kerega , ei ole mitte ühtegi lisa vidinat küljes, isegi pensiini torud eemaldasin paagid jnejen
bitsumitsu

ergo
liige
Postitusi: 297
Liitunud: K Nov 24, 2004 6:59 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas ergo » K Juun 14, 2006 7:41 pm

kas sa muidu silberist oled küsinud?

suht raske on neid juhtmeid lampi vedama hakata kas võtsid täiesti ära isegi need mis ajusse lähevad? kui nii siis seal jubimist tuleb ma võin ühe nimese käest küsida aga ei usu eriti!

Kasutaja avatar
paikas
liige
Postitusi: 342
Liitunud: N Mai 18, 2006 8:59 pm
Asukoht: tartuma

PostitusPostitas paikas » K Juun 14, 2006 8:43 pm

elva lähedal tean ühte kes veab elektri süsteeme... mulle vanale hondale vedas kõik juhtmed uued ja töötas see 2 aastat mis ma taga sõitsin täitsa ilusti kenasti... aga mees teeb mitteametlikku tööd kuna ametlikult töötab soomes autotuuningus (jutu järgi)
Otsin tööd:(
Ma ena ei tee nalja. kui keegi tahab mõõtu võtta siis mina teen seda ametlikult!!!

k2rpman
Uus Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: R Dets 17, 2004 1:07 am

PostitusPostitas k2rpman » N Juun 15, 2006 6:32 pm

ergo kirjutas:kas sa muidu silberist oled küsinud?

suht raske on neid juhtmeid lampi vedama hakata kas võtsid täiesti ära isegi need mis ajusse lähevad? kui nii siis seal jubimist tuleb ma võin ühe nimese käest küsida aga ei usu eriti!


loe mu tekst korralikult läbi :wink: kui ikka kirjutan et täielikult siis täielikult, pole isegi neid kuradima kummi jullasid põhja küljes millest võimalik vesi välja lasta juhul kui see sees on.
paikas , kas mingise garantii ka annab :roll:


või võib juhtuda et peab pool aastat hiljem endale tuha urni ostma hakkama :lol: või siis venda mingite galimmidega tagaajama hakkama.



PS: tahaks ikka mingit garantiiga värki saada :roll:
bitsumitsu


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron