1990a1,8td galandi elektrisüsteemi anomaalia!Milles iva?

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

1990a1,8td galandi elektrisüsteemi anomaalia!Milles iva?

PostitusPostitas vanameister » R Okt 05, 2012 9:51 pm

Nimelt on sedasi,et kui tulesid pole põlema keeranud ei ole salongis( kaasaarvatud raadio,kell), ega uste lülitites törtsugi pinget,sellest ka jama signaga. See sunnik ei näe uste asendeid ja kukub kriiskama.Kui tuled peale kruvida ja siis asi signa alla panna on kõik kombes,väljaarvatud see,et autol tuled põlevad.Kaevasin ennast kaelani juhtmetesse :evil: aga jama sihini pole jõudnud,,,lyliti keerates klõpub kapoti alune >tail< relee.
Ise arvan et keegi on juhtmeid modinud ja midagi ära sätitanud.On äkki keegi samase jamaga kokku puutunud :?: Sirvisin siinse foorumi omast arust läbi, ent sobilikku infot ei täheldanud.
Päikest :!:
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: 1990a1,8td galandi elektrisüsteemi anomaalia!Milles iva?

PostitusPostitas Sander147 » L Okt 06, 2012 8:12 am

Minu omal oli põhivead tingitud kapote all olevast kaitsmekarbist. Sealt oli põhitoide ja lisa juhtmed ära oksüdeerunud. Keera karp teistpidi ja vaata, kas kõik on hea. Kuigi kahtlen.
Teine koht on signa ühendus koht.
Eeldavasti võiks signa vahele topitud olla juhijalge juurde ning ühendused sinna tehtud. Vb on voolud valesti võetud.

Kui võimalik, proovi terve signa vahelt ära ühendada, originaal taastada. KUI tulede lülitisse vool tuleb (siis järelikult rooli all süüteluku juurde on ta olemas.)

Salongi tulevad tulede ja muu pudru voolud käivad läbi juhipoolse esitiiva, sealt alt. Ning seal logari all on ka pistik. Võid pilgu peale vista. Sealt edasi omakorda lähevad ette radika alt läbi ja kaitsmekarpi.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: 1990a1,8td galandi elektrisüsteemi anomaalia!Milles iva?

PostitusPostitas vanameister » L Okt 06, 2012 10:52 am

Mhmh....Umbes sama rada jalutas minu mõtte käik ka.Kapoti alune kaitsmete releede blokk üle kellatud, kontaktid ühendused *bro* :lol: !Signa olekski olnud järgmine mida plaanis silmitsema hakata. Kaitsme blokk juhi juures ka visuaalsel teel üle vaadatud ,ei paistnud viletsaid ühendusi ega kärssamise jälgi.
Releesid on signaga seoses jalgealuse juures kokku 4,näikse et üks katkestab kütteetteande,üks süütelukust tuleva miskise ahela ja paar releed vist keskluku tarbeks..eks näib kui taas *kaevama* saan minna!
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: 1990a1,8td galandi elektrisüsteemi anomaalia!Milles iva?

PostitusPostitas vanameister » P Okt 07, 2012 7:49 pm

Niih.Ühe kala sain kätte. Nimelt oli üks 80A kaitse kuidagi imelikul moel läbi ussitanud...peale vahetust uus jura,põlevad kõik mis vaja voolud kus vaja,ent pidevalt põlevad kõrvalistuja poolsed pargid ja välja lülitada ei saa,keera ainult akujuhe maha...mõistus tõrgub ja kopp tasahilju ees...ehk hommik õhtust targem!
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: 1990a1,8td galandi elektrisüsteemi anomaalia!Milles iva?

PostitusPostitas vanameister » K Okt 10, 2012 9:40 pm

Õhtast kodanikud. Sai siis veel Kaitsmed ja juhtmed kriitilise pilguga üle käidud,Sanderi kogemus oli abiks...igatahes peale kapoti aluste kaitsmete puhastamist määrimist ja miinuste üle puhastamist sain tuled toimima nii,nagu tehas seda ette on näinud....
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist