Riisikate Rajapäev Raplas 19.04.2009

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » K Apr 15, 2009 9:46 pm

Teen väikse copy meie foorumist !

Meeldetuletuseks kõigile võistlejatele!

Sinine ala ----- Line-Up
Kollane nool -- Starti minek
Punane nool -- Paigaltstart ja kaks ringi
Roheline nool- Rajalt mahasõit (NB! Ei tohi taganttulijatele jalgu jääda!!!!)

Pilt



Selline meeldetuletus, et kirjutamata reegel on kujunenud võistlejate poolt, et soojendusringile minnes, möödutakse stardianduritest vasakult poolt, kuid rajal ikka rehvidest läbi, mis on paigutatud andurite kaitseks. Loodame ka seekord mõistvale suhtumisele, vaja ju ikkagi arendada sõidu oskusi, mitte tunda raja laiust erinevates ulatustes! Seda viimast vastavalt vajadusele ja kindlasti ka võimalustele!!!!


Lisaks. Sõit kulgeb sedasi.
1. saad Lina Up`ist loa minna rajale.
2. starter (ehk mina) panen su ilusti joonele paika
3. jälgid foori tulesid. punane- punane- roheline "loe start"
4. läbid ühe ringi (võetakse aega)
5. seejärel teise ringi (võetakse aega)
6. Siis näitan finishi lippu, mille järel kulged rahulikult ette nätud kohalt rajalt maha (jälgides, et kellegile jalgu ei jää).

BadAss
liige
Postitusi: 27
Liitunud: N Nov 24, 2005 2:43 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BadAss » K Apr 15, 2009 10:08 pm

Natuke OT aga kas rajale on mingisugune ligipääs ka ürituse väliselt?
Kuna Mitsu hetkel vägagi võimetu siis tahaks pesukotiga proovida aga hiljem või isegi mõni teine päev...

tähh :) taavik \/(alumine post :D)
Viimati muutis BadAss, K Apr 15, 2009 10:36 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mattias-R.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » K Apr 15, 2009 10:17 pm

Ürituste väliselt saab rajale kokkuleppel raja haldajaga.

Kontakti leiad siit:
http://www.raplakardirada.ee/

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Apr 19, 2009 12:27 am

täna näeme siis rajal :lol:

Kasutaja avatar
jkpoig
Uus Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 12, 2009 11:09 am
Asukoht: Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas jkpoig » P Apr 19, 2009 9:30 am

ma hakkan ka varsti sinnapoole liikuma...
Erinev on eriline ja eriline on hindamatu

Cb4

PostitusPostitas Cb4 » P Apr 19, 2009 7:23 pm

Väga mõnus üritus oli, suts külm oli aga... :D

BadAss
liige
Postitusi: 27
Liitunud: N Nov 24, 2005 2:43 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BadAss » P Apr 19, 2009 8:41 pm

Täitsa asjalik oli jh :)
Mattias-R.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Apr 19, 2009 9:44 pm

käidud nähtud
belmondokese lükkasime rajale oma kaubaliftiga :lol:
pedaal-iga sai ka suheldut :D

muidu norm kahju jah et meie coldil siis lahkus parempoolne välimine pooltelje ots seoses sellega ei saand rajale :cry: proovisime galandi oma panna aga ei sobind :roll:

muidu oli tore tuttavatest siis veel keda teatsin oli ricco oma musta mitsuga ja Cb4 - Toyota Celica-ga teisi nagu ei teadnud ja keegi ei kippund ka juttu tulema suht oma ette olid :roll: honda vendsadega sai kõvasti suheldud ja mazda omanikuga + nalja :lol:
muidu oki- toki jah võistlejaid oli siis vähe see aasta oli isegi 1 mazda esindatud :D

Cb4 - Toyota Celica õnne oli vist 2 koht kui mäletan :lol:

Cb4

PostitusPostitas Cb4 » P Apr 19, 2009 10:11 pm

Tänud tänud...II koht jah kahjuks :D

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » E Apr 20, 2009 11:23 am

Tulemused:
Pilt
Viimati muutis Tanel, E Apr 20, 2009 10:05 pm, muudetud 1 kord kokku.

BadAss
liige
Postitusi: 27
Liitunud: N Nov 24, 2005 2:43 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BadAss » E Apr 20, 2009 11:46 am

Now for some OT.

Rajal rallis üks hõbedane Celica, millel mootor suri välja. Mis tollega juhtus siis? Miks mootor töölepingu lõpetas?
Mattias-R.

Kõlkar

PostitusPostitas Kõlkar » E Apr 20, 2009 12:08 pm

BadAss kirjutas:Now for some OT.

Rajal rallis üks hõbedane Celica, millel mootor suri välja. Mis tollega juhtus siis? Miks mootor töölepingu lõpetas?


:)

taxu kirjutas:Kahju et ma vaid ühe vooru sain osaleda. Õnneks see, mis teises voorus raja äärde jättis, osutus väga tühiseks veaks. Remont kestis 7 sekundit. Lihtsalt jagaja keskmine juhe oli minema hüpanud. Kui teda hiljuti vahetasin, siis ilmselt olin hooletult pannud. Jube kahju et seal viga ei avastanud, oleks edasi saand sõita.

BadAss
liige
Postitusi: 27
Liitunud: N Nov 24, 2005 2:43 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BadAss » E Apr 20, 2009 2:13 pm

Kõlkar kirjutas:
BadAss kirjutas:Now for some OT.

Rajal rallis üks hõbedane Celica, millel mootor suri välja. Mis tollega juhtus siis? Miks mootor töölepingu lõpetas?


:)

taxu kirjutas:Kahju et ma vaid ühe vooru sain osaleda. Õnneks see, mis teises voorus raja äärde jättis, osutus väga tühiseks veaks. Remont kestis 7 sekundit. Lihtsalt jagaja keskmine juhe oli minema hüpanud. Kui teda hiljuti vahetasin, siis ilmselt olin hooletult pannud. Jube kahju et seal viga ei avastanud, oleks edasi saand sõita.

Selge :) Kartsin, et midagi kapitaalsemat... Hea, et ei midagi hullu :)
Mattias-R.

Kasutaja avatar
Manki
liige
Postitusi: 136
Liitunud: R Apr 20, 2007 9:22 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Manki » E Apr 20, 2009 2:38 pm

See hooaeg ma oma peldikuga rajale ei tule kindlasti. Kuigi hing ihaldaks:) .Aga eks ma katsu kompanjoonidega vaatamas käia ja kaasa elada teistele. Tore kohe vaadata, et osalejaid jagus.

Margus

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » E Apr 20, 2009 3:18 pm

Kohaarvestustes on mõningased apsakad, parandan õhtul. :!: (Neil, kellel punktisumma kattub)
EDIT: Tehtud
Viimati muutis Tanel, E Apr 20, 2009 10:06 pm, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » E Apr 20, 2009 7:11 pm

Üritus oli iseenesest suht lahe. Ilm oli rõvedalt tuuline siiki, sooja hetke oli ainult vahepealsetel hetkedel. Samas, pole halba ilma, vaid halb riietus.
Mitsusid oleks võinud muidugi rohkem olla, (kõva häälega ei taha nuriseda, sest ise hoidsin ka ju rajaäärde) aga au päästsid siiski väga efektsed evod + omaltpoolt kiidaks ka Space Star? i omanikku! Tubli pealehakkamine.

Sai paar klõpsu ka tehtud. SIIN!

Ootame järgmist eventi ja soojemat ilma :P

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

PostitusPostitas thesilentone » E Apr 20, 2009 8:59 pm

http://www.priidix.planet.ee/Riis/album/index.html

pildid siis toyotaclubi kasutajalt.
M G 2.5 V6

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » T Apr 21, 2009 9:17 am

thesilentone kirjutas:http://www.priidix.planet.ee/Riis/album/index.html

pildid siis toyotaclubi kasutajalt.


Väga head pildid (Y)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kõlkar

PostitusPostitas Kõlkar » T Apr 21, 2009 1:33 pm

Tänud kõigile kes kohal olid ja tänud ka neile kes ürituse lõpus aitasid koristada !

Et meie koostöö ka edasipidi sujuks ilusti, siis kõigepealt vabandan korraldajate nimel mõningate viivituste pärast mis sündisid võistluse käigus. Meie vead:
1. Ei kontrollinud ürituse alguses mõningate raadiosaatjate akude täis olekut. Kui Meie hulgas kellegil side katkeb või on konarlik, tähendab see väikest ebaõnnestumist ka võistluse sujumisel.
2. Esimese ja teise vooru vahel tiris Motors24, meil ühe inimese intervjuule ja pärast seda ka ühe osa ka Honda Club liikmetest. Lubame, et enam sellist asja ilma etteteatamata võistluste käigus ei juhtu...küll peale võistluspäeva lõppu.
3. Autasustamine venis tänu sellele, et kahjuks ei saanud meil seekord kohal viibida mõningad korraldusmeeskonna liikmed ja sellest tingituna ei olnud meil piisavalt palju käsi. Kes oleks hakanud juba kolmanda vooru A-klassi jne. lõppedes juba Diplomeid kirjutama.
Need kolm ( - ) punkti on tingitud meist...paluks kergemat karistust

Rehvisoojendusringid või kohene start!

Rehvisoojendusringile kutsun ma inimese kohe, kui esimene auto on Stardi saanud.
Kohesele Stardile kutsun ma inimese peale esimese auto esime ringi lõppu.

Need on kaks asja mida ei tohi sassi ajada. Muidu on tulemus see, et keerame teiste ajasõidud tuksi ja tekitame ilma põhjuseta ürituses viivituse. Miks ma seda räägin, siis sellepärast, et kahele inimesele ei jõudnud see kohale. Kui Te olete vastanud Line-Up`i kohtuniku küsimusele (kas soovite rehvisoojendust või mitte ?) siis peate ka enda antud vastusest kinni pidama, mitte seda omavoliliselt muutma !
Näide üritusest: Auto X andis Line-Up`i kohtunikule teada, et ei soovi rehvisoojendusringi. Mina kutsusin siis auto X`i peale esimese auto esimese ringi lõppu kohaesele Stardile. Aga mida siis järsku see auto tegi ? Kihutas rehvisoojendusrigile lambist. Ajades sassi sellega minu (starteri) jälgimise rajal toimuvast, kui ka keeras tuksi esimese auto ringi aja.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » T Apr 21, 2009 5:22 pm

Kõlkar kirjutas:Tänud kõigile kes kohal olid ja tänud ka neile kes ürituse lõpus aitasid koristada !

Et meie koostöö ka edasipidi sujuks ilusti, siis kõigepealt vabandan korraldajate nimel mõningate viivituste pärast mis sündisid võistluse käigus. Meie vead:
1. Ei kontrollinud ürituse alguses mõningate raadiosaatjate akude täis olekut. Kui Meie hulgas kellegil side katkeb või on konarlik, tähendab see väikest ebaõnnestumist ka võistluse sujumisel.
2. Esimese ja teise vooru vahel tiris Motors24, meil ühe inimese intervjuule ja pärast seda ka ühe osa ka Honda Club liikmetest. Lubame, et enam sellist asja ilma etteteatamata võistluste käigus ei juhtu...küll peale võistluspäeva lõppu.
3. Autasustamine venis tänu sellele, et kahjuks ei saanud meil seekord kohal viibida mõningad korraldusmeeskonna liikmed ja sellest tingituna ei olnud meil piisavalt palju käsi. Kes oleks hakanud juba kolmanda vooru A-klassi jne. lõppedes juba Diplomeid kirjutama.
Need kolm ( - ) punkti on tingitud meist...paluks kergemat karistust

Rehvisoojendusringid või kohene start!

Rehvisoojendusringile kutsun ma inimese kohe, kui esimene auto on Stardi saanud.
Kohesele Stardile kutsun ma inimese peale esimese auto esime ringi lõppu.

Need on kaks asja mida ei tohi sassi ajada. Muidu on tulemus see, et keerame teiste ajasõidud tuksi ja tekitame ilma põhjuseta ürituses viivituse. Miks ma seda räägin, siis sellepärast, et kahele inimesele ei jõudnud see kohale. Kui Te olete vastanud Line-Up`i kohtuniku küsimusele (kas soovite rehvisoojendust või mitte ?) siis peate ka enda antud vastusest kinni pidama, mitte seda omavoliliselt muutma !
Näide üritusest: Auto X andis Line-Up`i kohtunikule teada, et ei soovi rehvisoojendusringi. Mina kutsusin siis auto X`i peale esimese auto esimese ringi lõppu kohaesele Stardile. Aga mida siis järsku see auto tegi ? Kihutas rehvisoojendusrigile lambist. Ajades sassi sellega minu (starteri) jälgimise rajal toimuvast, kui ka keeras tuksi esimese auto ringi aja.


Järgmine kord kui ise uuesti Line-upis olen,siis saame kindlasti hakkama korrektselt :) punitan kurjade silmadega otsavaadata :D
See kord olinkahjuks nii tõpine, et kudagi ei jõudnud appi kuidgi isu oli mega tulla :D
aga järgmine kord olen tangis :)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron