PAJERO KESKLUKK

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

kiilakas
Uus Kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: E Dets 12, 2011 9:09 pm

PAJERO KESKLUKK

PostitusPostitas kiilakas » K Veebr 29, 2012 10:15 am

Pajero Pinin 2001 2,0 bens. Miskil ajahetkel hakkas kesklukk omapäi toimetama. Puldist uksed lukku-lahti ei käinud. Lukud läksid ise lahti ja signa hakkas karjuma. Hommikuks olid pea iga kord uksed lahti ja pult näitas uste vandalismi. Alul lülitasin mahuanduri välja, sest see ärritab signat kui päikese kätte jätta. Nüüd ei saa ka võtmega lukke kinni, kohe lööb lahti ja siis plõksib lukke veel 1-2 minutit omapäi lahti. Ka lahtise lukuga signat peale panna ei saa, paar korda päevas üritab lahtiseid lukke avada mispeale hakkab signa tööle. Signa viga vast ei ole, sest siis peaksid tuled vilkuma kui omapäi toimetab. Signa on miskit venelaste KGB millest keegi mitte midagi ei tea.
Kas kellelgi on veel sarnast viga olnud?
Terv.

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: PAJERO KESKLUKK

PostitusPostitas jyrgen72 » N Mär 01, 2012 8:39 pm

Minu teada peale sinu Pinina rohkem selliseid masinaid meil foorumis polegi :D Pead vist oma murega regama www.4x4.ee foorumisse ja sealt abi paluma (kui sa juba muidugi seda teinud pole :D)
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: PAJERO KESKLUKK

PostitusPostitas erku » N Mär 01, 2012 9:37 pm

Eks seal ole neid nuppe ja lüliteid ukse/uste küljes ka, millega annab uksi lukku ja lahti keerata ja eks ukseluku all on ka lüliti mis uksi avab ja sulgeb.
Üks lüliti on neist arvatavalt nüüd tuksis, säriseb või miskit sarnast. Sama võib olla mõne pistikuga või kaabli endaga mis ukse poolt tuleb.
Niikaua kuni viga kestab, saad viga hõlpsasti ka leida. Kui ära kaob, on raskem juhus. Ehk, ükshaaval hakata uste kaableid lahutama pistikutest, peaks vigase ukse kah leidma. Siis uks lahti ja uurima, mis koll seal olla võib.
Võib ka keskluku relee ise olla, kui on selline viitega isend, mis elektroonikat täis.
Mina alustaks juhiuksest ja siis kõrvalistuja oma...

kiilakas
Uus Kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: E Dets 12, 2011 9:09 pm

Re: PAJERO KESKLUKK

PostitusPostitas kiilakas » R Mär 02, 2012 10:37 am

Pinin sai ostetud, et eelmine Pajero käis üle katuse ja taastamine käib siiani, tahtsingi midagi väikest millega linnas ka liikuma mahub no ja Suzuki klubisse ei tahaks astuda. Seda selleks. Aga vea sain kätte kui olin kaks külgust juba lahti kiskunud, jõudsin ringiga tagaluugini, seal kohe luku otsas kontaktid vaatavad vastu. P.S. väga hästi toimib koputusmeetod.
Sellega mure lahendatud.
Suured tänud kõigile kes viitsisid vastata! :)
Terv.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron