Esitulede - tagatulede kaitsekiled

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad, etc...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Esitulede - tagatulede kaitsekiled

PostitusPostitas kolhoos » R Aug 17, 2007 8:47 pm

Esitule kaitsekiled, kas neist ka reaalselt kasu on, või lihtsalt tuuning?
Pood lubab et see kile kaitseb tulesid kivide ja muu prahi eest ning ka plastik tulesid kulumise eest. On kellelgi kogemusi?
http://www.stickercity.com/store/home.php?cat=494
http://www.stickercity.com/store/help.php?section=scheadlight
Pilt
Pilt
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » R Aug 17, 2007 9:55 pm

mu mitsul olid ka need kiled eelmine aasta peal aga olid laser gamelonid mis muutsid värvi polleritele see küll ei meelddin ja pidin maha võttma need rohkem show värgiks ja tuning üritusteks , eesti teedel küll nendega sõita ei lasta kui siis kodu õuest esimese pollarni kes sind peatab ja küsib mis nahad need veel on nii et hea nahk se pole :lol: :lol: :lol: :lol: aga auto tuled teeb küll ilusaks :lol: aga pimedas on auto tulede nähtavus väga 0 :cry: et parem sõida teva tähtede järgi :lol: kivi ta eriti ei kaitse ja suurt prussakat mis sinna külge lendab on igavene si...t puhastada kui klaasi pealt ja kile muutub kiiresti tuhmuvaks (pealis pind)

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » R Aug 17, 2007 10:15 pm

ma pakun ka et suht ainult tuningu jaoks , vaevalt et kivi eest kaitseb
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

jevgi
huviline
Postitusi: 79
Liitunud: P Mär 26, 2006 10:15 pm
Asukoht: 4x4

PostitusPostitas jevgi » P Aug 19, 2007 9:27 am

ilmselt hea kaitse selle liivapritsi eest, millisteks meie teed talvel muutuvad. plastik ei lähe tuhmimaks. aga ilmselt siis tuleks seda kilet ka pidevalt vahetama...
chill,
jevgi

jutukas
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: E Nov 28, 2005 3:13 pm

PostitusPostitas jutukas » K Nov 14, 2007 4:04 pm

kogemusi on niipalju, et auto esiklaasile ja tuledele ei tohi midagi peale kleepida.

Üks tuttab kleepis oma tagatuledele valged klepsud, pärast nüsis politsei juuresolekul vihmasajus neid maha :o

Kasutaja avatar
rakett
Uus Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Okt 31, 2007 2:37 pm
Asukoht: Tln

PostitusPostitas rakett » N Nov 15, 2007 6:08 pm

kui raha pole tulede jaoks ja avariis katki lähevad, saad tükid uuesti kokku kleepida :D see on ainuke eelis... ja siis lõbus ajaveetmine seadusesilmadega.

Kuigi mina soovitaksin seda toodet kõigile kellel on enda paigaldatud xenonid (loe: ei- originaalid) ja kes on nii soodad, et ei saa aru miks neid paigaldada ei tohi ja kui nad on halogeeniga samasse kõrgusesse keeratud... sedasi, et korralikult silma paistavad...!

natu OT vb. aga viimasel ajal olen lihtsalt järjest rohkem näinud autosid millele ei paigaldatud kunagi xenoone,vanakooli reflektorid ja tuleklaasid aga lasevad sellel intensiivsemal valgusel minu silma "paitada"

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » N Nov 15, 2007 9:09 pm

Kui kile on kriipimis ja temperatuuri kindel ja piisavalt läbipaistev peaks väiksemate kivikeste vastu kindlasti abi olema.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist