28.06.09 RR II ja RR III etapp, Haapsalu rajapäev

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

28.06.09 RR II ja RR III etapp, Haapsalu rajapäev

PostitusPostitas Tanel » R Juun 19, 2009 11:16 am

Määrustik on siin

Üritus toimub 28.06.2009 Kiltsi lennurajal. Võistlejate registreerimine ja tehniline ülevaatus on kell 10:00-11:30. Võistlejate koosolek kell 11:45. Võistluse algus kell 12:00. Kohale võiksite tulla võimalikult vara, et tehniline kiirelt ära teha ja proovisõidu saaks tehtud.

Olge head ja saatke mulle Pilt tanel@honda-club.ee , et ma saaks teha eelneva registreeringu. Pilt sisuks peaks olema auto juures tehtud muudatused, kw, väljalaske aasta, mark, mudel, võistlusklass. Mida täpsemalt modifikatsiooni panete seda huvitavam saab olema pealtvaatajatel. Sest need loetakse ka valjuhääldist ette.

Toimub kaks etappi:
II Etapp - Slaalom
III Etapp - Kiirendus


Pilt

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » N Juun 25, 2009 11:54 am

Kuna Haapsalu üritusega on kulutused väiksemad siis nii nagu alati on selle osavõtt odavam.
1) osavõtt (mees) kahes etapis 400.- ja ühes etapis 300.-
2) osavõtt (naine) kahes etapis 200.- ja ühes etapis 150.-

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » L Juun 27, 2009 9:57 am

Ralf kirjutas:Regamine avatakse kell 1000 ja kell 1200 üritaks võistlusega pihta hakkata. Slaalaom on enne ja kiirendus pärast, seega regamisele minnes oleks tore kui juba teatakse kindlalt kes mida sõidab. Regamisele minnes kindlasti paluks kaasa võtta isikuttõendav dokument millelt oleks selgelt ja loetavalt võimalik maha kirjutada sõitja nimi. Keda kohal ei ole, siis ilma eelneva etteteatamiseta hilinejaid kirja panema ei hakata. Kes kohal, see kohal. Enne regamist kindlasti omavahel selgeks teha, kes sõidab ja millise autoga ja kes sõidavad kelle autoga.
Auto kohapealt ülearune sodi ja praht kindlasti autost välja visata- mõttetu lisakaal ja muu ebamugavus. Üle kontrollida mootori ja ülejäänud süsteemide tööks vajalikud vedelikud, va. klaasipesuvedelik. Eriti, rõhutan ERITI peaksid hrased ja prouased õlitasemele ja olukorrale rõhku panema. Rehvide olukorra võiks ka üle kontrollida, eriti rõhk neile kes kiirendama tulevad.
Enda jaoks soovitaks mingi söögi ja joogipoolis kaasa krahmata, kindlasti ärge unustage PÄEVITUSKREEMI ja ohtralt juua. Samas kui võimalik, siis soovitaks soojalt oma suuremad ja raskemad hädad kodus mugavas keskonnas ära õiendada.
.

Priidix
Uus Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: R Okt 14, 2005 11:04 pm
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Priidix » P Juun 28, 2009 10:21 pm

miks keegi mitsu klubist sõitma ei tulnud?,aga noh ma olin ainus :D

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » E Juun 29, 2009 6:20 pm

Tulemused

Tänud Kulnole :!:

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Juul 06, 2009 6:05 pm

Priidix kirjutas:miks keegi mitsu klubist sõitma ei tulnud?,aga noh ma olin ainus :D


Tõenäoliselt majandus rõhub lihtsalt nii rängaga peale :(
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron