Riisikate rajapäev 24.08.2008 Rapla Kardirajal

Üritused mis võiksid klubilistele huvi pakkuda.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » P Aug 24, 2008 9:52 pm

põnevad hetked :lol:

kiiresti rajale :wink:

Pilt

Pilt

auto rehv põhjall kinni :lol: :lol:

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » P Aug 24, 2008 11:07 pm

Pilt
Pilt

Antti22

PostitusPostitas Antti22 » P Aug 24, 2008 11:56 pm

Kellega pean ma kontakteeruma numbrite osas ja oma 3. koha meenete kohapealt?

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » E Aug 25, 2008 8:28 am

Panin PS'i

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Aug 25, 2008 9:15 am

Väga lõbus üritus oli ja kõik klubid jäid väga rahule.
Omalt poolt võin öelda, et tulevikus tuleb samalaatseid üritusi veelgi.
Pöidlad püsti veel ka Hondaklubi poistele, kes tassisid sinna ikka meeletu tehnika kohale.

Tahaks veel teha suure aplausi C-M .ile kes tuli kohale ja esindas meie klubi väga ilusti ja tugevalt naiste klassis endast 2x võimsamate autode vastu, olenematta väga vihmasest ilmas ... arvan, et meie klubi meesperel on siit üht teist õppida.

Ja muidugi EVO-d ... need ninjad tegid ikka no eri kuradi vigureid seal rajal ... mul vahepeal oli tänu neile isegi kohtunikutöö häiritud, kuna vahtisin nagu väike poiss suu ilane neid seal rajal mõnnatamas :D

Seega minu poolt osalejatele suur aitähh ja septembris siis loodan kõiki uuesti Raplas Mitsubishi Klubi ürituse raames näha.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Antti22

PostitusPostitas Antti22 » E Aug 25, 2008 1:10 pm

numbrite asjus kontakteeritud ja saab lahendatud. Aga räägiks natuke muljetest.
Esiteks tahaks vabandust paluda selle fotograafi ees kes minupärast tagasipöördest jooksu pidi panema. Loodan, et said hea pildi :)
Aga üldiselt oli üritus hästi korraldatud ja korraldajad olid ka vastutulelikud. Nimelt me pidime lahkuma enne 3. vooru algust kuid tänu korraldajate vastutulelikusele saime oma 3nda vooru sõidud tehtud A klassi alguses ja lõpus. Poodiumikohta ei osanud oodatagi, kuna tundus et rada kuivab üli kiiresti. Aga üldiselt oli väga väga libe ja kõigil ei ole aktiiv diffreid mida snow või gravel settingu peale sättida et sõita kindlamalt (hint hint Kulno). Ja kuna mul oli kuivailma slikk siis esimene voor oli tõsine uisutamine ja töö, sirgelt ei tahtnud üldse püsida auto ja eriti karm oli sinna stardi finishi eelsesse boksi tee juures olevasse kaarde/sirgesse tulek kus auto ikka kiskus välja kiirendades jube risti ja kiskus sinna boksi tee vahelise ala muru osa peale, mida eriti ei soovinud. Teise vooru sõiduviga tagasipöördes oli väga idiootne minu poolt, nimelt kuna meil on piduriregulaatoriga probleemid hetkel (täna läks auto piduri süsteemi upgradele) siis pidime sõitma ABS-iga mis on väga agresiivne ja regulaator ei lase pidurdusjõudu taharatastele. Ja probleem oligi selles, et minul tekkis lollakas idee hakata pidurdama ja siis sidur alla ja käiku vahetama, kuid kuna teise sain sisse liiga hilja siis käiguga pidurdus puudus ja ei saanud pidama lihtsalt, nagu lehm libedal jääl libisesin sinna välja. Kaapisin natuke muru üles seal siis. Kolmandas voorus enam ei julgenud sinna kurvi õige hooga tulla ja sõitsin kindla peale pigem. Kuna peale teist vooru olin väga vihane enda peale.
Ootaks siis rohkem pilte rajalt kuna väljast võis ka päris huvitav driftishow see olla.

edit: ainuke tõrvatilk oleks see, et need rehvid kus see ajavõtta oli vahepeal, oleks võinud olla natuke parema paigutusega, sealt kurvist välja tulles pidi väga tagasi hoidma ennast et ei võtaks tagaotsa natuke libisema ja neid rehve lihtsalt minema ei lennutaks sealt.

Antti

Kasutaja avatar
c-m
liige
Postitusi: 42
Liitunud: E Jaan 28, 2008 11:30 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas c-m » E Aug 25, 2008 1:54 pm

blue deamon kirjutas:
kuidas meie ainsal naisel läks R-MARIIL :roll:


..Üritus oli lahe, korraldus jällegi super. Rada oli muidugi väga-väga libe ja vihma sadas jätkuvalt, hea trenn ekstreemtingimustes. Tulemus oli nagu ta oli, vähemalt iga korraga parandasin oma tulemust sekundi-paari võrra. Next time will be better :wink:
Lancer ´08

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Aug 25, 2008 2:08 pm

Kes ei tulnud need jäid ilma väga heast üritusest - ok väike leotav vihm aga see polnud hullu.

Ise olin kohal juba kell 9.00 ja selleks ajaks olid peakorraldajad Honda Club´ist kohal ja tegutsesid.

Ülesse sai siis pandud auto helitehnikale ja tehnika ise, vardasse tõmmatud klubide lipud, live monitorile kaabeldus ja samuti elektrikaabeldus, piirded line-up´ile ja tehnilisele kontrollile, kohtunikud said kiire ja asjaliku koolituse, raja/turvaauto sai lisa varustuse (kokku siis 4 harja,kühvel, suur tulekustuti, absorbent, veoköis), valiti: raja kohtunikud, line up, ja starter.
hetk hiljem tuli ka ajavõtu süsteem mis samuti vägagi kiirelt ülesse sai pandud
kogu selle asja jälgimine oli huvitav - kõik käis lennult ja rahulikult aga samas väga kiirelt, kõik teadsid mida teha ja kõik oli olemas.
Super :!:

nagu öeldud oli ilm algusest peale vihmane - aga seda huvitavam ongi ju rada :?:
kiirelt autod kontrolli ja rajale proovima.

Kõik hakkas kohe ja hästi jooksma - jah kohtunike omavaheline side ei elanud kõik seda niiskust üle ja hakkas hakkima kuid saime hakkama.
Bullet siis kohtunikuks kes lasi autosid line-up´ist rajale
Mina siis raja autos kus enamuse võistlusest ka Taavik vennaga olid - saime mitu korda rada harjata :lol:
ülejäänud kohtunikud teistest klubidest - peamiselt siiski Honda.

Peale proove koha ka siis 1. sõiduvoor, kõik ok.
peale sõite said kõik ajad ka kohe stendile, väike mõttepaus ja läks kohe teine voor.mille ajad ka otse live monitoris näha ning jälle ajad välja ka paberil ja siis .... tuli otsus et tehakse ka kolmas voor
ehk kokku said ~40 autot sõita kolm vooru mis koosnesid paigalt stardiga kahest võistlusringist ja kolmanda ringiga mahasõit. kuna kõik sõidud läksid ilma suuremate pausideta siis tänu sellel jõuti just teha ka 3 vooru ja ehk ka seetõttu, et kõik kohale ei tulnud.

kella kuueks olid sõidud sõidetud. kiire autasustamine ja koju - jah sõitjad otse aga korraldajad jäid koristama/pakkima.

Rahvas oli korralik - käitumine 5+
Korraldus väga hea - 5+
sõitjate käitumine rajal ja boxi alal hea - 5+
ilm - kuidas kellel - võistluse huvitavaks tegemise eest 5+ kohtunike leotamise eest 1 aga see on ilm mis ei olene meist

juttu sai tehtud ürituse algatajatega - ja ühine mõte oli - "see ei jää viimaseks"

siis tegelikult järgmiseks korraks ootaks rohkem Mitsubishi märki kandvaid masinaid rivisse sest tegelikult oli otseselt meie foorumist 2 sõitjat - ülejäänud on rohkem tegevad või ainult tegevad Evoneti foorumis
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Aug 25, 2008 2:12 pm

c-m kirjutas:
blue deamon kirjutas:
kuidas meie ainsal naisel läks R-MARIIL :roll:


..Üritus oli lahe, korraldus jällegi super. Rada oli muidugi väga-väga libe ja vihma sadas jätkuvalt, hea trenn ekstreemtingimustes. Tulemus oli nagu ta oli, vähemalt iga korraga parandasin oma tulemust sekundi-paari võrra. Next time will be better :wink:


väga õige suhtumine
aga norimiseks - kõrvalt vaadates tundus, et hoidsid nagu tagasi kuidagi :roll:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
c-m
liige
Postitusi: 42
Liitunud: E Jaan 28, 2008 11:30 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas c-m » E Aug 25, 2008 2:46 pm

Pedaal kirjutas:
c-m kirjutas:
blue deamon kirjutas:
kuidas meie ainsal naisel läks R-MARIIL :roll:


..Üritus oli lahe, korraldus jällegi super. Rada oli muidugi väga-väga libe ja vihma sadas jätkuvalt, hea trenn ekstreemtingimustes. Tulemus oli nagu ta oli, vähemalt iga korraga parandasin oma tulemust sekundi-paari võrra. Next time will be better :wink:


väga õige suhtumine
aga norimiseks - kõrvalt vaadates tundus, et hoidsid nagu tagasi kuidagi :roll:


Võimalik, sest ega ma enne rajal sellise libedusega sõitnud ei ole, seega ei osanud hinnata täpselt kuidas rehvid kurvis peavad.. (ega nad eriti ei pidanudki) ja rajalt väljasõiduga riskida ei tahtnud :roll:
Lancer ´08

Antti22

PostitusPostitas Antti22 » E Aug 25, 2008 2:50 pm

Rajal käivate naiste vastu on tohutu austus, eriti sellise ilmaga... Tublilt sõidetud! Sellise ilmaga on väga suur osa ajast kinni just rehvides, seega ei saa mitte kuidagi midagi ette heita :)

Kulno

PostitusPostitas Kulno » E Aug 25, 2008 3:20 pm

Super lux korraldus ja loodan et saab edaspidigi klubikaaslaste ja teiste riisikatega mõõtu võtta. Rehvivalik oli seekord õige, aga oleks ka parema aja välja sõitnud kui just viimases voorus poleks autol bena otsa saanud ... oma lollus - ei osanud arvestada, et EVOga ei saa veerand paagiga seal hakkama ....
Siiski esikoht ja seega sai vähemalt seekord HONDA-dele koht kätte näidatud :)

Kas keegi pilte ka tegi? :roll:

Kasutaja avatar
breyt
Vana olija
Postitusi: 458
Liitunud: E Juun 19, 2006 9:09 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas breyt » E Aug 25, 2008 3:53 pm

http://nagi.ee/photos/br8bad/sets/120853/?init=12

mõned pildid siis, väga hästi pildid välja ei tulnud sest käsi värises, kuna olin läbimärg ja külm hakkas. Aga üritus oli seda väärt!!! :D :D :D
ootan juba järgmist korda!

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Aug 25, 2008 4:19 pm

mcbill ma tegin suust mitu pilti :D järgmine kord ära kihuta rajal piltidele jäi alati kas aurto tagatiib või veejuga :lol: :lol: ja trift oli mida vaadata :D

aga õnnitlused 1 koha puhul :wink: tase

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » E Aug 25, 2008 6:45 pm

Kõik kadunud numbrid nüüdseks leitud.

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Aug 25, 2008 6:58 pm

Tanel kirjutas:Kõik kadunud numbrid nüüdseks leitud.


super - head magnetid kui kannatasid ka koju sõitmist ilma et oleks kadunud. :lol:

35 ja 40 on viljandis ja saame kätte kui mehed Tallinnasse satuvad

kus asuvad 13 ja 15 ? ehk kuidas tabame need numbrid.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Tanel
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mai 14, 2008 9:46 am

PostitusPostitas Tanel » E Aug 25, 2008 8:15 pm

Nr 13 on mul külmiku küljes juba ja nr 15 tuleb selle nädala keskel või nädala lõpus Tartust minu kätte. Kui käes siis toimetan teie kätte.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Aug 25, 2008 9:19 pm


Bronco

PostitusPostitas Bronco » T Aug 26, 2008 10:35 am

Tere,

Numbrid jäid jah kiirustades auto külge. Muidu mõnus üritus, imelik et tavalisi mitsusid nii vähe oli.

pildid: http://www.zone.ee/bronco88/riisikad_08/

ralf

PostitusPostitas ralf » T Aug 26, 2008 12:09 pm

Hoi, hoi. Mina siis Ralf Honda klubist- üritusel siis teati mind kui kommentaator ja kohtunike ning võistlejate informaator- juhendaja :D:D:D:D.
Suured tänud teile, kes tulid kohale kaasaelama, neile võistlejatele, kes riskisid et rajale tulla ja samas antsid ilusa vaatemängu- erilised tänud siis teie klubi ainsamale tublile naisvõistlejale C-M'ile- aitäh sulle ja loomulikult Kulnole tänud ilusa vaatemängu ja oma kohale poodiumil oled sa auga ära teeninud (see et sa kilkasid, et said Hondadele ära teha, ma isegi ei pahanda- õigele mehele õige auto kätte anda ja ta teeb imesid) :D:D:D:D
Ja vee. Kahju et ei saanud nii kiiresti asjadega ühele poole et isiklikult tänada, kuid giga, hüpper tänud siis Bulletile, kes andis mulle puhkust ja võimaldas mul tegeleda mikri taga- muidugi oli seal ka tegemist mikri taguselt paberitega ja jälgimisega mis rajal ja juhendamistega, kuid ikkagi- ma lausa viimane voor ei kuulanud suuresti lällarit, sest teatsin, mehed on asjalikud ja saavad hakkama. Ega täiuslik pole meist keegi, apsakaid tuli nii meil sisse kui ka teistel. Vigadest ju õpitakse.
Ja sama suured tänud siis ka Pedaalile, kes oli varmas alati rajale lendama ja herja lükkama kui vaja- tõesti tänud teile
Ütleme nii, võõras rahvas- paljud nägid teineteist esimest korda, süsteem oli kõigi aitajate ja abikohtunike jaoks uus- toimetulek oli 5+. Sama kooseisuga võiks suisa luurele minna :D:D:D:D:D.

Väikesed vabandused siis. Tegelikult oli kohe alguses telekas live pilt, kuid ma ei jõudnud teist kile, mis oleks läbi paistnud peale tõmmata, sellepärast ka ei reklaaminud kohe seda välja.
Sry, et kommenteeritud sai rohkem Honda klubi inimesi, põhjus, sest ma tuntsin neid rohkem. Järgmine kord olen juba targem.
Miks asi vahepeal sassi kippus minema- kuna kartsime olukorra pärast rajal, siis kolisime oma ajavõtu ja helipuldi autoga stardijoonel asetseva maja taha ja tänu vihmasetele küljeklaasidele ei pannud alati tähele mis toimub line upis ja peale selle vahepeal ka side sakkis ikka täiega, sry, kuid pole just ka päris juust lällarid. Heli sakkis algul sellepärast et kuna mul jookseb heli ja pilt konverterisse, mis muudab heli ja pildi TV sageduseks, siis vihmaga tuli ikkagi häireid sisse ja kaablis oli väike staatiline vist, sellepärast ka häält korralikult paika ei saanud ja vahepeal mikker hakkas genereerima kõlarites.
Transmitteritega oleme üritanud- ütleme nii, et 2000.- maksev komplekt saatis kohela ainult hääle, kuid pilt kohale ei jõua, sest Raplas on mingid võimandatud sagedused üleval- 2,4 ja 5,6 ala on häiritud. Kahjuks ei jõudnud Kulno poolt pakkutavaid prohvikaid proovida, kindlasti oleks tulemus parem olnud- kuid see selleks. Kuivaga ei tohiks probleeme olla, ega tulla.
Ja nende andurite rehvide asetus kahjuks ongi ettenähtud meil nii, et võistlejad võtaksid seal hoogu maha, siis ehk jäävad ka andurid terveks ja samuti mitte odav foor. Laiemalt oleksid võinud kindlasti rehvid olla, kuid vihma pärast me kartsime, et ei pruugi korralikult töötada.
Samas ablati kohe mats ära, et rehvisoojendusele minna andurite kõrvalt- tänud, see on hea nipp. Kuid samas oli meil vaja mitmel korral ikkagi seda ala ka selleks et auto sinna parkida, sest võistlus autol pidi tee puhas olema. Kahjuks mõni võistleja ei saanud aru kohtuniku märgu annetest ja selle tõttu siis meil juhtus ka üks pidurdustest sisse- vabandused selle eest- ajame jälle ilma süüks :D:D:D:D:D
Lõpetuseks loodan et kõik jäid rahule ja loodame kohtuda ka järgmine kord?


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron