auto värvid

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad, etc...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sasszz » N Juul 03, 2008 4:18 pm

Kui mul auto käes ja värvimiseks läheb ja otsustan uue punase kasuks siis värvin ka aint väljast. Katuse pealt säästan sest see musta värvi.

urps
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mär 11, 2008 7:01 pm

PostitusPostitas urps » N Juul 03, 2008 4:31 pm

siis peaks paari liitriga hakkama saama kui kasutad cromaxit,1,5kihti ja tulemus hea,teistega vaja panna mitu kihti
urbanik

Kasutaja avatar
Xzero
liige
Postitusi: 294
Liitunud: P Juul 16, 2006 7:04 pm
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas Xzero » N Juul 03, 2008 5:55 pm

KINDLASTI MIDA TULEB JÄLGIDA!!!

1. Kindlasti peaks kontrollima püstolit, et kuidas laseb, kas ühtlaselt vms.

2. Proovima peab mingi asjapeal esialgu. ei tea kas mul oli jama püstol, igastahes et täiuslikku ühtlust saada, tuleb värvida vääga piiripeale. Et kohe kohe hakkaks jooksma(aga tegelt ei hakka).

3. Ruumi peab liikumiseks olema. minul seda jällegi ei olnud. auto külje ja seina vahe oli alla 1M. seega mul oli päris jama vabalt seal liikuda.

4. Püstoli voolik. Peab kuidagi ülesse ripputama vms tegema, et kui liigud auto ühelt küljelt teisele, et ei takkerduks kuskile, või veel hullem, et ei läheks autole vastu. mul oli päris korralik "madistamine" et voolik krussi ei läheks ja et autole vastu värvi ei lähe. ja tänu ruumi puudulikusele oli üks külg juba pooleldi kuivanud, kui sina jõudsin. ja sealt jäi värv tuhmiks vms.

see ettevalmistus ja kuni kella 06:00-ni värvimine on ikka päris karm. aga ise olen rahul,sest sai jube odavalt tehtud. ja pearõhk ei ole auto välimus vaid et oleks kõva "leierkast" :P
Galant R.I.P

urps
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mär 11, 2008 7:01 pm

PostitusPostitas urps » N Juul 03, 2008 7:00 pm

eks ta ikka kuivades läheb tuhmiks aga siis peale kuivamist julged laki kihud peale ja auto on peegel valmis.ruumi peab jätkuma ja kõigetähtsam oleks et mingi õhuläbi vool oleks muidugi tolmuvabalt,ise värvin korralikus kambris,ehk tööl aga kodus teen pool põlvepeal seal ka kvaliteedi vahe,valgustus peab olema hea ja kompressoril vahel olema niiskuse koguja
urbanik


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist