Elektri aknad

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
djuwa
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: R Nov 20, 2009 8:03 pm
Asukoht: rakvere

Re: El.aknad PILDID

PostitusPostitas djuwa » E Mai 10, 2010 7:04 am

kivilo1 kirjutas:Ega vist sellest ehitusest midagi välja ei tulnud ? :lol:
http://foorum.clubmitsubishi.ee/viewtopic.php?f=10&t=10824

yup ! (

lembit2008
Uus Kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: L Mai 22, 2010 10:17 pm

Re: lancer 91 el. aknad

PostitusPostitas lembit2008 » L Juun 19, 2010 3:28 pm

chavezconzalez kirjutas:küsimus targematele:mul on olemas 91 gti lanceri el akende mootorid lülitid,polstrid jne.kas ma saan need panna lancer 91a glx mudelile,kinnitused kõik klapivad mul on isegi olemas juhtmed ukse sees(ilmselt tehase valmidus),pistikud on samad kuid aknad ei tööta kui ära ühendada,kaitsmeplokis kaitse olemas :roll:

tervitus kõigile. mul pea sama küsimus.töötavad esiuste el. aknatõstukid aga ainult juhipoolsetest lülititest. nüüd küsimus selline,kas ühendusklemmid saavad rikneda niiskuse pärast? Küsimus küll kummaline kuid et ma talvel palju ei sõitnud siis arvan et niiskus klemmide vahel.kuigi,,no jah,,esiukse lüliteid aeg-ajalt kasutasin ka talvel ja need toimivad e mõlemale esiuksele praegugi. tänud

kivilo1
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 31, 2008 3:23 pm
Asukoht: Tapa

Re: lancer 91 el. aknad

PostitusPostitas kivilo1 » P Juun 20, 2010 10:00 am

lembit2008 kirjutas:
chavezconzalez kirjutas:küsimus targematele:mul on olemas 91 gti lanceri el akende mootorid lülitid,polstrid jne.kas ma saan need panna lancer 91a glx mudelile,kinnitused kõik klapivad mul on isegi olemas juhtmed ukse sees(ilmselt tehase valmidus),pistikud on samad kuid aknad ei tööta kui ära ühendada,kaitsmeplokis kaitse olemas :roll:

tervitus kõigile. mul pea sama küsimus.töötavad esiuste el. aknatõstukid aga ainult juhipoolsetest lülititest. nüüd küsimus selline,kas ühendusklemmid saavad rikneda niiskuse pärast? Küsimus küll kummaline kuid et ma talvel palju ei sõitnud siis arvan et niiskus klemmide vahel.kuigi,,no jah,,esiukse lüliteid aeg-ajalt kasutasin ka talvel ja need toimivad e mõlemale esiuksele praegugi. tänud


Võta tester kätte ja mõõda lülitites olevaid juhtmeid. Kui lüliti juhtmetesse voolu ei jõua , siis hakka uurima juhiukse lülitiplokki :)
Mitsubishi Galant 1.8 (1991)

chavezconzalez
Uus Kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: K Apr 02, 2008 7:40 pm

Re: Elektri aknad

PostitusPostitas chavezconzalez » K Juul 28, 2010 12:14 pm

küsimus targematele:mul on olemas 91 gti lanceri el akende mootorid lülitid,polstrid jne.kas ma saan need panna lancer 91a glx mudelile,kinnitused kõik klapivad mul on isegi olemas juhtmed ukse sees(ilmselt tehase valmidus),pistikud on samad kuid aknad ei tööta kui ära ühendada,kaitsmeplokis kaitse olemas :roll:

Täiendan oma postitust.Leidsin koha kus el akende relee käib üles niimoodi,et hakkasin teise auto ,mis mul on varuosadeks juhtmete järgi vaatama kuhu el akende juhtmed lähevad,relee pistik oli vasakul sisemise kaitsmeploki taga,relee mis sinna sisse panin võtsin teiselt masinalt.Vist oli tagaakna soojenduse oma pistik samasugune mis sisse sobis.Ühendasin ära ja kohe töötas,tegelt oli kõik väga lihtne,aga ei julenud lambist hakata suvalisi releesi suvalistesse pesadesse sisse toppima ilma releedeta pesasi jäi sinna veel 2 kindlasti,üks oli peegli soojenduse oma teine tuledepesurite oma
91a Mitsubishi Lancer glx 1,5 66kw(müüdud)
98a Chrysler Voyager 2.4 110kw
96a Fiat Fiorino 1.4 49kw

johnnyboy
Uus Kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: R Okt 10, 2008 11:51 am

Re: Elektri aknad

PostitusPostitas johnnyboy » L Juun 04, 2011 1:41 pm

pöördun ka oma murega siia, nimelt Sigma akentega. auto ostes juhipoolne aken ei töödanud ja ka juhipoolt ei saanud kõrvalistuja akent lahti teha. võtsin siis uksepolstri lahti ja seal olid juhtmeid maa ja ilm. nimelt siis -
Pilt
pildil olevad juhtmed sai ühendatud nii, punane = roheline musta triibuga ja roheline = punane musta triibuga.
siis sain juhiakna tööle. enne seda aga proovisin ka teistmoodi, ühendasin rohelise mustaga, punase helerohelisega, valge vist punase musta triibuga ja sinise rohelise musta triibuga. töötas ka nii. see kuuene pundar tuleb otse kuskilt roolialt, ei vaadanud lähemalt. huvitaks et mis vahe seal on kuidas ma ühendan. muutust polnud mitte mingisugust. teiseks selles suuremas puntras vasakul on ka rüü sees punane ja pruun juhe millel otsad maha lõigatud. millejaoks need veel on ? kas mingi lisa mis mul puudub ? siis huvitaks kus kaudu järge ajada et saada juhipoolsest nupust ka kõrvalistuja akent regullida. teised ülejäänud kõik töötavad.

kivilo1
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 31, 2008 3:23 pm
Asukoht: Tapa

Re: Elektri aknad

PostitusPostitas kivilo1 » T Juun 07, 2011 12:21 am

johnnyboy kirjutas:pöördun ka oma murega siia, nimelt Sigma akentega. auto ostes juhipoolne aken ei töödanud ja ka juhipoolt ei saanud kõrvalistuja akent lahti teha. võtsin siis uksepolstri lahti ja seal olid juhtmeid maa ja ilm. nimelt siis -
Pilt
pildil olevad juhtmed sai ühendatud nii, punane = roheline musta triibuga ja roheline = punane musta triibuga.
siis sain juhiakna tööle. enne seda aga proovisin ka teistmoodi, ühendasin rohelise mustaga, punase helerohelisega, valge vist punase musta triibuga ja sinise rohelise musta triibuga. töötas ka nii. see kuuene pundar tuleb otse kuskilt roolialt, ei vaadanud lähemalt. huvitaks et mis vahe seal on kuidas ma ühendan. muutust polnud mitte mingisugust. teiseks selles suuremas puntras vasakul on ka rüü sees punane ja pruun juhe millel otsad maha lõigatud. millejaoks need veel on ? kas mingi lisa mis mul puudub ? siis huvitaks kus kaudu järge ajada et saada juhipoolsest nupust ka kõrvalistuja akent regullida. teised ülejäänud kõik töötavad.





Otsi elektriskeem Sigma jaoks ja su mured on lahendatud :)
Mitsubishi Galant 1.8 (1991)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron