Galant 2.4 GDI

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

DasHund
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: N Jaan 30, 2014 3:37 pm

Galant 2.4 GDI

PostitusPostitas DasHund » N Jaan 30, 2014 4:31 pm

Tere. Mul on päris suur probleem.
Nimelt, masin umbes 3000 pöörde pealt viskas mootoritule vilkuma ja suri välja. Tuli tee äärde seisma jätta, süüde välja ja korras.
Nüüd, külmal ajal oli paar hommikut nii, et see vilkus juba süüdet sisse keerates, tuli millegagi ennem soojendada, siis sai käima. Üks andur, otse esiakna all sisuliselt, õhupuhasti lõpus, kahe poldiga käib kinni ja 6 klemmi, on õhtal. Nüüd ei lähe üldse enam masin käima, vilgutab mootorituld ja ei aita miski enam. Tahaks teada esialgu eelkõige, mis anduriga tegu on. Mul on omal arvamus, aga ma tahan kindel olla, enne kui ma miskit tellima hakkan.

Tänud ette !

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Galant 2.4 GDI

PostitusPostitas Zafari » N Jaan 30, 2014 9:47 pm

Sa pead siis silmas gaasiklapi asendi andurit? Soovitaks enne mootorile diagnostika ära teha, kui miskit kallist juppi teliima hakata.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

DasHund
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: N Jaan 30, 2014 3:37 pm

Re: Galant 2.4 GDI

PostitusPostitas DasHund » N Jaan 30, 2014 10:05 pm

Zafari kirjutas:Sa pead siis silmas gaasiklapi asendi andurit? Soovitaks enne mootorile diagnostika ära teha, kui miskit kallist juppi teliima hakata.


Gaasipedaali asendi andur vms pean silmas jah. Ei ole diagnosti vaja, ma olen piisavalt kindel, et see andur peetis on.
Pealegi,diagnosti ei saa minna, kuna auto keeldub käivitumast üldse.

DasHund
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: N Jaan 30, 2014 3:37 pm

Re: Galant 2.4 GDI

PostitusPostitas DasHund » E Veebr 03, 2014 3:50 pm

Anduri kood on TS60-11
9528

erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Galant 2.4 GDI

PostitusPostitas erku » P Apr 06, 2014 10:10 pm

6 klemmiga gaasipedaali asendi andur...
Saad mõõta täitsa tavalise testriga, korrasolekut, oomide piirkonnaga.
Ülemised 2 klemmi ja kõige alumised 2 on potentsiomeetrid (ühesuguse väärtusega potentsiomeetrid) ja kaks keskmist on tavaline lüliti, tühikäigulüliti käsk mootoriajusse kui gaasipedaali ei katsu.
Potentsiomeetrid on lineaarset tüüpi ja gaasirulli pööramisel tõuseb/langeb näit ühtlaselt (ilma tühikuteta).


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist