galandi tuleklaasi eemaldamine

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad, etc...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

kasp
Uus Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: K Mär 08, 2006 10:51 pm

galandi tuleklaasi eemaldamine

PostitusPostitas kasp » R Juul 18, 2008 8:26 pm

rääkige mulle. mis moodi ma saan kätte tulelt klaasi. need klõpsud sain ära. aga klaas ei tule. mingi silikoon vms vahel vist. kuumaõhupuhuriga tõmbas sellega korpuse pehmeks aga klaas ei liiga üldse. kuda saab???

muuda. ikka kuumaõhupuhuriga mõnusalt kuumutades :wink: tänud mõistva suhtumise eest :D :D
E30 2,7 '90

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: galandi tuleklaasi eemaldamine

PostitusPostitas Sigma » R Juul 18, 2008 9:32 pm

kasp kirjutas:rääkige mulle. mis moodi ma saan kätte tulelt klaasi. need klõpsud sain ära. aga klaas ei tule. mingi silikoon vms vahel vist. kuumaõhupuhuriga tõmbas sellega korpuse pehmeks aga klaas ei liiga üldse. kuda saab???

muuda. ikka kuumaõhupuhuriga mõnusalt kuumutades :wink: tänud mõistva suhtumise eest :D :D


küsi kasutaja blue deamoni käest, ta pani endale eagle rõngad ette

tegelt huvitaks mind ka, saaks reflektoreid veitsa poleerida
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
Ducati
liige
Postitusi: 355
Liitunud: R Juul 04, 2008 7:57 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ducati » R Juun 26, 2009 11:47 pm

Aga mul hoopis selline küsimus ,et avance spoilad ja siis mitte ei ole need 2 väikest udutuld sela vaid kummalgi pool 1 plastik katte taga. Ja kurask niiskus sees... Soojema ilmaga kuivab vähe ära ja siis jälle plaks tagasi. Juhipoolne tõmbas üldse kollaseks nüüd. Kussjuures olen paljudest müügikuulutustest näinud ,et samamoodi need udukad. Ja vastu sõitnud ka. Et kas selle vastu on ka mingi nipp? Ja kuidas ma need sealt kätte saan ... hakkaks siis kah "parandama" rikub jube ära selle mulje.

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas LuMiNa » L Juun 27, 2009 3:40 pm

Ma vahetasin endal Lanceril tuleklaasi ja seda saan õelda,et see on kahemehe tõõ,üks kuumutab klaasi(mitte korpust mis kohe sulama hakkab)teine hoiab tuld ja hakkab vaikselt klaasi lahti väänama(hea kui oleks pajalapid või midagi sellist sest kõrvetab näpud).
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » L Juun 27, 2009 4:01 pm

miks te tule lahti saamiseks seda praeahju panna ei raatsi? 50 kraadi peale ja varsti lahti. enda tuli oli nii suur et sobliku ahju oleks leidnud aint leivavabrikust vist ja seetõttu hoidsin saunalaval oma tuld. väga kenasti tuleb lahti.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas LuMiNa » L Juun 27, 2009 7:33 pm

Zafari kirjutas:miks te tule lahti saamiseks seda praeahju panna ei raatsi? 50 kraadi peale ja varsti lahti. enda tuli oli nii suur et sobliku ahju oleks leidnud aint leivavabrikust vist ja seetõttu hoidsin saunalaval oma tuld. väga kenasti tuleb lahti.



Saab,sõber vahetas omal sellisel meetodil.
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist