Mustjõe Värvaltrans?

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad, etc...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

dmuc
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: R Sept 10, 2004 7:25 pm

Mustjõe Värvaltrans?

PostitusPostitas dmuc » R Jaan 26, 2007 4:35 pm

Mul Galant läheb nüüd mõne aja pärast Värvaltransi, esiotsa plekitöödesse.
Kindlustus saatis. Kas peaksin otsima teise töökoja, sest olen päris mitmes kohas sellest töökojast halba kuulnud. Kui palju tuleb panna uusi osasid ja palju plekki kaskokindlustus võib nö. "üleslüüa"? Mis kogemused on Värvaltransiga?

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » R Jaan 26, 2007 4:50 pm

See millises töökojas autot tehakse on minu teada kliendi otsustada. Antud kohast ei tea aga Pärnu oludes on hea valik nt. Voorimehe tänavas niuksed tegijad nagu Rommi, Jaan,Ufo
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
nublu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: P Okt 01, 2006 6:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nublu » L Jaan 27, 2007 9:45 am

Minul on Värvaltransiga väääga halb kogemus. Läksin mitu korda ja lasin uuesti üle teha. Töömehed lihtsalt unustasin lihtsalt polstrid kinni panna, unustasin kruvid tagasi keerata. Lihtsalt kogemata jäi tagumine stange kinni panemata, samuti ka porikummidega. Jäeti täiesti süüdimatult pagassi põhjas värviparandused tegemata ja pealekauba lagastati salong ka täiega ära. Kogemata telliti vale tagaklaas ja tagatuli. Ja palju muud selist veel. Mingi üle 2 kuu läks aega enne kui sain auto "korda". Nüüd vaatan, et juba mõnest kohast hakkab värv kooruma kuigi värvimistöödest möödas alles umbes 4 kuud. Peale selle kadusid autost mõned asjad ära nt jääkaabits ja tungraud...
Ahjaa mul oli tagaotsa remont.
Soovitan soojalt sellest kohast eemale hoida, kui sa just ei taha oma närvidega mängima hakata.
Kindlustus oli muidugi väga rahul selle firma hinnapakkumisega, neil kõige odavam aga selle eest ka kõige kehvem töö.
Oeh nüüd sain nii pikk jutt aga see sõbralik soovitus.
colt on mõnus

Kasutaja avatar
Gala
Tösine huviline
Postitusi: 201
Liitunud: R Nov 12, 2004 3:59 am
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Gala » L Jaan 27, 2007 12:14 pm

nublu kirjutas:Nüüd vaatan, et juba mõnest kohast hakkab värv kooruma kuigi värvimistöödest möödas alles umbes 4 kuud.


Nad peaks enda tööle garantii andma. Mine lase korda teha.

Kasutaja avatar
nublu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: P Okt 01, 2006 6:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nublu » L Jaan 27, 2007 1:54 pm

Peaks minema jah aga pole suutnud ennast kokkuvõtta ja uuesti nendega jagelema hakata. Peaksin jälle mõneks päevaks oma auto sinna jätma aga mul seda igapäevaselt vaja.
colt on mõnus

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » L Jaan 27, 2007 2:23 pm

mul tuttaval värviti seal audi üle. auto kisti miskipärast jumala pilbasteks, kusjuures uste sisse minevad juhtmed LÕIGATI pooleks, värv polnud yhtlane ja kohati oli matt, eeltöö polnud kah minumeelest just kõigeparem. tuttav lasi töö haltuurakorras teha sellepärast pold eriti midagi iriseda kah. sellest tuli pikk jutt ka audifooruis ja õnneks asi lõppes nii et mingi osa rahast maksti tagasi - tyybil lihtsalt hakkas omal ka piinlik vist...
Niiet kokkuvõttes ka sitad kogemused värvaltransiga.

Kasutaja avatar
PriitMC
Tösine huviline
Postitusi: 105
Liitunud: E Aug 14, 2006 11:04 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas PriitMC » E Jaan 29, 2007 11:03 am

Ka mina ei soovita sinna minna.

antsmantel
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 30, 2007 12:43 am

PostitusPostitas antsmantel » K Jaan 31, 2007 11:28 pm

Endal kogemus Betooni Värvaltransiga...Kui kõrval passid ja näpuga näitad siis võib rahule jääda. Tiib värviti kokkuvõttes 3x üle, sest nii autom. kui käsipesulas sai värvi maha. Tuttav tuleb ette ka pooleldi kinnitatud stange, vildakalt paigaldatud udukas stangesse jne.
Ahnitsevad tööd kokku ja pärast optimeerivad kulusid. Ei soovita.

dmuc
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: R Sept 10, 2004 7:25 pm

PostitusPostitas dmuc » K Mär 14, 2007 10:28 am

Kahjuks pean tõdema, et oleksin pidanud kuulama kommentaare Mustjõe tänava Värvaltransi kohta. Lasin oma auto remontida ikkagi Värvaltransi keretöödes ja loomulikult ei kulgenud see probleemivabalt. Leidsin nende töös defekte ja seoses nende likvideerimisega ei saanud ma hakata autot kasutama hakata siis kui mulle lubati. Kokkuvõttes mulje Värvaltransi suhtumisest jäi väga kehva, lausa lohakas ja ükskõikne.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist