Mure Galandi kesklukuga.

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

mihkelb
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 23, 2008 9:27 am

Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas mihkelb » T Aug 12, 2014 12:07 pm

Kus asub 1999. aasta Galandil keskluku aju ning puldi signaali vastuvõtja. Kas kellelgi siin foorumis on varem olnud probleeme selle põlvkonna Galandi kesklukuga. Kesklukk võtmest töötab. Esinduses arvati, et viga võib olla ajus või puldi signaali vastuvõtjas.

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas Aap » T Aug 12, 2014 4:03 pm

On sul puldist avamine originaal või aftermarket?

mihkelb
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 23, 2008 9:27 am

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas mihkelb » T Aug 12, 2014 10:07 pm

Aap kirjutas:On sul puldist avamine originaal või aftermarket?



Originaal ikka. Ilma alarmita ning pult on eraldi, mitte võimesse ehitatud....

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas Aap » T Aug 12, 2014 10:12 pm

Hästi ei usu, et tegu originaaliga sel juhul on. Igatahes kogu keskluku kompunn on kaitsmeploki küljes minu teada

mihkelb
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 23, 2008 9:27 am

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas mihkelb » T Aug 12, 2014 10:27 pm

Aap kirjutas:Hästi ei usu, et tegu originaaliga sel juhul on. Igatahes kogu keskluku kompunn on kaitsmeploki küljes minu teada



Originaal ikka. Raamatus sama pult ja võti olemas.
Tal mitu kaitsmeplokki. Millises neist??

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas Aap » T Aug 12, 2014 10:31 pm

Okei, siis küll.
Puldi patareid on vahetatud muidu?
Juhtplokk on salongi kaitsmekarbis juhi vasaku jala juures "kickpanel"i taga

mihkelb
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 23, 2008 9:27 am

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas mihkelb » T Aug 12, 2014 10:44 pm

Aap kirjutas:Puldi patareid on vahetatud muidu?


Patarei vahetatud. Sai käidud ka esinduses. Seal ei saanud arvuti lukuga ühendust. Öeldi ainult, et kas kusagil on juhe lahti või vigane. Samas ei välistatud ka keskluku aju riket või siis puldi signaali vastuvõtu viga. Pult ise pidi töötama.

mihkelb
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 23, 2008 9:27 am

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas mihkelb » K Aug 13, 2014 7:24 am

Minu Mitsul siis selline võti ja pult. NB!! Originaal. Nii võtmel kui ka puldil Mitsubishi märk peal!!!


http://www.autoextrem.de/attachments/mi ... c02647.jpg

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas margusvk » K Aug 13, 2014 9:28 am

Mul on 2003 aasta Lanceril samasugune pult. Lancer on mul Eestist Helkama Autost omal ajal ostetud. Ma isegi otsisin selle signa margi peale auto ostmist välja, kui ma Lanceri augustis 2012 ostsin. Hetkel võin puusse panna, kuid signa firma oli vist Gemel või Gremel (midagi sellist) Igatahes sain ma signa elemendile kapoti alt "jälile" ja sealt lugesin ka signa margi välja. Edasi sain netist ka asjakohase manuali kätte. Otsisin seda sellepärast, kuna mul tihti jääb koer autosse ja siis vaja sisemised liikumis-/mahuandurid maha võtta, kui ise poodi lähen jne...
Minu arusaamist mööda on Mitsu seda marki signa tootjaga nii öelda ühe "mütsi all" ja paigaldavad uutele autodele vastavalt kliendi signa soovile.
Muideks 2000 aasta Colt'il, mis on ka uuena Eestist ostetud, mul sama firma signa aga pult on välimuselt teine. Nii et ma ei nimetaks seda totaalselt originaalsignaks.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

mihkelb
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 23, 2008 9:27 am

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas mihkelb » K Aug 13, 2014 10:12 am

margusvk kirjutas:Mul on 2003 aasta Lanceril samasugune pult. Lancer on mul Eestist Helkama Autost omal ajal ostetud. Ma isegi otsisin selle signa margi peale auto ostmist välja, kui ma Lanceri augustis 2012 ostsin. Hetkel võin puusse panna, kuid signa firma oli vist Gemel või Gremel (midagi sellist) Igatahes sain ma signa elemendile kapoti alt "jälile" ja sealt lugesin ka signa margi välja. Edasi sain netist ka asjakohase manuali kätte. Otsisin seda sellepärast, kuna mul tihti jääb koer autosse ja siis vaja sisemised liikumis-/mahuandurid maha võtta, kui ise poodi lähen jne...
Minu arusaamist mööda on Mitsu seda marki signa tootjaga nii öelda ühe "mütsi all" ja paigaldavad uutele autodele vastavalt kliendi signa soovile.
Muideks 2000 aasta Colt'il, mis on ka uuena Eestist ostetud, mul sama firma signa aga pult on välimuselt teine. Nii et ma ei nimetaks seda totaalselt originaalsignaks.



Kesklukk on sellel Galandil standard varustuses. Eainduses kinnitatti, et tegu tehase lukuga. Juba üle küsitud.

tsapai
Uus Kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: E Veebr 23, 2009 8:10 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas tsapai » P Nov 16, 2014 10:34 am

tere mihkelb.kas said oma keskluku jamale lahenduse?mul sama lugu võtmest keerab aga puldist ei toimi ja mul 2 pulti mis toimisid.patarei vahetasin ära aga ei midagi.järelikult kuskil vastuvõtjapoolne viga.mis tegid et asi korda saada?

Henry
Tösine huviline
Postitusi: 212
Liitunud: N Mai 05, 2005 10:36 am
Asukoht: Välismaa

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas Henry » P Nov 16, 2014 3:16 pm

Ameerikamaal õnnestub neil seda tehase signat uuesti programmeerida ning isegi valida kas piuksu teeb jne. Minu 98a Galandil see ei õnnestunud. Seal on ka õpetus uute/patarei vahetust saanud pultide süsteemiga uuesti ühildamiseks. Proovida võib, äkki õnnestub.

http://www.mitsubishi-forums.com/t4827-the-real-keyless-programming.htm
http://www.thegalantcenter.org/showthread.php?388-Keyless-Entry-Instructions
3000GT VR4, Honda, Mersu

Kasutaja avatar
Tuuling
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: E Mai 19, 2014 2:41 pm

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas Tuuling » T Juun 20, 2017 1:58 pm

Mul endal keskluku pult puru aga töötab kui õigesti pressid, sain nüüd mingise kasutatud korraliku puldi. Õhtul proovin seda ümber progeda. Manual mis mul on ütleb, et ohutulede lüliti asemel peab võtit keerama 4x ACC ON ja OFF vahel.

Kasutaja avatar
Tuuling
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: E Mai 19, 2014 2:41 pm

Re: Mure Galandi kesklukuga.

PostitusPostitas Tuuling » K Juun 21, 2017 8:41 am

Proovisin siis eile ära uut pulti progeda. Mul on 98 aasta galant ja töötav pult veel olemas, seega vastuvõtja töötab ja kesklukk sammuti. Ostsin uue puldi mis välimuselt sama kuid sisult erinev, tundub tiba uuem mingi aftermarket värk. Sain küll sinna "registration mode" sisse, aga uut pulti ta ära ei tundnud. Protsess ise järgmine.

#0 Pane võti ette aga ära keera ja pane uksed kinni(mitte lukku).
#1 Otsid üles diagnostika pistiku. Asub juhi pool, armatuuri all, parema käe juures - meenutab natuke emast SCART otsa.
#2 Võtad jupi juhet ja lühistad 1. ja 4. pinni. 1. pin asub paremal pool mootori poolses reas ja 4. on siis 4 pinni vasakule. Ma ise võtsin kaks pikemat juhet ja kumbki läks ühte auku, siis sai istudes kaks juhet lihtsalt kokku keerata ja toimetada, muidu üsna tülikas selle pistikuni pääseda.
#3 Peale pinnide lühistamist keera 10 sekundi jooksul süütevõtit 3x ACC peale ja tagasi (manuaal ütleb, et 1sek vahega), ehk siis alustad LOCK pealt kokku keerad võtit 6x : LOCK->ACC->LOCK->ACC->LOCK->ACC->LOCK (Manuaalis ütleb, et OFF -> ACC ON, ei oska öelda kas teistel mudelitel on siis niivisi kirjas)
#4 Kui kõik läks õigesti siis lähevad uksed korra lukku ja lahti, see näitab, et süsteem on registreerimis modes. (Mina siit kaugemale ei jõudnudki)
#5 Nüüd võtad uue puldi ja vajutad kas lock või unlock 3 korda 10 sekundi jooksul. Õnnestunud regamise korral peaksid uksed jälle korra lukku ja lahti käima.

Manuaal ütleb veel, et regamine lõppeb kui:
* Kui 2 pulti on regatud (99 aasta mudel ja edasi 4 pulti)
* Kui regamis mode alustamisest on möödas 1 minut
* Kui 1. ja 4. pin lahti ühendatakse
* Süütevõi läheb ON asendisse
* Kui ükskõik milline uks lahti tehakse.

Mul endal ei jää vist muud üle kui vana puldi sisu uue korpusesse sobitada ja niivisi töötav pult tekitada.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist