K: Carisma tagumise kojamehe eemaldamine

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad, etc...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

NeoCortex1
liige
Postitusi: 29
Liitunud: K Mär 25, 2009 2:03 pm

K: Carisma tagumise kojamehe eemaldamine

PostitusPostitas NeoCortex1 » K Aug 19, 2009 1:55 pm

Tere, kas kellegil on kokkupuuteid selle nõmeda kojamehe eemaldamisega? Plaan endal on see ära võtta, aga millest peaks alustama? Aga kust ma pärast sinna tühjale augule selle mingi punni võiksin ette leida, too võib ka sinna tegelikult suhteliselt nõme jääda :? . Pahteldama ja värvima ei tahaks ka hakata. Ehk oskab siis keegi nõu anda.

Kasutaja avatar
Nusta
Vana olija
Postitusi: 250
Liitunud: E Veebr 25, 2008 7:09 pm

PostitusPostitas Nusta » N Aug 20, 2009 3:51 pm

Tean seda et mul sõpra ei lastud ülevaatuselt läbi kuna tal oli kojamees eemaldatud tagant. Et kui eemaldad siis kata jäljed ilusti kinni.

NeoCortex1
liige
Postitusi: 29
Liitunud: K Mär 25, 2009 2:03 pm

PostitusPostitas NeoCortex1 » R Aug 21, 2009 9:51 am

Nusta kirjutas:Tean seda et mul sõpra ei lastud ülevaatuselt läbi kuna tal oli kojamees eemaldatud tagant. Et kui eemaldad siis kata jäljed ilusti kinni.


See kojamees ei tohiks küll takistuseks olla ülevaatusel :!:

Aga kust ma sellise punni saaksin, ülejäänud asjad pole midagi aga seda punni ei oskaks ma kuskilt välja võluda:S

lebokas
Tösine huviline
Postitusi: 144
Liitunud: K Juul 07, 2004 1:07 pm
Asukoht: Soome/Vantaa

PostitusPostitas lebokas » R Aug 21, 2009 10:21 am

NeoCortex1 kirjutas:
Nusta kirjutas:Tean seda et mul sõpra ei lastud ülevaatuselt läbi kuna tal oli kojamees eemaldatud tagant. Et kui eemaldad siis kata jäljed ilusti kinni.


See kojamees ei tohiks küll takistuseks olla ülevaatusel :!:

Aga kust ma sellise punni saaksin, ülejäänud asjad pole midagi aga seda punni ei oskaks ma kuskilt välja võluda:S

Autopoodides myyakse katteid, mis on m6eldud antenniaukudele, kui antenn eemaldatud. Äkki sobivad need?!
Galant 2,4 GDI -99 ´Sport Edition´


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist