Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

Kõik mis käib välimuse kohta. Tiivad, peeglid, spoilad, etc...

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

PostitusPostitas SiimS » R Sept 17, 2010 11:00 am

Leidsin netist huvitava pildi galandi tagatuledest aga infot kus neid müüakse ei ole. Kui keegi on kokku puutunud võiks jagada teadmisi.

Pilt

cannu

Re: Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

PostitusPostitas cannu » P Sept 26, 2010 8:23 pm

Otsin enda galandile ka vingeid tuuning tagatulesid.. Kolasin netis terve õhtu, endale ei leidnud midagi ilusat, aga Sulle küll.. Tseki seda lehte: http://depoautolights.com/tail-lights-g ... 76047198b0

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

PostitusPostitas SiimS » E Sept 27, 2010 11:02 am

cannu kirjutas:Otsin enda galandile ka vingeid tuuning tagatulesid.. Kolasin netis terve õhtu, endale ei leidnud midagi ilusat, aga Sulle küll.. Tseki seda lehte: http://depoautolights.com/tail-lights-g ... 76047198b0


Tänud :D

Neid altezza type tulesid olen reaalsuses näinud ja minu arust ei sobi need üldse galandile, liiga üle pakutud ja "punnitava välimusega" eriti siis kui auto on stock välimusega.

cannu

Re: Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

PostitusPostitas cannu » E Sept 27, 2010 12:34 pm

Tõesti? Mul elukaaslane arvas just, et need musta põhjaga Altezzad sobiks väga hästi.. Mulle ka suht meeldivad, aga samas pole ma ise neid reaalselt näinud ega kujuta ette kuidas need autole sobiksid. Ehk on tõesti üle pakutud.. :roll:
Aga mis Sa nendest valgetest arvad? Kas on plaanis endale soetada?
Samas ma mõtlen, et need tulevad ju Ameerikast, kuid sealsetel autodel ju punased suunad, mis Euroopas on keelatud?
Ja mida tähendab "stock" välimusega auto? :oops:

Kasutaja avatar
Judas Priest
Tösine huviline
Postitusi: 146
Liitunud: T Juun 20, 2006 7:27 pm
Asukoht: Pärnu, viimaselajal Võru.

Re: Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

PostitusPostitas Judas Priest » E Sept 27, 2010 1:35 pm

Google pildiotsingusse "Altezza galant" ja on näha milline tulemus oleks :)

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Keegi teab kust galandile selliseid tagatulesid soetada saab

PostitusPostitas SiimS » E Sept 27, 2010 7:08 pm

cannu kirjutas:Tõesti? Mul elukaaslane arvas just, et need musta põhjaga Altezzad sobiks väga hästi.. Mulle ka suht meeldivad, aga samas pole ma ise neid reaalselt näinud ega kujuta ette kuidas need autole sobiksid. Ehk on tõesti üle pakutud.. :roll:
Aga mis Sa nendest valgetest arvad? Kas on plaanis endale soetada?
Samas ma mõtlen, et need tulevad ju Ameerikast, kuid sealsetel autodel ju punased suunad, mis Euroopas on keelatud?
Ja mida tähendab "stock" välimusega auto? :oops:


Stock=tehase välimus

Praegu veel ostmisele ei mõtle kuna raha läheb mujale aga tulevikus võibolla. Altezza tuledel on klaasi kumerus väga välja punnitav ehk ei voola kerega ühtlaselt. Musta värvi põhjaga tuli võibolla isegi sobiks, sellel autol millel mina nägin altezzasi oli pandud eraldi udutuli stange alla (kandiline koledus), punase suuna kohta oskab ark-i spets vastata.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist