Ohutuledega väike probleem

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

brunn89

Ohutuledega väike probleem

PostitusPostitas brunn89 » T Okt 09, 2012 8:31 pm

Tervist!
Autoks mul siis 93.aasta Galant. Mure siis selline, et ohutuled ei tööta nii nagu võiks. Vajutan lüliti sisse ja ei tee mitte midagi. Aga selle asja juures on üks väike nüanss. Nimelt kui ma vajutan ohutulede lülitit õrnalt umbes poolde vinna, siis mingi kohapeal hakkavad tööle küll, aga siis peaks koguaeg näppu seal õrnalt peal hoidma. Ilmselt on siis lülitiga mingi probleem? Järgmine asi veel see, et minu teada peaks ohutuled töötama ka siis kui süüdet sees ei ole. Siis aga see õrnalt hoidmine ei toida. Ehk oskate natuke nõu anda. Aitäh!

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Ohutuledega väike probleem

PostitusPostitas vanameister » K Okt 10, 2012 9:33 pm

Njaa...esimesena turgatab pähe, et miskid kontaktikesed lülitis saba andnud....,samas ei teeks paha kontrollida üle kaitsmed ja nende kontaktid....just äsja jamasin omal nädala jagu parktuledega enne, kui kõik kotermanid välja juurisin...sisaldas nii katkist kaitset kui halbasid kontakte kaitsmete all kui ka viletsaid keremaanduse kohti!
jäksu niblimisel!
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

brunn89

Re: Ohutuledega väike probleem

PostitusPostitas brunn89 » N Okt 11, 2012 7:08 am

Suured tänud. Nyyd vähemalt tean, et viga ilmselt kuskil yhendustes. Eks ma hakkan siis seda pusima. Vaja enne novembrit ikka korda saada, sest ylevaatus hakkab peale tulema. Ilma ohutuledeta vist läbi ei lasta :-D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron