Jama vooluga

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Brainbug
huviline
Postitusi: 62
Liitunud: R Mai 12, 2006 6:22 pm

Jama vooluga

PostitusPostitas Brainbug » K Mai 31, 2006 7:59 am

Kui süüde välja keerata siis autos voolu pole :( (ei tööta makk, sise valgustus jne), süüde sees kõik funkab. Kaitsmed on kõik korras, mitu korda juba üle kontrollitud :) Oskab keegi öelda kust viga otsida :?:
EVO VIII
Galant Sport Edition 2,4 GDI Tiptronic (hea auto oli)

http://autod.evonet.ee/gallery2/v/Janek+Evo+8/

http://nagi.ee/photos/janek99/sets/130773/

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » P Juun 04, 2006 12:20 pm

maki kohta võin õelda et, sellest kuidas ühendatud sellest oleneb kas töötab ainult süütega või ilma ka. Aga sisevalgustus, miks ei pöle ilma süüteta ? ei oska pakkuda. Kas mitte ükski tuli ei pöle ? ohud, pargid ...
Pakun et, võiksid süüte lukku uurida.

ergo
liige
Postitusi: 297
Liitunud: K Nov 24, 2004 6:59 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas ergo » E Juun 05, 2006 2:57 pm

see ongi järelikult nii tehtud ja peabki nii olema sest mul oli ennem 88 aasta scorpa ja tal ka ükski asi ei töödanud kui võti ei olnud asendis acc(accesoris) või peab su täitsa süüde sees olema?

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » E Juun 05, 2006 4:32 pm

salongi valgustus peaks nii-ehk-naa pölema seda ka ilma süüteta.

ergo
liige
Postitusi: 297
Liitunud: K Nov 24, 2004 6:59 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas ergo » E Juun 05, 2006 6:32 pm

võib ka nii olla et peale signa lihtsalt ei saa mingi asi voolu ennem kui võti on asendis acc

Kasutaja avatar
paikas
liige
Postitusi: 342
Liitunud: N Mai 18, 2006 8:59 pm
Asukoht: tartuma

PostitusPostitas paikas » E Juun 05, 2006 6:55 pm

võib olla, et signa kui peale tehast paigaldatud siis väike käkk kokku keeratud... ma oma vana autoga sain tunda seda ja pidi elektriku holde minema ja kui 2 nädala pärast tagasi sain siis vigasid kuuldes tekkis mul juba väike iiveldustune, icic
Otsin tööd:(
Ma ena ei tee nalja. kui keegi tahab mõõtu võtta siis mina teen seda ametlikult!!!

Moss
liige
Postitusi: 252
Liitunud: N Aug 19, 2004 2:31 am
Asukoht: Soome
Kontakt:

PostitusPostitas Moss » T Juun 06, 2006 8:52 pm

Aga mis minu Galantil viga on, et sisevalgus ei tööta mitte üheski asendis mitte kunagi (v.a. pagassivalgustus). Samuti ei tööta juhiukse punane valgus, teised töötavad kusjuures nendega on ka mingi müstika. Hiljuti käisid tagumised polstrid maha ja hiljem kokku monteerides avastasin et need ülejäänud 3 ukse punased ka ei põle enam. Kusjuures need hakkasid ise hiljem jälle tööle. Ja see jant oli nendega mõlemal korral kui polstrid maha käisid. Saa siis aru mis toimub... :roll:

yro
Uus Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: K Mai 10, 2006 6:13 pm
Asukoht: Pernau

PostitusPostitas yro » T Juun 06, 2006 9:46 pm

Moss kirjutas:Aga mis minu Galantil viga on, ....

Lülitid seest oksudeerunud äkki? Oma Galandil kiskusin lülitid lahti - täiesti rohelised. Natuke klemmipuhastusvahendit ja liivapaberid, nüüd töötavad kenalt. Pirnid ja pesad võiks ka selle pilguga üle käia.

Moss
liige
Postitusi: 252
Liitunud: N Aug 19, 2004 2:31 am
Asukoht: Soome
Kontakt:

PostitusPostitas Moss » K Juun 07, 2006 9:21 am

yro kirjutas:Lülitid seest oksudeerunud äkki? Oma Galandil kiskusin lülitid lahti - täiesti rohelised. Natuke klemmipuhastusvahendit ja liivapaberid, nüüd töötavad kenalt. Pirnid ja pesad võiks ka selle pilguga üle käia.


Need ju töötavad, võibolla on vaid juhiukse nupp oksüdeerunud. Pirnipesad ja nende ühendused olid OK. Laevalgustus peaks ju põlema hakkama samade nuppude ühendamisel? Muidu ise laenuppe toksides kõik pirnid funkavad.

Kasutaja avatar
Brainbug
huviline
Postitusi: 62
Liitunud: R Mai 12, 2006 6:22 pm

PostitusPostitas Brainbug » T Juul 04, 2006 1:23 pm

sain korda :P

signa pealepanekuga on autosse juurde topitud hunnik kaitsmeid üks nendest oli läbi :) aint selle kaitsme üles otsimisega läks tükk tükk aega :evil:
EVO VIII

Galant Sport Edition 2,4 GDI Tiptronic (hea auto oli)



http://autod.evonet.ee/gallery2/v/Janek+Evo+8/



http://nagi.ee/photos/janek99/sets/130773/


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron